'

Autor Wątek: Mortal Kombat 4 na Mame  (Przeczytany 15956 razy)

Offline Sicku

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 na Mame
« dnia: Marca 10, 2007, 11:39:33 pm »
Opisze krotko na czym polega problem otó? niedawno probowa?em otpali? MK4 emu Mame i podczas sprawdzania poprawno?ci dzia?ania roomu wyskakuje, ?e brak mu Zeus Chip (?). Na li?cie w wersji Mame 0.90u1 (bo na tej próbowa?em)  jest MK4 i gre wyszukuje normalnie jako poprawny room. Brak tylko opisanego wcze?niej Zeus Chip'a. Je?li kto? mo?e mie? jakie? pomys?y czy da sie uruchomi? to MK4 na Mame i gdzie ewentualnie szuka? rozwi?zania to by?ybym wdzi?czny. HOWGH!  :)

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 10, 2007, 11:41:19 pm »
Tez tak kiedy? mia?e, ale wkoncu ola?em to poniewa? podobno tego nie da si? zrobi?!!

Offline Sicku

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 10, 2007, 11:47:46 pm »
No w?asnie mi te? si? tak wydawa?o bo na jakiej? stronie pisa?o co? o tym ale w innym dziwnym j?zyku. Nie wiem czy dobrze zrozumia?em co tam pisa?o, ale mo?e to dlatego ?e gra nie jest oparta na DOS-ie :roll:

Offline Mkmaniak

• U?ytkownik
  • MK4 advancet fighter
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 17, 2007, 11:14:31 am »
A dlaczego odpalacie MK4 na MAME? Czy jest w jakim? stopniu leprze ni? na PC? Je?li nie to macie przecie? kompy, wi?c pobierzcie sobie MK4 na pierwszej, leprzej stronie i good. :)
MKMANIAK

Offline Sicku

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 17, 2007, 06:17:50 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
A dlaczego odpalacie MK4 na MAME? Czy jest w jakim? stopniu leprze ni? na PC?

No w?asnie nie wiadomo czy by si? rózni?, bo nie idzie go uruchomi? i w tym tkwi ca?y problem, pewnie by?by to normalny MK4 jak na PC i niczym nadzwyczajnym sie nie wyróznia?, Ale dobrze by by?o go uruchomi? na tym emulatorze, bo jest zaopatrzony w wiele ciekawych funkcji.

Offline Sim

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 17, 2007, 06:49:01 pm »
Cytat: "Sicku"
Cytat: "Mkmaniak"
A dlaczego odpalacie MK4 na MAME? Czy jest w jakim? stopniu leprze ni? na PC?

No w?asnie nie wiadomo czy by si? rózni?, bo nie idzie go uruchomi? i w tym tkwi ca?y problem, pewnie by?by to normalny MK4 jak na PC i niczym nadzwyczajnym sie nie wyróznia?, Ale dobrze by by?o go uruchomi? na tym emulatorze, bo jest zaopatrzony w wiele ciekawych funkcji.

Ja gra?em w MK4 na automatach i powiem wam, ?e ma najleprz? grafe (oryginaln?) leprz? od wszystkich domowych platform. Pe?nodetaliczne modele postaci, pe?nodetaliczne areny, efekty ?wietlne, krew rozbryzguj?ca si? na ekranie nie jest pikselowa. A skoro Mame to emulator gier z automatów to z pewno?ci? jest to w?a?nie ten pi?kny, cudowny Mortal Kombat 4. Szkoda tylko, ?e nie chce si? odpali?.

Offline Sicku

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 17, 2007, 06:58:51 pm »
Czyli jaka? róznica w wersji automatowej wiada? jest - Sim, a cienie postaci jak sie prezentowa?y by?y "kwadratowe " ?

Offline Hero

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 17, 2007, 07:06:52 pm »
Popieram Sima bo ma racje. Te? cz?sto gram w MK4 na automatach i jak bym mia? oceni? t? z na PC to jest bez porównania. Cienie nies? dok?adne ale leprze ni? na PC :)
__________________FURY MK___________________

Offline Sim

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 17, 2007, 07:24:35 pm »
Najbardziej mnie dziwi fakt, ?e nigdzie nie mo?na znale?? screenów z wersji arcade tylko same z N64, PlayStation i PC. Przez co nie ma jak pokaza? jak wygl?da to cude?ko :evil:

Offline Over Zero

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 17, 2007, 10:42:11 pm »
W którym? z tematów jest link na Jutuba w którym pokazuj? MK 4 z automatu. Faktycznie jest bardziej szczegó?owa i w ogóle. :wink:
oja swieta trójca: Baraka, Sub Zero i Mileena

Moja fantastyczna czwórka Baraka, Sub Zero, Mileena i Reptile

7 kaszanek: Rain, Ermac, Ashrah, Reiko, Kitana, Smoke, Nightwolf

Reszta jest wporzo :wink:

Offline Sicku

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 20, 2007, 12:47:55 am »
Tak bez zb?dn?go offtopu nadal jestem zainteresowanym jakim? mo?liwym rozwi?zaniem...bo gra jest w bibliotece dost?pnych gier Mame...

Offline SmoKe

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 24, 2007, 07:51:56 pm »
Je?li jest w bibliotece dost?pnych gier, to musi si? uruchomi?, wi?c problem le?y gdzie indziej. Nie to ?e jestem bardzo upierdliwy ale Mk4 to jest w 3d wi?c nie ten dzia?. Zeus chip to nie jest jaki? podzespó? automatu? np. odpowiadaj?cy za pe?ne 3d akurat w mk4. Je?li tak to mo?liwe ?e nie masz akurat jakie? biblioteki która ma instrukcje zeus chipa. Czy jako? tak. I panowie nie robi? offtopa opisuj?c jak to si? gra?o w mk4.
rzesta?em si? interesowa? MK. Tak niestety bywa. Armaggedon, jest dla mnie gr? na 15 min. W cz??ci 2d nie potrafie gra? bez przerwy, a Shaolin Monks nie ratuje serii. Oby MK 8 zmieni?o co? w tej materii. Nie piszcie do mnie!

Offline Sicku

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 24, 2007, 09:35:01 pm »
Cytat: "SmoKe"
Nie to ?e jestem bardzo upierdliwy ale Mk4 to jest w 3d wi?c nie ten dzia?.

Dzia? niby dobry, bo w kategorii Klasyka MK jest MK4 ale my?le, ?e mo?e Bodzio móg?by to uporz?dkowa? i przenie?? jednak ten temat w 3d :roll:
Zeus chip to nie jest jaki? podzespó? automatu? np. odpowiadaj?cy za pe?ne 3d akurat w mk4. Je?li tak to mo?liwe ?e nie masz akurat jakie? biblioteki która ma instrukcje zeus chipa
Mo?liwe ale je?li nawet to gdzie jej szuka? ? bo niewiele mo?na o Zeus chip znale?? w necie...

Offline SmoKe

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 25, 2007, 10:39:11 am »
Powiem szczerze straszn? mam ochote na mk4, wi?c zacz?lem poszukiwania. Do rzeczy na jakim? zagranicznym forum znaz?em tak? wypowied? dotycz?ca zeus chipa i gier pod niego (na mame32) :
Jó csúnya a topik emulatorok/mame32...nah mindegy, majd nyitunk egy másikat :) amúgy innen lehet leszedni a legújabb wines verziót: http://www.classicgaming.com/mame32qa/ , másrészt nekem csak 1 gondom van vele. Nincsenek az újabb (3D) játékok megfelel?en bekonfigolva, és azért elég er?s gép kell, a szaggatás nélküli futtatáshoz! Legalább 2500 Mhz-es proci és 512 ram vagy nagyobb szükséges...

Nie rozumiem tego j?zyka, jedank wida? jasno i wyra?nie ?e je?li chce si? odpali? gr? która jest w 3d potrzeba 2500 mhz procka i 512 ram. Autor tej wypowiedzi daje tak?e link do strony : http://www.classicgaming.com/mame32qa/  . Na tej stronie znajduje si? jaka? wersja mame, która mog?a by uruchomi? np. mk4. Je?li kto? posiada taki sprz?t niech ?ci?gnie emulator i spróbuje urochomi?. Swoje obserwacje niech zapisze. Je?eli kto? by poda? link do mk4 to sam ch?tnie spróbuje uruchomi?.
Btw. Je?li kto? zna czeski? i rozumie co tu pisze, to podam ch?tnie link do forum odno?cie tego topicu.
Pzdr
rzesta?em si? interesowa? MK. Tak niestety bywa. Armaggedon, jest dla mnie gr? na 15 min. W cz??ci 2d nie potrafie gra? bez przerwy, a Shaolin Monks nie ratuje serii. Oby MK 8 zmieni?o co? w tej materii. Nie piszcie do mnie!

Offline Sicku

• U?ytkownik
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 25, 2007, 08:47:43 pm »
Zeus chip to nie jest jaki? podzespó? automatu? np. odpowiadaj?cy za pe?ne 3d akurat w mk4. Je?li tak to mo?liwe ?e nie masz akurat jakie? biblioteki która ma instrukcje zeus chipa. Czy jako? tak.

Zeus to nie biblioteka jest to w?a?nie zespó?, hardware stworzony na potrzeby tej gry przez Midway, na nim zrobiona zosta?a jeszcze jedna gra Invasion.