Autor Wątek: Odpalanie Mortal Kombat Trilogy na PC (Windows XP)  (Przeczytany 56626 razy)

Offline Jakubu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odpalanie Mortal Kombat Trilogy
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 29, 2006, 08:13:25 pm »
Jest problem ktorego sam nie kumam wszystko fajnie gralo nie bylo muzyki ale byl glos rozpakowywalem kopiowalem ta late do folderu windows AppPatch naciskalem dwa razy na late wyskakiwalo ok i w panelu sterowania bylo to zainstalowane i wszystko gralo po jakims czasie znow sciaglem ta sama wersje i zrobilem tak jak wczesniej i dupa nie ma glosu i laduje sie wszysko do histori w tej planszy gora ale nie pamietam juz nazwy mniejsza z tym a niekiedy do wyboru postaci daje przycisk 4$ i wyskakuje blad mianowicie "Application Error : D/Gry/MKTrilogy/MKTrilogy/MKTRILW.EXE"

PS. A dalej cos takiego "An privilged instruction was executed at address 004d635e"

"Click on OK to terminate the application"

PS. Prosze o pomoc.

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Odpalanie Mortal Kombat Trilogy
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 29, 2006, 09:44:34 pm »
najprawdopodobniej potrzebne pacze do XP

Offline Jakubu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odpalanie Mortal Kombat Trilogy
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 29, 2006, 09:57:40 pm »
Cytat: "papa_snejk"
najprawdopodobniej potrzebne pacze do XP



A wczesniej nie trzeba bylo? nie rozumiem tej gry albo z moim kompem lub systemem jest cos nie tak.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Odpalanie Mortal Kombat Trilogy
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 29, 2006, 10:27:57 pm »
Ja skopiowałem patha raz i mi działa. Może poprostu nie można dwa razy instalować tej gry na nowo albo coś wałśnie z systemem nie tak masz.
________FURY MK_________

Offline Mkzm

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
Odpalanie Mortal Kombat Trilogy
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 29, 2006, 11:13:06 pm »
Cytat: "Jakubu"
Cytat: "papa_snejk"
najprawdopodobniej potrzebne pacze do XP



A wczesniej nie trzeba bylo? nie rozumiem tej gry albo z moim kompem lub systemem jest cos nie tak.


Pewnie posiadasz Service Pack 2.

Offline Jakubu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odpalanie Mortal Kombat Trilogy
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 30, 2006, 10:39:25 am »
Pierdole ta gre za przeproszeniem nie bede dla niej robil formata.

Offline Mkzm

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
Odpalanie Mortal Kombat Trilogy
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 31, 2006, 03:15:01 am »
Nikt Ci go nie kaze robic, przeczytaj lepiej dokladnie specjalnie przeklejony temat, w ktorym opisane jest jak sobie radzic z XP + SP2.

"Zamieszcze tutaj swoją instrukcję, tak na wszelki wypadek:

(na poczatek chcialbym dodac, ze z SP2 da sie odpalic MKT oczywiscie)

Dla posiadaczy SP2:
1. Sciagamy narzedzie Application Compatibility Tookit 4.0 ze strony http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=50&id=1065
2. Aby zaintsalowac powyzszy program nalezy pobrac rowniez ten program: http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=40&id=690

3. Teraz kiedy mamy dwa programy instalujemy najpierw Net Framework a nastepnie Application Toolkit.
4. Kiedy mamy zainstalowane programy odpalam z menu start application toolkit. (Compatibility Administrator)
5.W tym programie wybierz 'Open' z górnego menu i wskaż plik mktv2.sdb (ten ktory przekopiowales)
6. Nastepnie wybierz z menu 'File/Install'i gotowe. Teraz możesz już uruchomić MK Trilogy.

Jesli cos jest niejasne to tradycyjnie pytajcie."

Offline Jakubu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odpalanie Mortal Kombat Trilogy
« Odpowiedź #52 dnia: Grudnia 31, 2006, 02:22:02 pm »
Cytat: "Mkzm"
Nikt Ci go nie kaze robic, przeczytaj lepiej dokladnie specjalnie przeklejony temat, w ktorym opisane jest jak sobie radzic z XP + SP2.

"Zamieszcze tutaj swoją instrukcję, tak na wszelki wypadek:

(na poczatek chcialbym dodac, ze z SP2 da sie odpalic MKT oczywiscie)

Dla posiadaczy SP2:
1. Sciagamy narzedzie Application Compatibility Tookit 4.0 ze strony http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=50&id=1065
2. Aby zaintsalowac powyzszy program nalezy pobrac rowniez ten program: http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=40&id=690

3. Teraz kiedy mamy dwa programy instalujemy najpierw Net Framework a nastepnie Application Toolkit.
4. Kiedy mamy zainstalowane programy odpalam z menu start application toolkit. (Compatibility Administrator)
5.W tym programie wybierz 'Open' z górnego menu i wskaż plik mktv2.sdb (ten ktory przekopiowales)
6. Nastepnie wybierz z menu 'File/Install'i gotowe. Teraz możesz już uruchomić MK Trilogy.

Jesli cos jest niejasne to tradycyjnie pytajcie."



Spoko tylko ja z windowsem nic nie robilem i dzialalo po jakims czasie tylko gre usunolem probowalem drugi raz ja rozpakowac i jak uruchomilem wtedy juz byla kapa.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Odpalanie Mortal Kombat Trilogy
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 31, 2006, 02:51:04 pm »
A gdy usunołeś gre to potem usunowłeś też ten plik w windows appatch? Może trzeba usunąć i jeszcze raz go skopiować ale nie na to co było. A jeśli to nie to to może źle karte graficzną masz skonfigurowaną.
________FURY MK________

Offline Jakubu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odpalanie Mortal Kombat Trilogy
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 31, 2006, 03:23:50 pm »
Cytat: "Hero"
A gdy usunołeś gre to potem usunowłeś też ten plik w windows appatch? Może trzeba usunąć i jeszcze raz go skopiować ale nie na to co było. A jeśli to nie to to może źle karte graficzną masz skonfigurowaną.
________FURY MK________



To nie o late chodzi.

PS. Ta jasne dzialalo a nagle cos z karta graficzna to jest jedno razowa gra i tyle bedzie dzialac poprawnia ale jak przeinstaluje system zapewniam cie ale wiez musialo by mnie pojebac zeby robic formata.

Offline michałek111

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odpalanie Mortal Kombat Trilogy
« Odpowiedź #55 dnia: Maja 14, 2007, 04:42:13 pm »
moim zdaniem masz coś z windowsem....... mój kumpel miał podobnie;] wszystko działało, jednak po pewnym czasie ciągłego instalowania/odinstalowywania gier niektóre programy/ gry nie chodziły;/ moim zdaniem to windows;/;/

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Odpalanie Mortal Kombat Trilogy
« Odpowiedź #56 dnia: Maja 14, 2007, 04:46:08 pm »
Ja bym ja twoim miejscu usunal wszystkie wpisy o MkT z rejestru (start-> uruchom -> regedit) chyba ze juz przinstalowales system ( a tak wogle to reinstal Xp nmie wymaga formatowania dysku  :wink:  W instalacjii win Xp jest nawet opcja NAPRAW wiec o co tyle zachodu?! 20 min i po robocie.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Odpalanie Mortal Kombat Trilogy
« Odpowiedź #57 dnia: Listopada 01, 2007, 08:37:24 pm »
No i nic się tu nie dzieje. Jeśli mogę to radzę odklejić ten temat, bo jak ktoś się o coś zapyta, to i tak będzie widać.
ps. Usunąć nie należy, bo ktoś może mieć jakiś problem związany z tym tematem, ale odklejić by się przydało, bo niewygodnie.

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Odpalanie Mortal Kombat Trilogy
« Odpowiedź #58 dnia: Listopada 06, 2007, 06:00:05 pm »
Szczerze to polecam wersje MK: Trilogy na PSX - żadnych problemów, nawet grafika 10% lepsza.

Offline /////|LPNE.

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
Odp: Odpalanie Mortal Kombat Trilogy
« Odpowiedź #59 dnia: Lutego 05, 2008, 04:58:45 pm »
A ja z torrenta ściągnąłem MK3+Patcha na XP i nie łapię. Jakieś debugi mi się robią. :D Jak włączę na drugim kompie to powiem jakie boskie czynności wykonałem.^^