Autor Wątek: Odpalanie Mortal Kombat Trilogy na PC (Windows XP)  (Przeczytany 56623 razy)

Luna

  • Gość
Odp: Odpalanie Mortal Kombat Trilogy
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwca 22, 2008, 05:09:13 pm »
Ogólnie chyba najlepsze wersje to te "arcade", dlatego ze swojej strony polecam odpalić mame <pierwsze 3 cześci +UMK3>. Trilogy jak coś to dobrze śmiga to z PSXa, ale tej częsci osobiście nie trawię <chyba za fatala Sub-Zero....taki straszny że trzeba było ocenzurować, albo może miała działać wyobraźnia?>.

Offline Huunreh

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: Odpalanie Mortal Kombat Trilogy
« Odpowiedź #61 dnia: Maja 27, 2009, 05:42:41 pm »
Nie wiem jak u Was, ale u mnie zależało od sterów grafiki czy działa MKT czy nie. Żaden patch xp nie pomagał. Naszczęście mam teraz stery, że na każdej grze dobrze śmigają i na MKT włącznie.

Offline H! Vltg3

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 44
  • LK-4D4
    • Zobacz profil
Odp: Odpalanie Mortal Kombat Trilogy
« Odpowiedź #62 dnia: Lipca 20, 2009, 12:40:32 pm »

Offline Huunreh

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: Odpalanie Mortal Kombat Trilogy
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwca 24, 2010, 11:04:07 pm »
Dzięki H! Vltg3 ! Zainstalowałem MKT i o dziwo nie było dźwięku mimo, że sprzęt ten sam i system też. Ale ten patch naprawił wszystko. Polecam.

Offline yoroshi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Odpalanie Mortal Kombat Trilogy
« Odpowiedź #64 dnia: Listopada 06, 2010, 11:22:51 pm »
Ja może odświeżę ten wątek bo sporo osób ma problemy z tym tytułem. Niedawno natknąłem się na fanowski projekt unikatowej edycji Mortal Kombat Trilogy Enhanced Edition, w której został zaimplementowany ten sam patch, do którego linka podał użytkownik H! Vltg3. Dotychczas udało mi się sprawdzić ją pod systemami Windows XP i Vista, ale według informacji podanych przez autora,  gra rusza również pod systemem Windows 2000 i 7 (seVen).
I w związku też z powyższym chciałbym przedstawić edycję Updated Edition, która bazuje na powyższym projekcie i w której w skład wchodzi ścieżka dźwiękowa uruchamiana przy samym starcie gry (wymagana płytka z instalką w napędzie). Nie będę podawał bezpośredniego linku więc najlepiej trafić możecie na nią poprzez wyszukiwarkę Google wpisując "mortal kombat trilogy updated edition".

PS. Obie edycje nie wymagają patchy, gdyż są już one domyślnie zaimplementowane!

Pozdrawiam wszystkich ;)



Również pozdrawiamy, ale zanim coś takiego się wstawi, to należy czytać regulamin, w którym to zabrania się wstawiania linków do pirackich filmów i gier MK, a ten link niewątpliwie do takiej gry prowadzi, dlatego też został usunięty. Jeśli ktoś będzie chciał to ściągnąć, to proszę się umawiać na PW lub GG, a nie na publicznym forum. - mod
« Ostatnia zmiana: Listopada 07, 2010, 12:11:09 pm wysłana przez yoroshi »