Autor Wątek: Xbox360 czy PS3???  (Przeczytany 88514 razy)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 29, 2009, 08:48:01 pm »
Moon napisałeś dokładnie to samo, co ja w ogromnym skrócie, więc po co się tyle produkowałem składając nieskładne zdania? Eh...

Ciekawe czy komuś to pomoże, chociaż widać teraz jakie cacuszka na konsolę Sony wychodzą, prawda?

Nic tylko zacierać rączki na nadchodzący rok, bo

w styczniu MAG
w lutym Heavy Rain
w marcu God of War III
a jeszcze będzie Final Fantast XIII czy GT5 i skąd pieniądze na to? to to tylko pierwsza połowa roku.

Moon

  • Gość
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #61 dnia: Grudnia 29, 2009, 09:55:38 pm »
A bo ja debil jestem, zobaczyłem fajny temat i nie czytałem tylko napisałem od razu:D

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #62 dnia: Stycznia 18, 2010, 09:00:05 am »
DS - 11.22 miliona
Wii - 9.6 miliona
360 - 4.77 miliona
PS3 - 4.33 miliona
PSP - 2.5 miliona

Tak przestawiają się wyniki sprzedaży na rok 2009. Nintendo i Microsoft grubo przed Sony

Lista gier które najlepiej się sprzedały:

   1. Call Of Duty: Modern Warfare 2 (Activision, Xbox 360)
   2. Wii Sports Resort (Nintendo, Wii)
   3. New Super Mario Bros. Wii (Nintendo, Wii)
   4. Wii Fit (Nintendo, Wii)
   5. Wii Fit Plus (Nintendo, Wii)
   6. Mario Kart Wii (Nintendo, Wii)
   7. Wii Play (Nintendo, Wii)
   8. Call Of Duty: Modern Warfare 2 (Activision, PS3)
   9. Halo 3: ODST (Microsoft, Xbox 360)
  10. Pokemon Platinum (Nintendo, DS)

Czyli nawet te same gry które są i na X-Boxie i na PS3 popularniejsze są na X-Box 360. Wiadomo, że hamburgery zawyżają statystyki, ale na tym one polegają. Na znaczeniu globalnym. Czyli rok 2009 należał zdecydowanie do Nintendo i Microsoftu, a X-Box360 przebił Playstation3.

Offline Hanzo Hasashi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 192
  • No Pain, No Game !
    • Zobacz profil
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 26, 2010, 08:58:34 pm »
Najlepiej mieć obie konsole:-)

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #64 dnia: Lutego 13, 2010, 04:42:35 pm »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #65 dnia: Lutego 13, 2010, 05:10:45 pm »
Zasrane exclusivy. Tylko gracze na nich tracą. Wymyślili sobie Sony i Microsoft rodzaj konkurencji.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #66 dnia: Lutego 13, 2010, 07:10:34 pm »
Po co piszą o pół-excluzivach, które są kupy warte? No może FF 14 będzie fajny, ale czy taki będzie?

Na dniach wychodzi Heavy Rain, za miesiąc GoW3, a Cobra spamuje pierdołami, które sprzedają się w liczbie 500tys nie więcej. Eh :P Jak dobrze, że mamy takie excluzivy

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #67 dnia: Lutego 13, 2010, 07:31:27 pm »
Eeee tam spamuje, pokazuje tylko!

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #68 dnia: Lipca 01, 2010, 02:30:37 am »
Nie mam żadnej z tych konsoli, jednak posiadam poprzedniczkę PS3 (moja dziewczyna-PS2 Slim :)) Moim zdaniem lepsza będzie Sonia #3. Czytałem raz o xb360 tuż po premierze. Jest ponoć 16% szansy że zepsuje ci się po miesiącu użytkowania. Ja mam większe zaufanie do japońskiej technologii. Zatem PS3

Offline Dragon7422

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 245
  • I'm immortal...
    • Zobacz profil
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #69 dnia: Września 16, 2010, 10:25:10 pm »
Dokładnie Xbox'y są dużo gorsze jeżeli chodzi o wytrzymałość sprzętu. Mam PS2 od 3 lat i działa jak nowo narodzona a spadła mi już 2 razy z ok 1.20 m :) jak się wkurzyłem jak grałem w Call of Duty: War at World to trochę kabelkiem za mocno szarpnąłem do tyłu i spadała :D

Kolega miał X360 2 razy w serwisie po 6 miesiącach.

PS3 góruje - pod każdym względem :)

PlayStation FOREVER!!!

robaczek

  • Gość
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #70 dnia: Września 17, 2010, 12:27:54 pm »
Ja osobiście mam PS2, ale trochę śmieszy mnie gadanie, że X360 ciągle się psuje. Kolega miał i nie narzekał (chyba tylko na to, że gry były drogie :D). Mój brat też ma (a można mi wierzyć, jego kochany synalek niczego nie szanuje, a w szczególności zabawek, które dostaje) i również chodzi bezawaryjnie.

Osobiście uważam, że jak się kupi wybrakowany towar, to niezależnie jakiej będzie firmy, to i tak się popsuje i tak. Nie ważne czy będzie to mikser, zmywarka, TV czy konsola. Ot, zdarzenie losowe jakich wiele. Też mi mówili, by nie kupować monitora Samsunga, bo to śmieć. Mam 3 lata i chodzi bezawaryjnie. Mój kolega ma taki sam i mu się popsuł po niecałym roku (zaniósł do naprawy i z powrotem działa).

W/g mnie kupno konsoli powinno być raczej podyktowane tym, w co chcemy grać (exclusivy), a nie jakieś zabobony krążące po sieci, że coś się bardziej psuje od czegoś innego.

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #71 dnia: Września 19, 2010, 01:01:26 am »
W mojej opinii każdy, kto kupuje jakikolwiek sprzęt powinien liczyć się z tym, że może trafić na wadliwy egzemplarz, bywa. Ale w kwestii pierwszych i drugich chyba też modeli X-BOXów, to Microsoft masakrycznie w kulki poleciał. 30 bądź 40% spośród opchniętych konsol padało (niektóre nawet chwilę po odpaleniu), to jak dla mnie grube przegięcie. Z resztą Microsoft oficjalnie przyznał, że konsola posiada wadę konstrukcyjną i w ramach zadośćuczynienia ( po spotkaniu swoich klientów z nieszczęsnym Red Ring Of Death), przedłużyło gwarancje na swoją konsolę do 3 lat. Przyznam, że do dzisisaj nie mogę pojąć, jak można było wpuścić takiego bubla do obiegu.

Offline LUKASZ

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #72 dnia: Listopada 07, 2010, 10:36:07 pm »
mnie tam się nie śpieszy. I tak ps3 nie mam, co jednak nie zmienia faktu że jestem ciekawy co tam naszym ziomom wyjdzie :)
Jesli jestes fanem tej gry to skladaj pieniadze i kupuj. I nie tylko ze wzgledu na MK.Jest duzo dobrych gier typu UNCHARTED  lub GOD OF WAR 3.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #73 dnia: Listopada 07, 2010, 11:12:01 pm »
właśnie trudno kasę zebrać. Niedawno ps2 kupiłem. Narazie nie kupiłem żadnej gry oprócz mk :) ale ps3 trzeba w końcu nabyć...

Offline LUKASZ

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #74 dnia: Listopada 07, 2010, 11:30:21 pm »
właśnie trudno kasę zebrać. Niedawno ps2 kupiłem. Narazie nie kupiłem żadnej gry oprócz mk :) ale ps3 trzeba w końcu nabyć...
Rozumiem cie.Ja tez nie mialem kasy poki nie wyjechalem za granice.W anglii gry uzywane(oryginalne)mozesz kupic nawet za 4 zlote na polskie(fifa 2008)na ps3.Ale ps2 tez daje rade,sa fajne tytuly.Niemusisz miec do tego telewizora hd.