Autor Wątek: Xbox360 czy PS3???  (Przeczytany 89280 razy)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #75 dnia: Listopada 07, 2010, 11:46:16 pm »
na ps2 tylko mortale. Teraz poluję na mkda. Cobra powiedział że to najlepsze mk na ps2. Przypominają mi się czasy jak z kumplem patrzyłem na oficjalną stronkę mka. Jakby tn było wczoraj... a kasę zdobywam jak mogę. Głównie naprawy kompów. Ale narazie nic nie wskazuje na to że zaoszczędzę półtora patola. Ale jako człowiek wierzący wierzę w cuda ;)

Offline LUKASZ

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #76 dnia: Listopada 07, 2010, 11:57:34 pm »
na ps2 tylko mortale. Teraz poluję na mkda. Cobra powiedział że to najlepsze mk na ps2. Przypominają mi się czasy jak z kumplem patrzyłem na oficjalną stronkę mka. Jakby tn było wczoraj... a kasę zdobywam jak mogę. Głównie naprawy kompów. Ale narazie nic nie wskazuje na to że zaoszczędzę półtora patola. Ale jako człowiek wierzący wierzę w cuda ;)
Tak najlepsze.Zdecydowanie wg mnie.Szkoda ze mamy tam po jednym fatalu na leb ale grafika jest ladna.No i areny sa bardzo ladne.Jest przeogromna krypta w ktorej odkrywa sie bonusy za pieniadze zarobione z walk.Najlepszy MK 3d.Mozesz tez liczyc na obnizki cen ps3 ktore wkoncu znow nadejda.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #77 dnia: Listopada 08, 2010, 12:05:58 am »
stanie się tak jak z ps2. Jak już wyjdzie ps4 to trójka spadnie do tych 5 stówek, a wtedy wiadomo kto odwiedzi salon z konsolami :) miejmy nadzieję że zdąże przed końcem świata. :)

Offline LUKASZ

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #78 dnia: Listopada 08, 2010, 12:12:22 am »
stanie się tak jak z ps2. Jak już wyjdzie ps4 to trójka spadnie do tych 5 stówek, a wtedy wiadomo kto odwiedzi salon z konsolami :) miejmy nadzieję że zdąże przed końcem świata. :)
hahahaha.No wlasnie 2012.   ::)Zagrac w mortala i umrzec.nie tak serio to wiadomo ze jak sie pojawi ps4 za kilka lat to ps3 straci ogromnie na wartosci.Poki co jest liderem na rynku wraz z xboxem i obnizki raczej nie bedzie a jak juz to minimalna.Pozdro
 :)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #79 dnia: Listopada 08, 2010, 12:17:23 am »
no właśnie cuda są, ale nie ma ich jeśli chodzi o ceny :) pozdro :)

Offline Zwyrol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #80 dnia: Listopada 08, 2010, 12:20:30 am »
Dla mnie najlepszy MK z tych na PS2 to zdecydowanie Shaolin Monks, w kooperacji nie ma sobie równych. Natomiast jeśli chodzi o normalnie bitki 1 na 1 to jednak Deception. Deadly Alliance jest ok, ale jest tam tylko po jednym fatalu,w  dodatku niektóre są tragiczne, jak ten Quan Chi z wydłużaniem szyi. Chociaż są wyjątki jak Scorpiona, czy Sub-Zero. :]

Offline LUKASZ

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #81 dnia: Listopada 08, 2010, 12:26:59 am »
Dla mnie najlepszy MK z tych na PS2 to zdecydowanie Shaolin Monks, w kooperacji nie ma sobie równych. Natomiast jeśli chodzi o normalnie bitki 1 na 1 to jednak Deception. Deadly Alliance jest ok, ale jest tam tylko po jednym fatalu,w  dodatku niektóre są tragiczne, jak ten Quan Chi z wydłużaniem szyi. Chociaż są wyjątki jak Scorpiona, czy Sub-Zero. :]
Deception mi jakos nie podeszlo.Fakt mial lepszych zawodnikow i 2 fatale.Ale wole MKda.A shaolin monks rzeczywiscie bylo swietne i az sie prosi o zrobienie podobnej gry,jak nie teraz to w przyszlosci.Ja osobiscie wole mksm od klasycznego MK.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #82 dnia: Listopada 08, 2010, 12:46:27 am »
w mksm gra się całkiem fajnie. Gdyby dorzucili jeszcze tryb z wierzyczką to byłbym w niebowzięty :) gdyby do mk9 dorzucili przygodówkę w stylu mksm to byłoby wyrypiście :)

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #83 dnia: Listopada 08, 2010, 10:00:08 am »
stanie się tak jak z ps2. Jak już wyjdzie ps4 to trójka spadnie do tych 5 stówek, a wtedy wiadomo kto odwiedzi salon z konsolami :) miejmy nadzieję że zdąże przed końcem świata. :)
hahahaha.No wlasnie 2012.   ::)Zagrac w mortala i umrzec.nie tak serio to wiadomo ze jak sie pojawi ps4 za kilka lat to ps3 straci ogromnie na wartosci.Poki co jest liderem na rynku wraz z xboxem i obnizki raczej nie bedzie a jak juz to minimalna.Pozdro
 :)


Od kiedy X360 i Ps3 liderują na rynku?? Przecież Wii sprzedaje się jak szalone, a plejak i X mogą tylko wąchać jej pierdy starając sie dogonić ;D

Offline LUKASZ

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #84 dnia: Listopada 08, 2010, 12:05:12 pm »
Chodzilo m i oto za sa to jak narazie najlepsze konsole pod wzgledem zaawansowania technicznego,a nie  sprzedazy.Gry na Kinect i ps movie juz sa zapowiedziane ze beda lepsze graficznie niz to cale wii(hyper).Chociaz w ostatnim miesiacu x lepeij sie sprzedawal od wii co nie zmienia faktu ze wii na rynku jest liderem.pozdro.
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2010, 12:46:58 pm wysłana przez LUKASZ »

Offline effe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #85 dnia: Listopada 08, 2010, 12:48:38 pm »
Wii to dno, tyle w temacie.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #86 dnia: Listopada 08, 2010, 01:33:47 pm »
Wii to dno, tyle w temacie.

Świetna wypowiedź:) może jakieś argumenty?? Bo ja chociaż posiadam ps3 i x360 to jakoś jestem pełen podziwu dla nintendo, za ryzyko jakie podjęli wypuszczając Wii na rynek. Mimo, iż ta konsola mnie nie bawi, to nie sądzę ,że to dno. Także daj sobie spokój z takim stwierdzeniami , bo są bardzo szczeniackie.

Kazek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #87 dnia: Listopada 08, 2010, 03:36:43 pm »
Wii obecnie się nie sprzedaje i Nintendo na polu konsol stacjonarnych przeżywa stagnację - i to jest fakt. Owszem sprzedało się Wii sporo bo to wciąż marka kojarzona z zabawką a nie z dorosłym graniem i kilka poważniejszych tytułów tego stanu rzeczy nie zmieni. Na dziś dzień Xbox i PS3 prześcigają Wii w sprzedaży konsol. Inna bajka, że Nintendo teraz skupia się na 3DS który zapewne rozejdzie się w mgnieniu oka.

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #88 dnia: Listopada 09, 2010, 05:27:23 pm »
Wii nie sprzedaje się już tak dobrze jak kiedyś, na konsolowym rynku aktualnie zwycięża PS3 i Xbox.
W przeszłości, Wii wywołało na rynku taką ciekawość wśród graczy, gdyż to była nowość
na świecie gaming'u i ludzie łykali to i kupowali - niestety, teraz tak nie jest.
Wii było/jest znakomitą konsolą lecz ta ciekawość opadała w momencie wypuszczenia na rynek PS Move oraz Kinect'a gdzie PSMove jest o niebo lepszą produkcją od Wii.
Nie wiem jak w przypadku Kinect'a, ponieważ owego produktu nie przetestowałem na własnej skórze.

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #89 dnia: Listopada 20, 2010, 03:00:35 am »
I po co te wszystkie konsole, wystarczy komputerek i browarek  ;)