Autor Wątek: MKD ONLINE co i jak ?  (Przeczytany 4037 razy)

Offline Czaki

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
MKD ONLINE co i jak ?
« dnia: Marca 03, 2006, 06:49:12 pm »
Siemano mam Mortal Kombat Deception na ps2 i mam też internet co mam zrobić aby zagrać przez internet w tego mortala proszę o pomoc z góry dziękuję

Offline Czaki

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
MKD ONLINE co i jak ?
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 04, 2006, 12:29:38 pm »
no chyba zadałem konkretne pytanie dlaczego nie mam jeszcze odpowiedzi ????? MAM MORTAL KOMBA DECEPTION I PS2 SLIM I CHCE GRAĆ PRZEZ NETA JAK TO ZROBIĆ???????

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
MKD ONLINE co i jak ?
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 06, 2006, 03:16:15 pm »
NO NIE MOGĘ, TO PIERWSZY TEMAT O TYM, KTÓRY NIE WIE JAK PRZEZ NETA GRAĆ!!! :lol:  :lol:  :lol:  W GŁÓWNYM MENU JAK JEST ARCADE, KONQUEST ITD. JEST JEDEN NAPIS MK ONLINE I TO WYBIERASZ I GRASZ NA NECIE!!! Dzieci dzieci!!!!!

Offline Zbyszeek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
tak
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 07, 2006, 01:12:12 pm »
dkładnie chameleon ma racje nawet ja(nie mający MKD) widziałem w trilerach ekran opcji jest jest tam takie coś mk online wchodzisz w to i najprawdopodobniej od tego momentu grasz w sieci wiem o tym choć nie mam gry a ty jestes szczęśliwym posiadaczem wstyd !!! wstyd !!!

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
MKD ONLINE co i jak ?
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 07, 2006, 01:28:12 pm »
Samo wejście w MkOnline napewno nie sprawi ze bedzie grał w sieci.Wypadałoby najpierw podlączyć konsolke do netu i łączyć sie przez program, niestety ja nie wiem jak zrobić to w przypadku ps2 jeśli chodziło by o Xboxa to jeszcze byłbym wstanie jakoś pomóc  :wink: radze poszukać na stronach związanych z software i hardware ps2 i tam ewentualnie znaleźć odpowiedz jak grac w gry online...

Offline Czaki

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
MKD ONLINE co i jak ?
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 07, 2006, 10:46:04 pm »
Tak chemeleon wiadomo  :D wystarczy wejsc w opcje MK online i już nawalasz po sieci wiadomo spoko :evil: . Jak dla mnie to Sicku ma racje i właśnie dlatego piszę ten post ponieważ nie wystarczy podlączyć neta pod plejaka i juz mozna nawalać trzeba coś jeszcze zrobić żeby to działało ale nadal nie mam pojęcia co z tym zrobić

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
MKD ONLINE co i jak ?
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 08, 2006, 03:25:43 pm »
NO TO KURDE MOL TRZEBA BYŁO SIĘ TAK WYRAZIĆ JASNO: LUDZISKA, SŁUCHAJCIE! Mam ps2 ale nie wiem jak podłączyć konsolę do netu i wogóle jak się tym obsłużyć żeby móc grać w sieci ITP I Wogóle........
Ty natomiast tak powiedziałeś:

Siemano mam Mortal Kombat Deception na ps2 i mam też internet co mam zrobić aby zagrać przez internet w tego mortala proszę o pomoc z góry dziękuję

Przecież jak napisałeś że masz neta to wszyscy rozumieją, że już go podłączyłeś i ci działa, a po drugie twój temat brzmiał tak:

MKD Online, co i jak??

To trzeba było napisać temat w dziale inne z napisem

Ps2, problem z podłączeniem jej do netu (czy jakoś tak)

K.P.W.???

Offline Czaki

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
MKD ONLINE co i jak ?
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 08, 2006, 08:01:50 pm »
dobra wszystko rozumiem szefie :D  ale nadal chce sobie pograc w necie a nieumiem tego zrobic

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
MKD ONLINE co i jak ?
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 06, 2006, 05:15:58 pm »
Czaki mam zupelnie tak samo jak ty.Wiem co i jak ale niestety niemoge cos polaczyc sie z netem!!Możliwe ze nie pogram sobie :(

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
MKD ONLINE co i jak ?
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 07, 2006, 12:43:45 am »
wiem że zjawiam sie troche ale jesli ktos jesli sledzi ten temat to odpowiadam
jezeli masz slima to potrzebne sa nastepujace rzeczy
*kabel sieciowy RJ45 (prosty)
*NAD (Network Acess Disk) czyli płyta konfigurująca internet na plejaku, żeby ją otrzymać najpierw należy się zarejestrować na jednej ze stron sony lub playstation, nie pamietam juz dokladnego adresu ale moge poszukac jesli ktos dalej bedzie mial problemy ze znalezieniem w wyszukiwarce

niestety nie bardzo mozna grac na piratach, dyskusja na ten temat odbywa sie w tej chwili w dziale mortal kombat 3d w temacie

Mortal Kombat - PS2 Net-Play

Offline Goreface

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
MKD ONLINE co i jak ?
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 10, 2007, 02:22:31 pm »
Ok, musze sie rejestrowac na jakichs stronach sony zeby moc grac online? podobno to nie jest wymagane, rozni ludzie roznie gadają.. tak samo z tą plytką ktora podobno jest wymagana zeby przystosowac plejaka do online, jesli jest potrzebna to gdzie ja zamowic bo za cholere nie moge nic znalesc na necie