Autor Wątek: MK:ARMAGEDDON  (Przeczytany 79765 razy)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #60 dnia: Września 01, 2006, 02:31:45 pm »
No masz racje, ale akurat teraz nie chodziło mi żeby zrobili fatale renderowane w MK:Armageddon, bo zdaje sobie z tego sprawe ile to pracy. No ale wiadomo że MK nie robili jedna osoba, a cały zespół, więc w nowym MK na ps3 mogliby się postarać o takie cudeńko. Niech sobie więcej osób zatrudnią  :lol: No i też nie 2 minutowy. Tylko przykład podałem renderowanego filmika.
No ale to chyba marzenie. Może kiedyś się doczekamy.

Offline Dante

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #61 dnia: Września 01, 2006, 03:05:01 pm »
Nie masz może linka do walki Repile'a z kimś ?? Widziałem kilka zdjęć ale oprucz(nie wiem jak się to pisze :) ) tego nic nie znalazłem.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #62 dnia: Września 01, 2006, 03:13:41 pm »
Reptile a nie Repile. Odmieniać można tak: Reptile'a lub tak: Reptila . W każdym razie swoim poście zjadłeś "t".
A "oprócz" pisze się przez "ó" :wink:

Offline Dante

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #63 dnia: Września 01, 2006, 03:21:12 pm »
Mimo to, chciałbym zaznaczyć, że na świadectwie z polskiego miałem "dobry"

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #64 dnia: Września 01, 2006, 03:29:04 pm »
Sim jaka lekcja języka polskiego. Aż się boje coś napisać, bo mnie zaras poprawisz  :D Nie no żart.

A jeśli chodzi o jakiś filmik z Reptile'm to sam szukałem i nic nie znalazłem poza fotkami. Ale domyśleć się można że będzie posługiwać się CRAB, bo w MK:Deadly Alliance wspaniale ten styl do niego pasował. Styl z bronią to pewnie KIREHASHI, bo to broń tej rasy więc jej na bank nie zmienią. Więc poza wygladem nie wydaje mi się żeby Reptile się dużo zmienił od tego z MK:Deadly Alliance. No poza wyglądem, bo teraz wyglada jak w MK:SM.

Offline Dante

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #65 dnia: Września 01, 2006, 03:39:09 pm »
No i jest to zdecydowanie najlepszy wygląd ze wszystkich części MK.
Wogule bardzo dużo postaci ma teraz wygląd na plus.
Mam nadzieje, że  teraz nie będe już  musiał oglądać tego wypasionego :) stroju Suba z Deception.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #66 dnia: Września 01, 2006, 03:51:57 pm »
He he. W Deception Sub-Zero wyglądał jak Shredder z zółwii ninja :P ogólnie nie był to zły strój ale nie pasował do klimatu. Podejrzewam, że chcieli go przyrównać do Scorpiona, który miał na sobie prawie całą zbroje (przez co był z niego bardziej rycerz/samuraj niż ninja) acz nie wyglądał źle ale wole jego stary stój :wink:  Bardzo mnie cieszy, że w Armageddonie będą obaj mieli tradycyjne stroje :wink:

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #67 dnia: Września 01, 2006, 03:58:09 pm »
Sim nie " zboje " tylko " zbroje " zjadłeś " r ".

A co do Sub-Zero to mi sie podobał. Nie lubiłem tego, że wszyscy ninja wygladali tak, samo tylko kolorki mieli inne. A tutaj mam już zróżnicowane i strój Sub'a jak najbardziej mi się podoba. Rozumiem, że się wszyscy przyzwyczajili do standardowego wyglądu, ale ja lubie ten powiem świeżości w nowych Mortalach. Tak samo wielu osobom nie podoba sie nowy Stryker, a wg. mnie super wygląda  :D

Offline Dante

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #68 dnia: Września 01, 2006, 04:06:05 pm »
No Stryker wygląda super. Tak jak mówiłem większość postaci w tym MK wygląda super. Ale chyba pomineli jedną postać. Human Smoke'a.
No chyba, że będzie to jego alternatywny strój.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #69 dnia: Września 01, 2006, 04:06:44 pm »
Khameleon. Żeńską odmiane Chamelona:D

A może będzie ukryta, przeciez zawsze w MK ktoś ukryty jest, a tylko jej brakuje, więc jeszcze nic nie wiadomo.

Offline Dante

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #70 dnia: Września 01, 2006, 04:08:06 pm »
Human Smoke był chyba tylko w MK Trilogy. Mogli by zrobić ED Boona jako ukrytą postać.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #71 dnia: Września 01, 2006, 04:08:39 pm »
Cytat: "davidkoz"
Sim nie " zboje " tylko " zbroje " zjadłeś " r ".


Będziemy sobie teraz robić poprawki co? :twisted: He he. No jak mówiłem dantemu na privie to każdemu może się zdażyć wpadka/potknięcie :wink:

Co do strojów to fakt to był miły powiew świeżości ale jednak nie do końca mnie zadawalał ten wygląd. Takie tam moje marudzenie ale owszem to było denerwujące kiedy wszyscy ninja mieli taki sam krój stroju z różnicą koloru, dlatego w Deadly Alliance bardzo mi się podobali bo już mieli inne detale, inne kroje a w Deception już się zagalopowali :wink:

Co do Human Smoke to wątpie żeby się pojawił bo zauważcie, że w MK Trilogy było dwóch Sub-Zero: Classic i unmasked a teraz jest tylko jeden. W ogóle jest śmiesznie bo teraz wiemy, że Noob Saibot to Classic Sub-Zero a w MKT były to osobne postacie. Pewnie dlatego, że MKT był poprostu zbiorem wszystkich postaci z fabułą MK3 a MK:A ma swoją fabułe i jest uporządkowany w przeciwieństwie do MKT.
Więc jeśli będzie jakaś ukryta postać to napewno nie Human Smoke. Może ukrytymi postaciami będą te, które nie miały szans się ukazać w serii np Belokk, Tiamat i Zebron.

Offline Santiago

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #72 dnia: Września 01, 2006, 04:42:43 pm »
Własnie, sam ostanio zastanawiałem się jakie mogą być ukryte postacie, jeśli wogóle będą. Może po prostu, będziemy je odblokowywać w Conquescie?(Jak Kintaro na jednym z filmików). No bo jeśli to zbiór wszystkich postaci z poprzednich części to trudno kogoś "ukryć" tak, żeby był niespodzianką ;) Chyba, że tak jak napisał Sim będą to jakieś nowe postacie.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #73 dnia: Września 01, 2006, 04:55:47 pm »
Mówisz że trudno kogoś ukryć, ale nie ma mowy nic o Human Smoke;u i Khameleonie, więc albo ich nie będzie, albo będą ukryte w co wątpie.

Offline Dante

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #74 dnia: Września 01, 2006, 05:02:21 pm »
Może Human smoke będzie alternatywnym strojem. A to co mówi Santiago, że Kintaro odblokowują na filmiku, to jest poprostu standardowe zdobywanie postaci. A będą nowe postacie. Tych dwóch braci Taven i Daegon. Davidkoz co miałes na myśli z tym Khameleonem ??