Autor Wątek: Opowiadania Tekken Kombata  (Przeczytany 17990 razy)

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #45 dnia: Września 20, 2009, 01:43:11 pm »
Trailer:
Nasi bohaterowie pokonali Godzille w Sopocie.Sektor odnalazł Cyraxa w Sopocie i postanowił sie przebudować dodając jego części,tak zrobił.Nagle obudziło sie w nim zło i postanowił zdobyć więcej mocy.Był nie do powstrzymania i zaczął niszczyć świat i 
rozpętał nawet III wojne światową.Scorpion,Sub-Zero,Cage,Kitana i Stryker postanowili uratować świat i zniszczyć Sektora.
Film produkcji Tekken Kombat Productions.Przygotujcie na film tysiąclecia który nie ma sobie równych i kładzie Mrocznego Rycerza na łopatki
MORTAL KOMBAT 14:ŚMIERĆ SEKTOROWI
Już wkrótce w kinach

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #46 dnia: Września 20, 2009, 02:11:31 pm »
Żenada!
Ja nie mogę coraz głupsze pomysły na głowę siadają. . .
Teeken Kombat pisz coś normalnego a ni kurde 3 wojnę światową, to jest prymitywne!
Jak pisałem to jest żenada i prymitywizm. . .

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #47 dnia: Września 20, 2009, 05:01:00 pm »
Ej mnie tam sie podoba.....
Powinieneś robić filmiki z tych swoich opowiadań T.Kombat

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #48 dnia: Września 20, 2009, 05:01:54 pm »
Ej mnie tam sie podoba.....
Powinieneś robić filmiki z tych swoich opowiadań T.Kombat

Zgadzam się z Tobą w 100 %. Mnie też się podoba. Cobra trochę przesadza.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #49 dnia: Września 20, 2009, 05:04:28 pm »
Jest zazdrosny bo jego opowiastki o sraniu zostały źle przyjęte na forum :)

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #50 dnia: Września 20, 2009, 07:31:18 pm »
Nie tam zazdrosny bez przesady ale mi się to nie podoba chyba każdy ma swój gust co? A mi się to strasznie nie podoba i nie z tego powodu że jestem zazdrosny czy nie ;/

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #51 dnia: Września 20, 2009, 07:44:28 pm »
Opowiadania T.Kombata są świetne, wręcz idealne. Akcji o niedźwiedziach czy headshocie Cyraxa nie da się zapomnieć. Ja jak grupa terrorystyczna tego forum zgadzam się i także czekam na T.Kombat Productions ;)

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #52 dnia: Września 20, 2009, 07:49:13 pm »
Mi również się tamte opowiadania podobają ale to mi się ewidentnie nie podoba, ale cóż to moje zdanie :)

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #53 dnia: Września 20, 2009, 10:15:51 pm »
czekam na T.Kombat Productions
Chyba na ''Mortal Kombat 14:Śmierć Sektorowi'' ?

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #54 dnia: Września 22, 2009, 05:00:03 pm »
Jest to opowiadanie ''Mortal Kombat 14:Śmierć Sektorowi''
Ostatnio nasi bohaterowie zniszczyli Godzille w Sopocie i wyjechali do Brazylii.Jednak ich fajrant nie trwał wiecznie.Niewiadomo skąd Sektor wyruszył do Sopotu i znalazł grób Cyraxa na cmentarzu i nagle wystrzelił rakiete i rozsadził grób.Wyjął Cyraxa i go rozkręcił dobudowając jego części.Chwile potem coś pikało i zrobił sie wielki wybuch czerwonego ognia,Sektor zaczął idiotycznie sie śmiać.Później czerwony robot wyruszył do Rosji.Zamontował bombe w Pałacu Prezydenckim w Moskwie.Bomba wybuchła.Zginął przezydent i cały rząd.Rosyjskie wojsko razem z niemieckim wojskiem zaczęli szukać winnego i rozpętali III WŚ.Już w pierwszym tygodniu wojna przybyła do Brazylii.Nasi bohaterowie szybko zabrali samolot i uciekli z kraju,dowiedzieli sie że Sektor jest winny rozpętania III WŚ.
Dowiedzieli sie także że Sektor jest w Ukrainie.Polecieli tam i znaleźli go.Walczy z nim w lesie,jednak nie pokonali go.Wszyszcy padli na ziemie i nagle przyjechał czołg który został zniszczony przez cybernetycznego psychopate.Sektor uciekł do Kazachstanu.Bohaterowie ukradli 6 myśliwców F-16.W końcu złapali Sektora i zaczeła sie kolejna napierdalanka,znowu szóstka bohaterów nie dawała sobie rady aż nagle Scorpion zaczął wprowadzać coraz szybce ciosy i Sektor rozpadł sie na 20000 kawałków.Potem po jakimś czasie III wojna światowa sie skończyła.
THE END
2009 Tekken Kombat Productions

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #55 dnia: Września 22, 2009, 06:07:47 pm »
Jest to opowiadanie ''Mortal Kombat 14:Śmierć Sektorowi''
Wyjął Cyraxa i go rozkręcił dobudowając jego części.Chwile potem coś pikało i zrobił sie wielki wybuch czerwonego ognia,Sektor zaczął idiotycznie sie śmiać.

Eee, wyjaśnij co za wybuch, skąd się wziął i co spowodował ?

Później czerwony robot wyruszył do Rosji.Zamontował bombe w Pałacu Prezydenckim w Moskwie.Bomba wybuchła.Zginął przezydent i cały rząd.

Ooo, to ten Sektor nie jest taki zły, przynajmniej jakiś pożytek z niego  ;D

Rosyjskie wojsko razem z niemieckim wojskiem zaczęli szukać winnego i rozpętali III WŚ.Już w pierwszym tygodniu wojna przybyła do Brazylii.Nasi bohaterowie szybko zabrali samolot i uciekli z kraju,dowiedzieli sie że Sektor jest winny rozpętania III WŚ.

Ruski rząd poległ, a i tak znowu pakt z Niemcami tworzą. ::)

Dowiedzieli sie także że Sektor jest w Ukrainie.Polecieli tam i znaleźli go.Walczy z nim w lesie,jednak nie pokonali go.Wszyszcy padli na ziemie i nagle przyjechał czołg który został zniszczony przez cybernetycznego psychopate.

Co to był za czołg i do kogo należał ?

Bohaterowie ukradli 6 myśliwców F-16.

Już wiekszego złomu nie było ? A potem się dziwić czemu Sektora nie mogli rozwalić. Dopiero....

W końcu złapali Sektora i zaczeła sie kolejna napierdalanka,znowu szóstka bohaterów nie dawała sobie rady aż nagle Scorpion zaczął wprowadzać coraz szybce ciosy i Sektor rozpadł sie na 20000 kawałków.

Scorpion lepszy niż F-16, czemu nasz rząd go nie wynajął, zamiast tych F-16...


Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #56 dnia: Września 28, 2009, 02:00:16 am »
Nyndża....
Mój wierny następco. Sam bym tego lepiej nie wyraził......
Która to już część MK wyszła spod twojej ręki T.Kombat?
Bo lekko sie już pogubiłem...........

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #57 dnia: Września 28, 2009, 05:50:01 pm »
Która to już część MK wyszła spod twojej ręki T.Kombat?
Bo lekko sie już pogubiłem...........
Chyba szósta.

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #58 dnia: Września 28, 2009, 08:58:54 pm »
Jest to opowiadanie ''Mortal Kombat 14:Śmierć Sektorowi''
Ostatnio nasi bohaterowie zniszczyli Godzille w Sopocie i wyjechali do Brazylii.Jednak ich fajrant nie trwał wiecznie.Niewiadomo skąd Sektor wyruszył do Sopotu i znalazł grób Cyraxa na cmentarzu i nagle wystrzelił rakiete i rozsadził grób.Wyjął Cyraxa i go rozkręcił dobudowając jego części.Chwile potem coś pikało i zrobił sie wielki wybuch czerwonego ognia,Sektor zaczął idiotycznie sie śmiać.Później czerwony robot wyruszył do Rosji.Zamontował bombe w Pałacu Prezydenckim w Moskwie.Bomba wybuchła.Zginął przezydent i cały rząd.Rosyjskie wojsko razem z niemieckim wojskiem zaczęli szukać winnego i rozpętali III WŚ.Już w pierwszym tygodniu wojna przybyła do Brazylii.Nasi bohaterowie szybko zabrali samolot i uciekli z kraju,dowiedzieli sie że Sektor jest winny rozpętania III WŚ.
Dowiedzieli sie także że Sektor jest w Ukrainie.Polecieli tam i znaleźli go.Walczy z nim w lesie,jednak nie pokonali go.Wszyszcy padli na ziemie i nagle przyjechał czołg który został zniszczony przez cybernetycznego psychopate.Sektor uciekł do Kazachstanu.Bohaterowie ukradli 6 myśliwców F-16.W końcu złapali Sektora i zaczeła sie kolejna napierdalanka,znowu szóstka bohaterów nie dawała sobie rady aż nagle Scorpion zaczął wprowadzać coraz szybce ciosy i Sektor rozpadł sie na 20000 kawałków.Potem po jakimś czasie III wojna światowa sie skończyła.
THE END
2009 Tekken Kombat Productions

CO TY BIERZESZ KOLEŚ????????

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #59 dnia: Września 28, 2009, 09:59:59 pm »
T.Kombat to wybitny artysta o wielu zaletach. Trzeba odnaleźć tą tajemniczą głębie, którą sprawnie ukrywa w swoich wypocinach. Jego teksty są oryginalne i na długo zapadają nam, forumowiczom w pamięci. Nie można mówić, że bredzi, przecież to sztuka sama w sobie.

repugnant zapoznaj się jeszcze raz, na spokojnie z tekstami T.Kombat Productions. Bądź tylko bardziej tolerancyjny od kolegi z avatara ;)