Autor Wątek: Stroje w Mortal Kombat czyli: Konwersacja o odzieniach  (Przeczytany 26349 razy)

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Stroje w Mortal Kombat czyli: Konwersacja o odzieniach
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 04, 2008, 03:37:54 pm »
Adept!!

Ja Ci dam!! Niech no ja tu jeszcze wrócę to Tak Ci napiszę, Ty, Ty... NO :)

A teraz wracam do domu, może wieczorem napisze coś do Twoich zarzutów ale ogólnie dobrze cię rozumiem, dlaczego nie lubisz tego wyglądu Sub-Zero.

Respect & Honour

PS: Dzięki za prywatną wiadomość.


Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Stroje w Mortal Kombat czyli: Konwersacja o odzieniach
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 04, 2008, 04:35:20 pm »
 A ja sie zgadzam w 100 procentach z Death Dealerem .

p.s. może jak ma takie włosy jak u shokan to może jest to old sub zero  ;D

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Stroje w Mortal Kombat czyli: Konwersacja o odzieniach
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 15, 2008, 12:11:42 am »
Kurde, temat poszedł do przodu a ja nic nie wiem? Wybaczcie....

Dzięki Dealer, dobre chociaż i to...
To teraz ja dorzucę swoje 3 grosze [albo jak kto woli 3 koinsy]:

1. nie ma zamrożonych rąk
Ok, zgodzę się z Twoją opinią co do zamrożonych łap, średni pomysł, mnie osobiście w oczy nie kuł ale takie ręce wyglądają dziwnie....

2. zamiast plastikowej maski ze sklepu zabawkowego ma po prostu niebieską chustę ze zwykłego materiału
No właśnie, ta chusta mi nie pasuje, może gdybym miał jeszcze kaptur to tak ale sama chustka na ryju wygląda jakby nie mieli pomysłu i poszli na łatwiznę....

3. podoba mi się pomysł z szerokimi, luźnymi spodniami, które zakrywają niedorobiona anatomię i proporcje
Nie mam nic przeciwko spodniom tylko że wg mnie to nie pasują do stylu Lin Kuei...

4. Z bliska (tego na filmiku nie zobaczysz;) ma świetnie zrobiona twarz, wygląda jak kawał skur@#iela, któremu nie chciał bym stanąć na drodze. W głównej wersji kostiumu tego tak nie widać.
I tu mam podobne zdanie jak Adept. Gdyby Sub-Zero był skurwielem to spoko, ale Sub-Zero jest Lin Kuei a nie Skur Wiel. Oczywiście, powinien wyglądać groźnie ale nie na bydlaka, w końcu jest po stronie dobra.... Nie chcę pisać więcej bo nie widzałem owej twarzy....

5. Podobają mi się te okrycia rak, od łokcia w dół - owinięte niebieskimi pasami "ochraniacze", pseudo rękawice "bez palców".
Nie za dobrze je widzę ale na screenach wydają sie ok. Chociaż wolałbym coś w stylu tego co miał na rękach w MK4... ale to tylko moja opinia.

6. Cały strój prawie pikowany ale bez żadnych kolców, czaszek i innych sratatata.... Wszystko praktyczne, lekkie, i trzymający styl smoczego turnieju. Bardziej przypomina mi stroje z pierwszej gry Mortal Kombat
Rzeczywiście chustka przypomina pierwszy MK, ale tylko trochę... bo zaraz człowiek widzi koński ogon i wszystko sie pieprzy....

I teraz jako podsumowanie, żeby nie było jestem jakiś antysubzerowaty:
Mi strój tak naprawdę się podoba, jest bardzo ładnie skomponowany jeśli można tak napisać. Może ten medalion nie pasuje na pasku [lepiej by wyglądał jakby go Sub nosił na ramieniu tak jak w MK:DA]. Ogólnie jest klimatyczny i postać by w nim świetnie wyglądała. Ale nie Sub-Zero... Może gdyby miał ten kaptur zamiast kitka nadawał by się na bardzo alternatywny kostium Suba. Ale nie ma. Najbardziej mi bolą ta chustka i koński ogon.... Rany...
Rozumiecie o co mi chodzi? Gdyby to był strój dla nowej postaci to super ale dla Sub-Zero to gdzieś ten nasz Lin Kuei się w nim zapodział. Już o tym piałem że gdy zobaczyłem z nim screena to myślałem że to nowa postać. Tak być nie powinno...
Najbardziej mnie ten "faflun" z potylicy boli. Gdyby był łysy nawet bez kaptura to bym też ponarzekał ale tylko trochę i się zamknął a tak przecierpieć go nie mogę...

Wyrzekłem swą opinię, uszanujcie albo wzgardźcie....

Pozdry i do przeczytania....
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2008, 12:15:38 am wysłana przez SlaveMe TortueMe KillMe »

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Stroje w Mortal Kombat czyli: Konwersacja o odzieniach
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 16, 2008, 02:15:10 am »
1 Alternatywa Sub Zero z MKD jest do dupy. Taką chustkę to może mieć księżniczka arabska, alko kaszub smarkający co chwilę od nadmiernej ilości takbaki. Strój kojarzy mi się raczej ze sceną z "hydrozagadki" w remizie strażackiej niż z wojownikiem Lin Kuei.
2 Najlepszy Sub jest w 2 i 4 części. Prosty, z klasą, bez pierdolników i nie pszeszkadzający w walce. Alt. w DA też jest spoko.
3 Na prawdę podobają mi się stroje Scorpa z 4 i Armagedon, choć ten z DA też daje radę. Alt. tylko jako alternatywa.
Reszta kiedy indziej, witam po przerwie.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Stroje w Mortal Kombat czyli: Konwersacja o odzieniach
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 16, 2008, 02:35:24 am »
Ten strój z Armageddona Scorpiego jest jakiś dziwny.....
Mi się Jego stroje podobały w MK [nie miał twarzy jak czacha w kapturze jak w MKII i UMK3], W MK4 - prosty zgrabny i sexi ;) i w MKDA bo był klasyczny a zarazem odpowiednio odświeżony ale nie przekombinowany. I oczywiście alt z MKDA 'płonący łeb'.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Stroje w Mortal Kombat czyli: Konwersacja o odzieniach
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 16, 2008, 02:48:40 am »
1 Alternatywa Sub Zero z MKD jest do dupy. Taką chustkę to może mieć księżniczka arabska, alko kaszub smarkający co chwilę od nadmiernej ilości takbaki. Strój kojarzy mi się raczej ze sceną z "hydrozagadki" w remizie strażackiej niż z wojownikiem Lin Kuei..
Hihi , dawno się tak nie uśmiałem z posta  :P Ogólnie zgadzam się z Tobą , mimo że bardzo obrazotwórczo to przedstawiłeś  ;D

Najbardziej mi bolą ta chustka i koński ogon.... Rany...
Dokładnie ! W tym cała rzecz . Dla mnie w tym stroju , od ramion w górę , to jest jakaś pomyłka , a nie Sub-Zero  ;)

Offline Tasior85

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Scorpion i Sub-Zero - w której części mieli najlepsze kostiumy?
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 20, 2008, 05:37:28 pm »
Który z ich kostiumów podobał się Wam najbardziej? Ja bardzo lubie kostium Scorpiona z Mortal Kombat 2 i Sub-Zero z Mortal Kombat Armageddon ale np. ten z Deception, w którym ma siwe włosy wpięte w kite po prostu jest dla mnie żenujący. A Wasze typy?

Offline R-McDonald

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 35
  • We are now free to choose our own destiny
    • Zobacz profil
Odp: Scorpion i Sub-Zero - w której części mieli najlepsze kostiumy?
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 20, 2008, 06:16:18 pm »
Osobiście lubię ten kostium Suba z MK Deception

Oraz kostium Scorpiona z MK Shaolin Monks

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Scorpion i Sub-Zero - w której części mieli najlepsze kostiumy?
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 20, 2008, 11:02:05 pm »
Hehehe

A ja myslałem że już jest temat o kostiumach....
Nieważne... moge sie powtórzyć
Sub zdecydowanie lepszy od alternatywnego z MKD a Scorpion ma naj w MKDA....

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Scorpion i Sub-Zero - w której części mieli najlepsze kostiumy?
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 21, 2008, 08:29:31 am »
Najlepsze jak dla mnie kostiumy i wygląd Scorpiona i Sub-Zero mają w MK VS DC

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Stroje w Mortal Kombat czyli: Konwersacja o odzieniach
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 13, 2008, 08:41:40 am »
O, jaki fany topic. Więc na intro to co mnie boli:

1. Shang Tsung (MKDA/MKA) wygląda TRAGICZNIE - zwłaszcza dobrotliwo-małpiatkowy wyraz twarzy. A gdzie ZUO i CIARY pytam się???
2. Goro w (MK4/GOLD) - to już nie masywny, powolny stwór a superszybki i zwinny niczym baletnica fighter wagi średniej. Zaorać.
3. Rain w (MKA) - wygląda jako ninja-tranwestyta, także w stroju alternatywnym
4. Kano  (MK vs DC) - dramat, cały perfidny outlaw-like ryj stał się miły i przyjazny.
5. Kira (alt w Deception) - w wersji podstawowej fajna psycho-bitch, w stroju alternatywnym wygląda jak Dorota Hotecka
6. Stryker (MKA) - zmieniony od stóp do głów - kompletnie inna postać, wygląda po prostu idiotycznie, bliżej mu raczej do Cage'a. Myślałem, że tak epizodycznego fightera przywrócą żywcem, bez liftingu, a tu taki wał...
7. Motaro (MKA) - no comments, cały majestat poszedł w p***u.
8. Sonya (MK3) - wygląda brzydko i smętnie, tragiczny fryz.



Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Stroje w Mortal Kombat czyli: Konwersacja o odzieniach
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 18, 2009, 03:49:11 pm »
1. Shang Tsung (MKDA/MKA) wygląda TRAGICZNIE - zwłaszcza dobrotliwo-małpiatkowy wyraz twarzy. A gdzie ZUO i CIARY pytam się???
I tu się zgodzę.... Najlepszy wizerunek Tsunga widziałem niestety w filmie MK- Czarny płaszcz, właściwie cały strój na czarno. A nie jakieś kolorowe gówno albo strój pseudo zapaśnika wrestlingu....

2. Goro w (MK4/GOLD) - to już nie masywny, powolny stwór a superszybki i zwinny niczym baletnica fighter wagi średniej. Zaorać.
A tu się nie zgodzę. Najlepszy Goro w MK! Tak jak powiedziałeś: szybki, siny, zabójczy skurwiel. Tak zawsze sobie wyobrażałem Goro a nie jako ospałą małpę.

3. Rain w (MKA) - wygląda jako ninja-tranwestyta, także w stroju alternatywnym
Pierwszy strój Raina przenosi nas do gry "Pince of Persia: The Second Son" . A jeśli chodzi o drugi ciuch to nawet nie pamiętam jego kroju.

5. Kira (alt w Deception) - w wersji podstawowej fajna psycho-bitch, w stroju alternatywnym wygląda jak Dorota Hotecka
Kim jest Dorota Hotecka?

6. Stryker (MKA) - zmieniony od stóp do głów - kompletnie inna postać, wygląda po prostu idiotycznie, bliżej mu raczej do Cage'a. Myślałem, że tak epizodycznego fightera przywrócą żywcem, bez liftingu, a tu taki wał...
Ale z drugiej strony ta jego czapka i Tiszert w dwa kolorki mogła by być tylko alternatywa , ukłonem w stronę fanów bo jakoś sobie nie wyobrażam takiego dizajnu Kurta. Jego pierwszy strój z MKA wygląda jak z pierwszego filmu o X-men.
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2009, 08:54:33 am wysłana przez SlaveMe TortueMe KillMe »

Offline Sajin

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Stroje w Mortal Kombat czyli: Konwersacja o odzieniach
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 19, 2009, 03:00:27 pm »
MK1

Nindżowie - Spoko oldskoolowe stroje, kiedy byłem mały to pociąłem sobie żółtą koszulkę i zakładałem ją na czarną bluzę, żeby wyglądać jak Scorpy :P.
Cage - Mało szczegółów, lubiłem ten strój, ale bez sanglasesów to nie był Dżony :>.
Kano - Wredna morda, ale wygląda jak komiksowa postać, a nie jak outlaw. I ta biel też mi nie pasowała.
Sonya - Strój fajny, ale po co jej majty na spodniach?
Raiden - Prawie idealny strój, ale wolałbym większy kapelusz, taki, żeby przykrywał mu większy kawał twarzy :P.
Liu Crap - Nie lubię Liu, a strój z jedynki był imo beznadziejny, only kung-fu pants i koniec. Żeby dali mu chociaż jaki pas lub opaskę.
Goro, Shang - <3

MK2

Liu Crap - Nawet fajny strój, tylko opaski na rękach zmieniłbym na czerwone.
Kung Lao - Kocham go za ten strój, ale wolałbym go z gołą klatą i z opuszczoną tą czarną koszulką, czy jak to się tam zwie.
Cage - Za mało kejdżowy. Give him sunglasses back!
Nindżowie - Strój w zasadzie podobny do tego z jedynki, ale zmienionych kilka szczegółów w tym maska, gut.
Shang - Wygląda jak happy negro, wolę tego z trójki.
Nindżówki - Nie podoba mi się tu tylko fryzura i opaska na czole.
Jax - Wolałbym luźne moro pants, niż te obcisłe, pedalskie spodenki.
Baraka - Łyyyyspekt panom z Midway za ten strój.
Raiden - Tak jak w pierwszej części, strój godny boga :P.
Kintaro - Tygryshokan? Nie lubię go.
Shao Kahn - Ten strój, to jeden z moich ulubionych, jeśli nie ulubiony z całej serii. Czuć ten klimat :>.

MK3, UMK3

Nindżówki - Nic dodać, nic ująć. Bardzo dobry strój.
Nindżowie - Wolałem stroje z MK2, te też są dobre, ale kolory imo za mało nasycone.
Sonya - Nawet dobry strój, ale wolałbym go w takim kolorze jak w MK1.
Jax - Nie dość, że ma pedalskie spodnie, to jeszcze dali mu w nie róż. Do rasistów dołączają homofoby.
Nocny Wilk - Nightwolf ma doskonały strój, typowo indiański, a jednocześnie trochę mhroczny.
Kano - Łysy Kano obleci, ale reszta stroju to cud miód.
Sub-Zero - Subby jest Chińczykiem, a po facjacie tego nie widać. Nie podobają mi się spodnie.
Mechaniczne Nindżowie - Keczup, Musztarda i Zając Szarak mieli bardzo fajne stroje, ale ten ostatni był gÓpi, bo zamiast być kompletnie szary był trochę niebieski.
Sindel - Nie wiem co to ma być, ale obleci.
Stryker - Strój nawet fajny, ale koszulka mogłaby być inna :P.
Kung Lao - Tu strój jest taki jakbym chciał, ale spodnie wolałbym niebieskie jak w MK2.
Kabal - Brzydki jak uczestnicy "Zakochaj się w Rikki i Vikki". IMO fajniej by wygladał z lekko rozpiętą kamizelkę, spod której byłoby widać urządzenia podtrzymujące życie. A gdyby wyglądał jak w SM to posikałbym się ze szczęścia.
Shang - Good, Outworld style tatoos is very podobać się mi.
Sheeva - Spod tych czerwonych wrapsów widać jej sutki ;c.
Liu Crap - Najfajniejszy jego strój 2D, ale fryz jest gÓpi.
Motaro - Fajny strój, ale metalowy ogon zamieniłbym na zwykły :>.
Shao - patrz MK2

MK4, Gold

Kai - Kaj bez jaj. Strój pierwszy jest dobry, alternative ssie.
Raiden - Oba stroje podobne do klasycznych. Patrz MK2.
Szinnok - Fajny szlafrok :]
Liu - Świetny strój, tylko żeby był bez tego tanktopa. A alternative boski.
Reptile - WTF?! To nie jest Reptile tylko jakiś jaszczurek. Alternative dziwnie pokolorowany ale lepszy.
Scorpy - Wery gut outfit, podobny do tego z MK3.
Jax - patrz MK3.
Reiko -  Bardzo fajny strój, co prawda wolę strój z MKA, ten mniej nindżowy.
Kejdż - Patrz MK2 + plus za sanglases.
Jarek K. - Nie podoba mi się. Strój i postać. Tak na marginesie, Jarek to polskie imię więc widać za kogo mają nas Amerykanie. Krętacze i bandziory z nas. Taki dżołk ;].

Kontynuacja jutro, dziś mnie łeb boli.

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Stroje w Mortal Kombat czyli: Konwersacja o odzieniach
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 28, 2009, 06:18:35 pm »
Może ktoś jest zainteresowany oceną wszystkich strojów postaci z Armageddon? Chętnie bym się zapoznał z waszymi opiniami. Z tym że nie wszystkich ubiorów naraz, powiedzmy że jeden post to jeden rząd postaci z ekranu wyboru zawodnika. Można by zacząć od góry, czyli od ninjasów. Najlepiej gdyby każda opinia dotycząca stroju zawierała skalę ocen i komentarz (jego długość wedle uznania). Skalę proponuję trzystopniową: 1-kicha totalna, 2-nie jest źle,ujdzie w tłumie, 3-strój rządzi. Może i powinien to być nowy temat  ale chyba tutaj też to pasuje.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Stroje w Mortal Kombat czyli: Konwersacja o odzieniach
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 28, 2009, 10:28:37 pm »
Ja bym popisał na temat strojów w MKA bo lubię te tematy [od dziecka oglądam "Mode na Suckces"....] prolem w tym że nie pamiętam większości strojów, a MKA nie mam juz bardzo długo i nie wiem kiedy będę miał... Z reszta nawet jak miałem to prawie nie grałem.... Ale może ktoś inny się skusi...... Tylko nie wiem czy będzie sie nam chciało oceniać w punktach te stroje... :P