Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11 - spis graczy

(1/3) > >>

Luna:
Czołem użytkownicy. Z racji tego, że MK11 lada dzień pojawi się pod naszymi dachami, chciałem zebrać graczy w jednym miejscu. Nie mam pojęcia czy taki temat już tu istnieje. Może ja po prostu jesteś już ślepy na starość i nie umiem go znaleźć? W każdym razie wpisujcie poniżej swoje ID i tytuły w jakie gracie online prócz oczywiście MK, bo może się coś razem zahaczy. Od siebie dodam jeszcze prośbę. Jeśli ktokolwiek będzie dodawał użytkownika do znajomych to niech dopisze w wiadomości, że to z forum MK i poda forumowy nick użytkownika. Unikniemy spamu botów i innych dziwnych wynalazków. Z góry uprzedzam, że tzw "gości" nie udzielających się na forum dodawać nie zamierzam. Jeśli znajdzie się jakaś większa grupa, to można sobie zorganizować jakąś forumową ligę, albo mały turniej. Z góry dzięki za wsparcie tematu.

Platforma: Playstation 4
PSN ID: LunaPL
Gry prócz MK: For Honor

davidkoz:
Proszę też o wiadomość, że z forum

Ps4
Id:davidkoz

Adept:
Czemu w dziale inne? Jakiś moderator (Johnx) powinien to przenieść do działu MK 11 ;x

Luna:

--- Cytat: Adept w Kwietnia 19, 2019, 01:53:03 pm ---Czemu w dziale inne? Jakiś moderator (Johnx) powinien to przenieść do działu MK 11 ;x

--- Koniec cytatu ---
Wpisał byś się na listę, a nie tylko narzekasz;p

johnx:
Moderator johnx nie ma mocy tworzenia działów, ale napisze do administratora Dumiana taką prośbę i wtedy będzie mógł to przenieść :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej