Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat 3D

Test emulatorka PS2.

<< < (2/18) > >>

$nake:
wow jestem pod wrazeniem ze udalo ci sie wycisnac 6 klatek\s  ale tak czy sieak to wciaz zalosna predkosc....

Mkmaniak:
Przeglądałem ostatnio liste kompatybilności PCSX2 v 0.9.1, 2, 3, 4 i było tam napisane jaka gra chodzi lub nie chodzi i na jakiej wersji emulatorka. Wersji dokładnie nie pamientam, ale statusy tak:
MK DA - playaplet
MKD - playaplet
MKA - playaplet
MK SM - menus.
Do emulatora trzeba mieć jednak dobrego procka no i karte grafiki, a kiedyś jeszcze widziałem filmik na youtube, ale już jest usunięty, był na nim MKA na emulatorku. Prędkość gry była bardzo fajna, ale grafika wyglądała tak:
zmieniały się kolory i było widać piksele, ale gościu zrobił nawet Scorpionem extreme fatality jak grał w arcade.
Także jest szansa dla tych co mają dobre kompy w dodatku emulator jest w ciągłym rozwoju.

$nake:

--- Cytat: "Mkmaniak" ---Przeglądałem ostatnio liste kompatybilności PCSX2 v 0.9.1, 2, 3, 4 i było tam napisane jaka gra chodzi lub nie chodzi i na jakiej wersji emulatorka. Wersji dokładnie nie pamientam, ale statusy tak:
MK DA - playaplet
MKD - playaplet
MKA - playaplet
MK SM - menus.
Do emulatora trzeba mieć jednak dobrego procka no i karte grafiki, a kiedyś jeszcze widziałem filmik na youtube, ale już jest usunięty, był na nim MKA na emulatorku. Prędkość gry była bardzo fajna, ale grafika wyglądała tak:
zmieniały się kolory i było widać piksele, ale gościu zrobił nawet Scorpionem extreme fatality jak grał w arcade.
Także jest szansa dla tych co mają dobre kompy w dodatku emulator jest w ciągłym rozwoju.
--- Koniec cytatu ---


To co pisza nie zawsze jest zgodne z prawda. A ten rozwoj trwa i trwaaa... I cos kiepsko idze ta emulacja PS2 a wlasciwie tak naprawde wogole nie idzie xD

Mkmaniak:
$Nake ja naprawdę widziałem ten film i to kilka miesięcy temu i byłem pod wielkim wrażeniem. Jak mówiłem szybka prędkość walki, a ładowanie powiedział bym tak jak na konsoli.
Trzeba mieć nadzieje, a nie wszystko przekreślać od razu.

Hero:

--- Cytat: "Mkmaniak" ---$Nake ja naprawdę widziałem ten film i to kilka miesięcy temu i byłem pod wielkim wrażeniem. Jak mówiłem szybka prędkość walki, a ładowanie powiedział bym tak jak na konsoli.
Trzeba mieć nadzieje, a nie wszystko przekreślać od razu.
--- Koniec cytatu ---

Mnie to naszczęście nie dotyczy i proponuje tobie aby ciebie też to niedotyczyło  :wink:  Kup sobie konsole

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej