Autor Wątek: Mortal Kombat 4 ...  (Przeczytany 72361 razy)

Offline Hien

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpnia 31, 2007, 08:58:49 pm »
Cytat: "$nake"
.
Gdyby ciegle robili te same postacie to by byla nuda do kwadratu  :P


Nie bardzo rozumiem. Robili te same postacie? :D

Mi nie chodzi o powtarzanie ciągle tego samego składu a o poziom tych nowych postaci. Te najnowsze raczej mnie odrzucają ale kazdy ma swoje zdanie ! peace!

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpnia 31, 2007, 10:35:09 pm »
Cytat: "Hero"
W Deception może nie były udane te postacie tak jak w MK: DA ale właśnie coś typu Kobra, Shujinko są fajni


Tak, tak, tak, jeszcze, jeszcze, jeszcze:D Oblejcie mnie wodą na ochłode, bo się zgrzałem czytając te "felietony".

Kobra naciągany Johhny Cage oraz Shujinko kolejny Chameleon. Fenomenalne nowe postacie w Mortal Kombat - > becze ! ! !

Takie same shity jak w Deception - > Dairou czy Havik występuja w kochanym MK4 - > Kai czy Jarek ?

Kto mi wyjaśni po co robią nowe jednostki ??? tzn pseudo, no bo nie wystarczy zmienić wygląd i imię. Przykład ? Jarek = Kano ? lub je łączyć ? Przykład ? Sonya + Kano = Kira ?

Oczywiście mają oni przebłyski czy natchnienia. Przykład ? Frost czy Ashrah ?

Koniec.

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpnia 31, 2007, 10:42:57 pm »
David uwielbiam te twoje przejmujace, kolorowe posty xD
Kobra moze i naciagany Johnny ale walczy super a wyglad i historia mnie nie obchodzi w tym przypadku.  :P
Sam napisales ze i tu i tu pojaiwaja sie szity ale na nie nie zwracam uwagi :P skupiam sie na tych przeblyskach a uwazam za taki Kobre bo pod wzgledem dynamiki i stylu walki daje wiele frajdy grajacemu a to najwazniejsze.
Taki moj punkt widzenia.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpnia 31, 2007, 10:52:39 pm »
Cytat: "$nake"
David uwielbiam te twoje przejmujace, kolorowe posty xD

Dziękuję
Cytat: "$nake"
na nie nie zwracam uwagi

Nie nie ? Zacząłeś się jąkać ?
Cytat: "$nake"
Taki moj punkt widzenia.

A mój jest odwrotny o 180. Nic te postacie nie wnoszą do mortala, wyglądają jak plastikowe lalki, a przez to że skupiają się na wymyśleniu czegoś innego, zapominają o starych i jeszcze gorzej ich skopują. Bo jeśli chodzi o Sareene, Jade czy Shinnoka to mi ręce opadają, dostaje migreny i spać nie mogę. Jak mogą skopać "legendy" nie wspominając o Sonyi, której odebrali wszystko co dobre miała do czwartej części. Wygląd, osobowość, ciosy specjalne itp.

Niech się wezmą wgarść i mogą jak dla mnie all wywalić i dać samych nowych do ósmej części  8)

Koniec offtopu

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpnia 31, 2007, 11:02:23 pm »
Cytat: "davidkoz"
Koniec offtopu

Juz uciekasz?

Cytat: "davidkoz"
Nie nie ? Zacząłeś się jąkać ?

Czytajac to co piszesz to nawet czkawka sie załacza xD.

Cytat: "davidkoz"
A mój jest odwrotny o 180.

Trudno co zrobic  :roll:

Cytat: "davidkoz"
Niech się wezmą wgarść i mogą jak dla mnie all wywalić i dać samych nowych do ósmej części

Z tym sie zgadzam i nie bede sie dalej produkowal bo nie mam do ciebie sily xD
Skoro twoj punkt widzenia jest odwrotny o 180 stopni.  :P

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpnia 31, 2007, 11:07:06 pm »
Shujinko mi sie podoba tak jak Snake'owi Kobra  :lol: Lubie nim grać w Deception i Armageddon. David ciebie to chyba żadna postać bardziej nie przyciągnała jeśli chcesz wszystkie zlikwidować w MK8  :D Dobra racja koniec offtopu

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpnia 31, 2007, 11:12:02 pm »
Cytat: "$nake"
Juz uciekasz?

Nie widze poprostu dalszej rozmowy na ten temat. Jeśli chcesz dyskutować i zapewnie dołączą się inni do dyskusji proponuję przejść na inny temat.

Cytat: "$nake"
Czytajac to co piszesz to nawet czkawka sie załacza xD

Czkawka ? Może prawda w oczy kole ? heh ? A to jest Twoja reakcja ?

Cytat: "Hero"

David ciebie to chyba żadna postać bardziej nie przyciągnała jeśli chcesz wszystkie zlikwidować w MK8


Wyobraź sobie, że praktycznie wszystkie lubie wraz z Li Mei, Nitarą, Frost, Kenshim czy Drahminem.

Wracając do tematu to na czym stanęliśmy ?

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpnia 31, 2007, 11:15:54 pm »
Cytat: "davidkoz"

Wracając do tematu to na czym stanęliśmy ?


Jak przeczytasz poprzednie posty to bedziesz wiedzial przeciez nie bede ci opowiadal.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpnia 31, 2007, 11:16:44 pm »
Cytat: "davidkoz"
Wyobraź sobie, że praktycznie wszystkie lubie wraz z Li Mei, Nitarą, Frost, Kenshim czy Drahminem.

Tak to masz racje trzeba je jaknajbardziej usunąć co do jednego  :lol:

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpnia 31, 2007, 11:27:11 pm »
Cytat: "Hero"
Tak to masz racje trzeba je jaknajbardziej usunąć co do jednego  :lol:

Pozwol, że Ci wyjaśnie coś Hero, bo Ty nie rozumiesz chyba nic o co idzie. A więc mogą wywalić jak dla mnie wszystkich z tego powodu, że nie maja co wymyślać i dawają nam coraz to biedniejsze postacie biorąc pod uwagę również starych. Więc lepiej jak zaczną wszystko od nowa, postacie, historia itp, aby nie ciągnąć dalej tego w takim kierunku. No chyba, że się opamiętają i zrobią z nich coś świeżego ( mowa głównie o głowach MK - Scorpion czy Sub-Zero ).
Napisałem, że lubie te jednostki typu Kenshi czy Frost,więc nie rozumiem Twojej ostatniej wypowiedzi.

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpnia 31, 2007, 11:49:28 pm »
w sumie fajnie by było gdyby zrobili grę która rozgrywałaby się przed mk1. klimatyczna, brudna, krwawa, ostra, BEZ PRZESADNYCH UDZIWNIEŃ!!!!!

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpnia 31, 2007, 11:52:03 pm »
A ja nie rozumiałem twoich wypowiedzi i dlatego tak napisałem :wink: Jeśli wywalą wszystkie postacie to bedzie niewądpliwie porażka bo wiadć że Midway nie ma już pomysłów i tak jak napisałeś wszystkie nowe postacie ( większość ) idze w złym kierunku i jestem niemal pewnien że nowe w MK8 nadal ten dystans by utrzymały.

Offline Hien

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #57 dnia: Września 01, 2007, 01:25:54 am »
Cytat: "davidkoz"

A mój jest odwrotny o 180. Nic te postacie nie wnoszą do mortala, wyglądają jak plastikowe lalki, a przez to że skupiają się na wymyśleniu czegoś innego, zapominają o starych i jeszcze gorzej ich skopują. Bo jeśli chodzi o Sareene, Jade czy Shinnoka to mi ręce opadają, dostaje migreny i spać nie mogę. Jak mogą skopać "legendy" nie wspominając o Sonyi, której odebrali wszystko co dobre miała do czwartej części. Wygląd, osobowość, ciosy specjalne itp.

Niech się wezmą wgarść i mogą jak dla mnie all wywalić i dać samych nowych do ósmej części  8)


Brawo! Lepiej bym tego nie ujął!

Cytat: "papa_snejk"
w sumie fajnie by było gdyby zrobili grę która rozgrywałaby się przed mk1. klimatyczna, brudna, krwawa, ostra, BEZ PRZESADNYCH UDZIWNIEŃ!!!!!


zgadza się, ja również chętnie bym zobaczył takie Mortal Kombat!

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #58 dnia: Września 01, 2007, 10:20:56 am »
Hmm można i by zrobić MK za dawnych czasów :wink: Coś typu może serialu Conquest ale lepiej trzymającej sie histori :)

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #59 dnia: Września 01, 2007, 11:11:15 am »
czasem wydaje mi sie ze seria mortal kombat powinna sie skonczyc na czesci trzeciej (ewentualnie czwartej)  i chyba tak byloby najlepiej ;)