Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 820853 razy)

Offline 'Dranzer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • Let's Mortal Kombat Begin!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #105 dnia: Lipca 06, 2009, 01:55:21 pm »
Kurde, zapisaliście siedem stron o MK:9 beze mnie? >:( Trzeba to nadrobić. A więc... "Ludzie chcą Mortal Kombat dla dorosłych.... więc myślę sobie, cholera damy im takie MK" jak już ktoś tu napisał, ja też podchodzę do tego sceptycznie. Boon przez ostatnie lata pokazał, że nie jest osobą słowną i mnie powyższy cytat nie bierze.  :-\
Myślę, że na temat Warner Bros nie ma się co wypowiadać. Z komentarzami poczekam, aż wypuszczą pierwszego MK.
Co do postaci, to skoro 9-tkę umieścili między II, a III turniejem, to podane postacie, a przynajmniej część z nich na pewno się znajdzie. Ciekawi mnie sprawa nowych charakterów. Mają teraz ograniczenie, bo nie bardzo mogą wrzucać nowych ludków, których wcześniej w tych częściach nie było. No i tyle... :)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #106 dnia: Lipca 06, 2009, 05:25:42 pm »
Siema 'Dranzer, długo Cię nie było... :)
Nowych charakterów w ogóle nie powinno być. Tak jak nie było nikogo nowego w MK:SM. Jeśli dadzą jakieś nowe postacie to totalnie skopią historię.... Mają tyle starych postaci że powinni sobie poradzić poprowadzić fabułę. I do tego te stare postacie to postacie lubiane czego nie można powiedzieć o nowych wytworach umysłów Boona i Spółki......

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #107 dnia: Lipca 06, 2009, 06:50:56 pm »
Ja jestem za nowymi postaciami i mam nadzieję, że z 2 co najmniej będą :) możne je wpleść w historię nie zmieniając jej, np że po wydarzeniach MK2 kogoś na swej drodze spotkali ale przed wydarzeniami zostali zabite lub zniewolone ;D o tak :P

I nie zgadzam się, że Ed Boon nie ma pomysłów na nowe postacie, bo akurat te z MK:Deadly Alliance są całkiem fajne i uznane przez wielu za ich ulubione np Kenshi czy Frost :P a Li Mei też nie pogardzę ;)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #108 dnia: Lipca 06, 2009, 07:10:29 pm »
A widzisz D. Mi też sie podobają postacie z MK:DA.
Pisząc o nowych postaciach maiłem an myśli te najnajnajnowsze typu Taven i Deagon i te trochę starsze typu Darrius, Ashrah, Hotaru, Shujinko....

Offline 'Dranzer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • Let's Mortal Kombat Begin!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #109 dnia: Lipca 06, 2009, 07:19:36 pm »
Ja jestem za nowymi postaciami i mam nadzieję, że z 2 co najmniej będą :) możne je wpleść w historię nie zmieniając jej, np że po wydarzeniach MK2 kogoś na swej drodze spotkali ale przed wydarzeniami zostali zabite lub zniewolone ;D o tak :P
Coś takiego jak Conquest w Deception? Shujinko nie mógł brać udziału w turnieju, bo szukał Kamidogu, Kenshi nie mógł znaleźć Shang Tsunga, a Bo' Rai Cho gdzieś uczył walczyć itp... Z nowymi charakterami to by nie przeszło. Ja tam uważam, że nie powinni robić nowych postaci. Ewentualnie mogliby wrzucić kogoś, kogo nie było w II ani w III, ale był później. Np. podróżujący po świecie Quan Chi.

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #110 dnia: Lipca 06, 2009, 10:19:41 pm »
Mhhh.... to może ja się w końcu wypowiem...?  ;D
Wg to bardzo fajny pomysł z tą historią pomiędzy MK II A MK3...
I jak Davidkoz też bym chciał zobaczyć nowe twarze,
ale nie takie w stylu Taven czy Deogen to by była katastrofa kompletna :X
Zawsze chciałem zagrać taki postaciami m.in jak:
Vorpax, to było by coś nowe dla nas, postać serialowi Mortal Kombat Conquest, którą w innych częściach się nie dało grać...
Do Vorpax mogli by też dodać wg bardzo świetną postać jaką jest Quan Chi.
To by była znakomita historia Vorpax i Quan Chi'na, że królowa Vorpax zawarła pakt z czarnoksiężnikiem Quan Chi, aby pokonać Shang Tsung'a!
Za to że zrobił z Vorpax niewolniczkę, ta chcę mu się za to odpłacić.
A Quan Chi by miał taka "wtyke" żeby wyeliminował Shan Tsunga i by miał większą moc... Coś w tym stylu by mi pasowało...

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #111 dnia: Lipca 07, 2009, 08:41:21 am »
Wątpię żebyśmy zobaczyli Vorpax. Mim to że Boon z chłopakami pokazali parę razy że oglądali serial i akceptują niektóre jego wątki to i tak Vorpax jest związana z historią pierwszego MK.
Ale nie martwmy się! "Stawiam swojego lewego orzeszka" że Quana zobaczymy :)

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #112 dnia: Lipca 07, 2009, 08:58:56 am »
cóż tera już nie wiem sam czy midway sprzedał prawa do Mortala http://gry.onet.pl/2003296,,To_juz_koniec_Midwaya,wiadomosc.html

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #113 dnia: Lipca 07, 2009, 09:33:38 am »
Prosze sie nie wzorowac na jakies słabe polskie portale, ktore do gier to staneli na Mk4. MK online podaje informacje o wykupieniu za $ 33M i narazie jest to moim zdaniem najbardziej pewne zródło. Jedna wielka bajka ten onet podaje.

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #114 dnia: Lipca 07, 2009, 09:45:40 am »
Dokładnie ,widziałem już ten artykuł dzisiaj rano i w 99% jestem pewien ze to bzdury ponieważ:
1.MK online podaje ,ze prawa zostały już wykupione tak jak napisał Maniak
2.Onet to bardzo mało wiarygodny serwis i już nie raz wprowadzali w błąd wielu graczy
3.Na innych serwisach nic o tym nie ma

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #115 dnia: Lipca 07, 2009, 09:50:15 am »
Na onecie piszą że WB nie kupiło firmy Midway, tak przynajmniej ja zrozumiałem. WB kupiło za 33 miliony prawa do gier i 2 studia Midway. Nie kupiło Firmy jako takiej.... Dobrze mówię czy mi się jebie w głowie od wczesnych godzin rannych...

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #116 dnia: Lipca 07, 2009, 01:15:14 pm »
Po "onecie" różnych rzeczy można się spodziewać... :/
Ja tam też przeczytałem na paru stronach to nic nie było związane z wypowiedzią na onecie, tzn. wszędzie praktycznie piszą że firma MIDWAY już nie istnieje, tzn. została kupiona przez firmę Warner Bros. Ale ten temat nie jest od rozmowy
nad sprzedażą MIDWAY, od tego mamy dział "NEWS"!
PS: Zakładam nowy temat związany z Mortal Kombat 9!
Jakie byś my chcieli w 9 odsłonie smoczej serii postacie...

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #117 dnia: Lipca 07, 2009, 02:53:08 pm »
Firma Midway nie zostało sprzedana :) Przeczytaj jeszcze raz dokładnie Newsa na MK Center :)

Warner Bros zaoferował wykupienie firmy ale nie całej jako tako, interesowały go 2 studia i licencji do kilku gier. Midway posiada jeszcze dwa studia, które nie zostały sprzedane.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #118 dnia: Lipca 07, 2009, 07:04:18 pm »
Tak i tak dokłądnie jest jak mowi Davidkoz, ale nas teraz by nie interesowało co się z Midway dzieje, bo tak czy siak sprzedali czy sprzedadza prawa do mortala, Jak Boon ostatnio wyskakuje ze bedzie dobry Mortal to napewno grzeje już dobra miejscówke w WB. Nie ma sie co rozmyslac na temat newsa z onet. Nikt tego nie potwierdza i przedewszystkim ekipa mk online którzy sa dosyc blisko ekipy od MK. A ten co newsa pisze na onecie moze tak na przyszlosc napisał skad ma takie swietne info.

Offline cajrus

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #119 dnia: Lipca 08, 2009, 04:50:59 pm »
Mortal Kombat IX

Ojciec serii Mortal Kombat ujawnił informacje o powstaniu nowej części kultowej bijatyki, która kryje się pod nazwą MKIX. Boon oświadczył, że najnowsze mordobicie ma być na styl pierwowzorów. Szokiem jest fakt, że gra jest już w zaawansowanym stadium prac, a obecnie trwa nagrywanie motion capture do poszczególnych ciosów i fatalities. Boom ostrzega, że mogą one być nadzwyczaj krwawe i widowiskowe. W nowej odsłonie nie zobaczymy super bohaterow ani innych licencjonowanych postaci.

 Co powiecie na to??!! Cisza w eterze a tu nagle wiadomosc ze prace nad gra sa juz zaawansowane.