Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat 1 (2023)

Mortal Kombat 12

(1/20) > >>

Raven821:
Zapowiedź Mortal Kombat 12 odbyła się w nietypowy sposób.
Nie przedstawiono żadnego zwiastuna czy nawet teasera.
O nowej odsłonie Mortal Kombat podczas czwartkowej rozmowy z inwestorami wspomniał David Zaslav – prezes Warner Bros. Discovery – który potwierdził także, że gra zadebiutuje na rynku w tym roku.


--- Cytuj ---Przed nami o wiele więcej, w tym wyczekiwane Mortal Kombat 12 oraz Suicide: Kill The Justice League, które mają zostać wydane w tym roku z ambitnymi prognozami dotyczącymi premier – przekazał Zaslav podczas wspomnianej rozmowy.
--- Koniec cytatu ---

It has begun :police:

PurpleRain:
Witam w tym pięknym dniu, po dłuższej nieobecności, która jest oczywiście spowodowana tym, że pomiędzy poszczególnymi grami NRS za dużo się tu nie dzieje. Odpływ ludzi na discord również nie pomógł, ale jednocześnie chyba trochę zrevampował się layout forumka (ktokolwiek to zrobił to propsy dla niego). Ja jestem raczej bardziej "forumowy" niż discordowy, więc raczej będę się wypowiadał tutaj a nie tam. Oczywiście jeśli zauważę, że gadam w próżnię, to sobie odpuszczę, no ale liczę, że jednak mortalowe-oldskulowe forum odżyje.

No, to siadamy głęboko w fotelach. Zapinamy pasy. I czekamy na oficjalny zwiastun! Już się nie mogę doczekać tych wszystkich przecieków, spekulacji, analizowania każdego pierdnięcia Boona i oglądania cringowych okołomortalowych youtuberów byle tylko wyłapać jakieś wskazówki i leaki. Czekam też na powrót kombat kastów, żeby trochę się pośmiać z cymbała w kaszkiecie dla którego wszystko jest awesome, Stephanie i Dereka Groznego. Oczywiście najbardziej czekam na bitwy o pas.

Na forum TYM już ruch się zaczął, więc liczę, że i tutaj niedługo znajome twarze zawitają ponownie.

Mateuka:
Większość z nas spodziewała by się zapowiedzi nowego Mortala jeszcze w zeszłym roku i premiery w kwietniu tego roku jak to WB ma w zwyczaju robić (4 letni cykl), jednak MK12 raczej złamie ten schemat i wróci do premier MK jesienią, późną jesienią. Co do oczekiwań:

Roster:
Postacie MK1-MK4 + z ery 3d (np. Havik, Reiko, Kenshi) + era WB (Takeda, Geras, Kollector)

Standardowy Arcade Mode z endingami

Conquest mode jak w Deception zamiast story mode

Krypta

Klasyczne areny + nowe równie klimatyczne

Soundtrack bardziej zapadający w pamięc niż to co w ostatnich 3 grach

Ogólnie bardziej mroczny vibe - chodzi o to żeby było czuć że jest to Mortal Kombat, a nie pseudo Marvel

Brak xray, czy fatal blow

Walka podobna jak w MK11

Na razie tyle tak na szybko.

Mam nadzieję, że forum odżyje

Raven821:
Panowie jak myślicie kiedy zobaczymy pierwszy trailer?

Luna:
Pierwszy trailer wleci najprawdopodobniej w kwietniu. Do tego czasu nie liczył bym na jakiekolwiek oficjalne info. Czego ja oczekuję od nowego MK? Żeby to W KOŃCU BYŁA PIERDOLONA BIJATYKA! Mam dość oglądania tej trójki cymbałów, dla których wszystko jest "osom" i tego zajebistego lore, co to Stephen (zamieniony później w babę) skręcił tak srogo, że mnie przy endingu Jaxa kliklaki w majtach same się skręcały. Mam dość oglądania strzelaniny 2,5D, gdzie z bijatyką to nie ma nic wspólnego. Mam dość tak wyjebanego w kosmos balansu, że Torrem, to sobie mogłem w MKX poskakać na practice. Mam dość zepsutych mechanik, które zupełnie inaczej działają offline, a inaczej online. Mam dość pchania festynu dla hamburgerów, bo dawniej MK było świetną bijatyką, ale później wyszedł MK3, a dalej to przykra historia. Wreszcie...mam dość projektowania gamelayu przez bezkrytycznych nieudaczników, bo tym MK obecnie jest. To nie jest dobra bijatyka, a tylko pomnik dla amerykańskiego odbiorcy - o zgrozo - komiksów.

Jeśli jakimś cudem te bałwany nadal nie ograły Guilty Gear, nie widzą, co Capcom robi z SF, nie czują, jak wygląda obecna scena EVO, to ja tej gry nie kupię. Mam dość żenady i usiłowania jakiegokolwiek grania po sieci w coś, co prowadzi tylko do bezsilności i frustracji, Właśnie i tylko dlatego nie dotykam już MK11 od bardzo długiego czasu. Splunąłem na ten tytuł za skopane podstawy, a potem splunąłem na NRS za ich zdolności zupełnie nieadekwatne do pompowanego w MK budżetu.

PS: A! Najważniejsze! To z DLC w tej odsłonie, to ja bym sobie życzył potwora ze Stranger Things, Xeny i agenta Muldera. Zajebiście by pasowali do klimatu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej