Autor Wątek: Kolejność audiotracków w MK3 na PC  (Przeczytany 2709 razy)

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Kolejność audiotracków w MK3 na PC
« dnia: Września 17, 2007, 10:35:40 pm »
Zamierzam wypalić AudioCD z muzyką którą mam w MP3 tak żeby kolejność się zgadzała, problem w tym że gra używa jakiejś ogromnej ilości tracków. Najwiekszą płytę jako mam posiada 23 utworów i tylko 6 z nich odtwarza MK3. Są to numery:

#2 - Graveyard stage
#3 - menu kontinue
#5 - babality
#10 - Choose Your Destiny screen
#12 - start screen
#21 - Bridge stage

tylko tyle udało mi się ustalić. Szukałem też w necie, ale nic nie znalazłem, HELP!

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Kolejność audiotracków w MK3 na PC
« Odpowiedź #1 dnia: Września 20, 2007, 09:44:59 am »

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Kolejność audiotracków w MK3 na PC
« Odpowiedź #2 dnia: Września 20, 2007, 03:43:28 pm »
gdziekolwiek bym nie kliknął zwraca mi błąd #404... hmm...

wydaje mi się że jestem pionierem w tym temacie :) sporo się naszukałem na google i widze że nikt nie ma takiego spisu. Na razie powoli wszystko idzie do przodu. Ściągnełem IVONE i nagrałem ok. 40 sampli na CDRW i dzięki temu jestem w stanie zidentyfikować pod jakim numerem powinna być dana muzyka. :) Jak uda mi się skompletować przynajmniej wszystkie areny to zrobie update, gdyby w przyszłości ktoś potrzebował :)

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Kolejność audiotracków w MK3 na PC
« Odpowiedź #3 dnia: Września 20, 2007, 04:02:26 pm »
Cytat: "LK-9T9"
gdziekolwiek bym nie kliknął zwraca mi błąd #404... hmm...

wydaje mi się że jestem pionierem w tym temacie :) sporo się naszukałem na google i widze że nikt nie ma takiego spisu. Na razie powoli wszystko idzie do przodu. Ściągnełem IVONE i nagrałem ok. 40 sampli na CDRW i dzięki temu jestem w stanie zidentyfikować pod jakim numerem powinna być dana muzyka. :) Jak uda mi się skompletować przynajmniej wszystkie areny to zrobie update, gdyby w przyszłości ktoś potrzebował :)

A po kiego wała Ci Ivona?

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Kolejność audiotracków w MK3 na PC
« Odpowiedź #4 dnia: Września 20, 2007, 07:00:46 pm »
omg, wysil trochę szare komórki :)

syntezatorem mowy nagrałem sample z mową, tj. każdy sampel np. 21.wav "mówi" "dwadzieścia jeden". I teraz jak odpalam MK3 i przypuśćmy na poczatku którejś walki odezwie się ivona to od razu wiem pod jakim numerem mam nagrać daną muzykę. :) Robie to ponieważ chce by wszystko pasowało, a nie zeby muzyka z areny "Soul Chamber" była odgrywana w   "The Bridge". Proste.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Kolejność audiotracków w MK3 na PC
« Odpowiedź #5 dnia: Września 21, 2007, 03:23:42 pm »
Cytat: "LK-9T9"
omg, wysil trochę szare komórki :)

syntezatorem mowy nagrałem sample z mową, tj. każdy sampel np. 21.wav "mówi" "dwadzieścia jeden". I teraz jak odpalam MK3 i przypuśćmy na poczatku którejś walki odezwie się ivona to od razu wiem pod jakim numerem mam nagrać daną muzykę. :) Robie to ponieważ chce by wszystko pasowało, a nie zeby muzyka z areny "Soul Chamber" była odgrywana w   "The Bridge". Proste.

Rozumiem.
Jestem pełen podziwu, bo mi by się nie chciało robić tak dużo rzeczy, żeby tylko muzyczka była w odpowiedniej kolejności.
Ale używam synterka tylko, że mam Spikera i Realspeak, ale używam do innych rzeczy, więc dlatego pytałem.

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Kolejność audiotracków w MK3 na PC
« Odpowiedź #6 dnia: Września 21, 2007, 08:24:40 pm »
No właśnie mi też się nie chce tego robić :) Ale dla końcowego efektu warto się trochę pomęczyć, bo granie bez muzyki jest be!

ps. jednak widze że będe musiał dograć kolejne 40 sampli bo to jeszcze za mało :O

mam tylko dwa nowe numerki:

#27 Kombat Temple (The Church) stage
#35 The Subway stage