Autor Wątek: Nowy trailer MK. Czy to nowy kierunek serii?  (Przeczytany 39826 razy)

-Luna-

  • Gość
Odp: Nowy trailer MK. Czy to nowy kierunek serii?
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwca 13, 2010, 09:50:14 pm »
Ktoś ma inne zdanie? Z przyjemnością je obalę.


Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Nowy trailer MK. Czy to nowy kierunek serii?
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwca 13, 2010, 10:08:00 pm »
Wystarczy, że wklejasz obrazki nie na temat w innym temacie, nie offtopujcie, bo to dość poważny temat dla nas fanów MK.

-Luna-

  • Gość
Odp: Nowy trailer MK. Czy to nowy kierunek serii?
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwca 13, 2010, 10:25:00 pm »
Ty to jestes okropny sztywniak i nie rozuimesz humoru sytuacyjnego:/ Taka okazja, że nie mogłem jej przepuścić...

A o temacie się podyskutuje na powaznie jak coś cokolwiek będzie podane jako pewniak. Póki co mamy MALUTKI zarys klimatu jaki widzi się reżyserowi i gdybanie nt fabuły to taki strzał na ślepo:/

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Odp: Nowy trailer MK. Czy to nowy kierunek serii?
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwca 13, 2010, 10:47:49 pm »
No fakt czyta akta. W takim razie dlaczego ma białe oczy? Kontakty? Bez sens. Przy kanibalu arlekinie i chirurgu z implantami wypada słabo.

Przecież żywym trupem... został zabity przez Sub-Zero w świątyni Shaolin przed turniejem.
W oryginalnym Mortal Kombat (fabuła gry) jak najbardziej a dokładniej upiorem a nie zombie (tak inaczej się mówi na żywe trupy. My tutaj mówimy o filmie a dokładniej zwiastunie, w którym reżyser kładzie na realizm. Zobacz sam:
- Baraka - zamiast mutant, psychopata chirurg;
- Reptile - zamiast człowiek jaszczur, człowiek urodzony z przypadkiem arlekina;

Obaj w tym filmie są ludźmi więc nie gadaj mi tu o "żywym trupie".

-Luna-

  • Gość
Odp: Nowy trailer MK. Czy to nowy kierunek serii?
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwca 13, 2010, 10:50:32 pm »
No to może se wytatuował w pace gałki oczne, bo to otatnio podobno jest w modzie w USA.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Nowy trailer MK. Czy to nowy kierunek serii?
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 13, 2010, 10:52:08 pm »
O rety, to on już nie mógł się urodzić z takimi oczyma? Naprawdę mało mamy przypadłości ludzkich? Ma mgliste bo ma. Urodził się z wadą genetyczną i już wytłumaczenie.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Odp: Nowy trailer MK. Czy to nowy kierunek serii?
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 13, 2010, 10:57:15 pm »
Kilka postów wcześniej pytałem o to i nikt nie odpowiedział. Dokładnie tak pisałem:
"Ja wiem, że trochę się czepiam ale skoro postawiono na realizm to chciałbym wiedzieć w jaki sposób (wyłączając kontakty) jako żywy człowiek ma trupie oczy? Ślepota jedynie mi tu pasuje, chyba, że jest inna możliwość (poza kontaktami) o której pojęcia nie mam."

Nie wiem nic o schorzeniach gałek ocznych czy też wadach genetycznych związanych z oczami, dlatego pytam. O tatuażach ocznych słyszałem ale czy da się wybielić? Zresztą jak teraz nad tym się zastanawiam to mógł w sumie doznać jakiegoś uszkodzenia gałek ocznych ale nie tracąc przy tym wzroku. Ma to w sumie jakiś sens. Na przykład taką "pamiątkę" mógł dostać w swojej ostatniej walki z prawdziwym Sub-Zero.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2010, 11:02:44 pm wysłana przez Sim »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Nowy trailer MK. Czy to nowy kierunek serii?
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwca 13, 2010, 11:15:55 pm »
Nie wiem po co się zastanawiacie nad takimi rzeczami. Frajer od 'Fame' wymyślił sobie taka a nie inną wersję MK i nakręcił taki a nie inny klip. Wszystko poszło w zapomnienie, gdyby nie kilkoro ludzi którzy nie dopuścili tego głupiego scenariusza do realizacji..................

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Nowy trailer MK. Czy to nowy kierunek serii?
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwca 13, 2010, 11:24:34 pm »
"Ja wiem, że trochę się czepiam ale skoro postawiono na realizm to chciałbym wiedzieć w jaki sposób (wyłączając kontakty) jako żywy człowiek ma trupie oczy? Ślepota jedynie mi tu pasuje, chyba, że jest inna możliwość (poza kontaktami) o której pojęcia nie mam."

 ^.-

Widze ze juz wam odbija, przeciez odkad zobaczylem Scorpiona tak wlasnie wyglada, w MK I w filmie tez mial takie oczy, od zawsze tak wygladal ! A teraz nagle pytacie jak on przez to widzi. Chyba jakos widzi jesli moze walczyc, taki juz jest i taki zawsze byl. Nie rozumiem dlaczego teraz poruszyliscie ten temat xD

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Nowy trailer MK. Czy to nowy kierunek serii?
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwca 13, 2010, 11:28:30 pm »
Zastanawiacie się nad tym, a ja się śmieje, ponieważ w owym tailerze nie pokazano zbyt wiele, a reżyser powiedział dosyć wyraźnie, że mimo osadzenia MK w realiach nie planuje zrezygnować z mistycyzmu jakim owiany jest MK i pojawią się światy znane z MK, zdolności podczas walk tylko w nieco inny sposób, więc jak najbardziej Scorpion może mieć białe oczy i przez nie widzieć, ponieważ jest z nie tego świata. To, że nie zostało to podczas 7 min nie pokazane nie znaczy, że nie pojawi się w finalnym produkcie.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Nowy trailer MK. Czy to nowy kierunek serii?
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwca 13, 2010, 11:35:44 pm »
Widze ze juz wam odbija, przeciez odkad zobaczylem Scorpiona tak wlasnie wyglada, w MK I w filmie tez mial takie oczy, od zawsze tak wygladal ! A teraz nagle pytacie jak on przez to widzi. Chyba jakos widzi jesli moze walczyc, taki juz jest i taki zawsze byl. Nie rozumiem dlaczego teraz poruszyliscie ten temat xD

Widzę, że nie zrozumiałeś o co chodzi. Niestety wiek w pewnych sprawach jest kluczowy. Wyciąganie wniosków u Ciebie leży i kwiczy. Nie kwestią jest jak Scorpion od zawsze wyglądał, tylko jakie znaleźli na niego wytłumaczenie.

Davidkoz -> My to rozumiemy, ja tak samo uważam. Ma mgliste oczka bo MA i tyle. Jednak koledzy chcą wiedzieć dlaczego. W takim razie po co Repka i Barakę unormalnili, a Scorpa zostawili takim jaki jest w kanonie?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2010, 11:37:41 pm wysłana przez Adept »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Nowy trailer MK. Czy to nowy kierunek serii?
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwca 13, 2010, 11:40:22 pm »
Dowiemy się może kiedyś ;) Może chciał niektórych po prostu przedstawić inaczej, sam nie wiem, dlatego chciałbym, aby jednak powstał cały film.

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Nowy trailer MK. Czy to nowy kierunek serii?
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwca 14, 2010, 12:00:43 am »
Powiem tak:
Są serie, które rozrosły się do takiego stopnia, że są tworzone przez wielu różnych ludzi, a kontrolę nad całością prowadzi niewielu. Mowa choćby o batmanie, Star Wars czy x-menach. W tych przypadkach nie ma problemu czy coś jest zgodne z kanonem czy nie, bo jak nie jest, to się tego do kanonu nie włącza i tyle. Przykładowo to że Jocker ginie w Batmanie Burtona, nie znaczy że Jocker ginie w cyklu.. Gdzie indziej zrobią ze spider-mena detektywa, a w jeszcze innym miejscu dadzą Darthowi Vaderowi 20 uczniów do wychowania. Funkcjonuje to jako koncept, i jako taki się sprawdza. I jeśli tak miałoby być w przypadku tego trailera, to nie mam nic przeciwko, o ile oczywiście nie ingerowałoby to w kanon oryginalnej serii.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Nowy trailer MK. Czy to nowy kierunek serii?
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwca 14, 2010, 12:13:24 am »
No i o tym właśnie piszę ............................
Jako mini seria to jak najbardziej ............. Ale jako nowy kierunek w MK to nigdy się nie zgodzę.....................

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Odp: Nowy trailer MK. Czy to nowy kierunek serii?
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwca 14, 2010, 02:33:09 am »
Ja ten koncept trailer od początku traktuję jako (dla mnie ciekawy) alternatywny świat. Nie mówię, że tak od początku powinien wyglądać Mortal Kobat. Bardzo lubię alternatywne wizje danego kanonu zwłaszcza kiedy przyjęta jest konwencja realizmu (po prostu to lubię), pod warunkiem, że jest to zrobione z sensem, a ten trailer jak na razie ciekawie się zapowiada i mam nadzieję, że zostanie zrealizowany cały film.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2010, 02:35:01 am wysłana przez Sim »