Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Kazak

Strony: [1] 2 3 ... 8
1
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 Fabuła [SPOILERY]
« dnia: Kwietnia 26, 2019, 09:53:12 pm »
Nie sądziłem, że to powiem, ale historia w 10 i 11 części jest w moim mniemaniu gorsza niż ta z ery 3D. Dziewiątka była bardzo dobra, zapowiadała też świetną fabułę w kolejnych częściach, ale coś im odwaliło i wszystko spaprali. Chyba jedynie wskrzeszenie Scorpiona bym zostawił. No i wskrzeszenie Bi-Hana z endingu Sub-Zero, ale to i tak stało się poprzez mieszanie z czasem, które jest totalnie poronionym pomysłem. Nie wiem czy kolejny restart wyjdzie tej serii na dobre, bo ewidentnie nie mają pomysłu jak pociągnąć tą grę dalej.

2
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 Fabuła [SPOILERY]
« dnia: Kwietnia 23, 2019, 02:48:19 pm »
Ja pierdziele, jak zobaczyłem ending Jaxa, to mi po prostu ręce opadły. Jak dalej mają pchać się z buciorami w politpoprawność i siać taką bzdurną propagandę w grze, to na pewno nie kupię kolejnej części, tylko 100 razy się upewnię, czy ogarnęli dupę, czy jednak dalej biorą w łapę od jakichś chorych ugrupowań i wciskają ludziom ciemnotę. Grając w gry, chcę się zrelaksować, a nie tracić nerwy na syf, którym już wystarczająco przesiąknięty jest dzisiejszy świat i inne media. To jest akurat przypadek, który przelał czarę goryczy, ale poza tym zakończeniem jest jeszcze feminazizm, który wylewa się ze Story Mode i upychanie pedalstwa, o którym ktoś w tym temacie już wspomniał. Co za dużo to niezdrowo.

3
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Kwietnia 14, 2019, 11:05:55 pm »
Mi się osobiście fatality Johnego podoba, przecież oczywiste, że w Story Mode czegoś takiego nie będzie. Ten fatality jest tak samo realistyczny jak mordowanie w okrutny i obrzydliwy sposób przez Jaxa, Sonye i Cage'a własnych dzieci i vice versa, mirror matche albo pojedynki z gościnnymi postaciami. Niech sobie Johny trochę poświruje dla rozluźnienia atmosfery, dwa takie fatale na krzyż w całej grze, od postaci, która zawsze była trochę głupkowata to nie koniec świata.

Co do Kitany, to nie podoba mi się jej azjatycka wersja. Wolałem ją taką jaką była. Już przebolałem jakoś Sub Zero, choć wolałem go w starej wersji, gdy był biały. Skoro Cyrax był murzynem w chińskim klanie wojowników, to Sub Zero równie dobrze mógł być biały. Ale mniejsza z tym, strój i gameplay Kitany jest świetny, jednak jej twarz mi się nie podoba.

4
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Kwietnia 11, 2019, 07:49:46 pm »
Nie wiem kto pisał biosy w rosterze na ich głównej stronie, ale chyba w Mortal Kombat nigdy nie grał. Kabal i Erron w ogóle się nie zgadzają.
Ale zaciekawiła mnie wzmianka przy Noob Saibocie o uwolnieniu się z niewoli Quan Chi po jego śmierci i pragnieniu odzyskania swojego honoru. Błagam, niech to będzie powrót starszego Sub Zero.

5
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Kwietnia 05, 2019, 11:20:58 pm »
Po ostatniej prezentacji odziwio mi prztypadl do gustu (i nie dlatego, ze jest taki przystojny :P)
W którym miejscu niby? Właśnie wygląda beznadziejnie. Nie wygląda już jak fajny murzyn z lat 80/90, tylko jak murzyn pasożyt z obecnych czasów, którego deportowałbym w podskokach z powrotem do Afryki. Serio, gdy widzę ten jego ryj, to działa na mnie jak płachta na byka. Chyba tylko w DA/D/A wyglądał równie tragicznie.

6
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Marca 28, 2019, 09:49:10 pm »
- polskie tłumaczenie ssie po całości - w finalnej wersji zmieniam na english na 100%. Za przykład niech posłuży jedno z możliwych kustomizacji Kabala, a konkretnie tego gówna co ma na plecach - SOK Z BURAKA
Aż taka gówniana jest ta kustomizacja, że użyto nazwy tego patologicznego fanpejdża dla chorych kodomitów, żeby ją opisać? XD

7
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Marca 26, 2019, 08:20:30 pm »
Jax ma beznadziejną twarz, tak samo zresztą jak jego pomiot. W poprzednich częściach wyglądali duuuużo lepiej. A głos musiałem dosłownie wyłączyć, no nie da się po prostu tego słuchać, uszy mi krwawią. Czy do nich nie dociera, że ludzie nie trawią tej gównianej pseudo-muzyki? W komentarzach na różnych stronach widzę dużo narzekań, ale jakiś idiota się uparł i kij, jak grochem o ścianę.

8
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Marca 22, 2019, 09:47:20 pm »
Szczerze mówiąc, to wpienia mnie już, że Sub-Zero jest ciągle takim chłopcem do bicia w trailerach. Boże, jaki ten Boon to jest fanboy Scorpiona, to w pale się to nie mieści.

9
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Marca 20, 2019, 10:20:08 pm »
No filmik ujawniający Kotala, a to pomiot Jaxa gra w nim pierwsze skrzypce.

10
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Marca 20, 2019, 10:08:15 pm »
Co oni odwalili z tym ujawnieniem Kotala? Przecież to śmiech na sali jest.

11
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Marca 06, 2019, 08:14:17 pm »
Czy ich już naprawdę zdrowo popierdoliło z tym gównianym rapem? Po cholere ten syf wciskają na każdym kroku, skoro ludzie im piszą, że tego nie chcą.

A co do trailera, to pomiot Jaxa wygląda naprawdę obrzydliwie, w porównaniu z poprzednią częścią dużo gorzej. Nie wiem po co w ogóle ją wciskają. To samo tyczy się całego Special Forces, za dużo militaryzmu, karabinów, strzelania, itd., a za mało mistycyzmu i takiego klimatu jaki był w poprzednich Mortalach (pomijając MKX, ale jedną część skupioną na tym szło przeboleć, kolejna to już za dużo).

Szczerze mówiąc niewiele z tego trailera zrozumiałem, za dużo postaci naraz, za duży chaos, trzeba będzie poczekać na pełną grę, żeby na spokojnie prześledzić historię.

12
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Marca 01, 2019, 03:53:46 pm »
Nie pasuje mi kilka z tych postaci...
-Jaqui jest beznadziejna, powinni po prostu zostawić Jaxa, bo jego córeczka to nieudana podróbka
-Kotal był taki nuuuuuudny i bezpłciowy, niby honorowy władca Outworld, który nie ma za grosz charakteru
-Frost też jest w sumie niepotrzebna jako grywalna postać, bo to po prostu kobieca wersja Sub-Zero

Moje pobożne życzenia w kwestii postaci, to mam nadzieję, że w Story Mode uleczą w końcu Noob Saibota i powróci stary, dobry Sub-Zero. W dziewiątce był tylko przez kawałek rozdziału Scorpiona, ale to wystarczyło, żebym postawił go nad młodszym bratem. Młodszego mogli zostawić jako cyborga, a starszy mógł powrócić w Mk10 po przygodzie w Soulnado.
Kolejna postać, której mi wyjątkowo brakuje to Smoke, niech nawet nie ważą się go nie dodawać. I bynajmniej nie jako cyborga, triborga, albo inne wynaturzenie. Po prostu jako ninja.

13
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Czerwca 12, 2018, 08:51:53 pm »
Czyli jednak wydymani?

14
W komiksie to było ukazane. W story mode też, gdy Sub-Zero użył resztek Sektora do ukazania jego rozmowy z Quan Chi. Wyszło tam, że Quan Chi zabił wszystkich, jednak Scorpiona sobie wskrzesił i przez to Lin Kuei ma wywalone na umowę z nim.

15
Czy tylko ja mam wrażenie, że Boon osiąga już jakieś absurdalne pułapy fanbojstwa? Tym razem nawet zabrał Sub-Zero wykonanie wyroku na Scorpionie... Okazało się, że to nie on go zabił tylko Quan Chi pod wpływem iluzji. A ZAWSZE była mowa, że to starszy Sub Zero go zabił, jedynie jego rodzina i klan zostali wymordowani przez kogoś innego.

Strony: [1] 2 3 ... 8