Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - Postacie  (Przeczytany 107008 razy)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 08, 2009, 02:11:54 pm »
Po co Kintaro? co z tego, że jest lepszy i silniejszy? Goro może powrócić jeszcze silniejszy prawda? W końcu dobrze sobie radził w MK4.
No chyba, że przykoksi na siłowni i będzie w końcu większy od Kintaro ;) Niby w czwórce sobie radził, ale i tak jeżeli chodzi Goro z Mortal Kombat I i Goro z Mortal Kombat 4 i Kintaro z Mortal Kombat II, to tego ostatniego było najtrudniej pokonać. Gora z jedynki się łatwo siekało, Gora z czwórki już było banalnie pokonać, a Kintaro z dwójki? Koszmar przejść tego wielkoluda, trzeba było tylko sposobem, bo normalną walką taką jaką pokonywało się Gora z I i 4 to nie było bata przejść. Także nie mówcie, że Goro silniejszy od Kintaro, bo wg. systemu gry to inaczej wychodzi :)

Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 08, 2009, 02:19:57 pm »
Ja to bym chciał żeby przede wszystkim powrócił Rain, bo to jedna z najmniej pojawiających sie postaci w grze, a ma ciekawą historię, ciosy, no i jest to ninja :)
A tak poza tym:
- Shao Kahn
- Kintaro / Goro
- Kung Lao
- Smoke (jako Ninja)
- Shang Tsung
- Ermac
- Raiden

^ Te tutaj to obowiązek, a reszta mnie juz nie obchodzi.
A postacie Liu Kang, Sonya, Jax, Cage mogłyby odpocząć. Natomiast Scorpion, Reptile i Sub-Zero - nie dodanie ich do gry byłoby na pewno ciekawe , acz ryzykowne. Chociaż dla mnie mogłoby ich nie być w jednym Mortalu wcale... Albo chociaż jeden z nich żeby był ;)

Offline 'Dranzer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • Let's Mortal Kombat Begin!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 08, 2009, 04:08:54 pm »
Moim zdaniem, marne są szanse na to, że będą takie postacie jak Rain, czy Ermac. Wtedy musieliby zrezygnować z kilku istotniejszych postaci np. z Mileeny. A żeby nie rezygnować z tych i z tych musieliby zrobić coś w stylu MK:Trilogy, a to jest mało prawdopodobne...

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 11, 2009, 11:20:57 am »
Wiecie co, bo kończę dział z postaciami na MK Center i tak sobie piszę i piszę i chodzę po stornach i....

Doszukałem się, że Ed Boon planował w MK: Deception stworzyć odpowiednika Nitary - faceta wampira ale postanowili to przełożyć na inną część gry.

Jak myślicie? jest szansa, że pojawi się w MK9 wampirek? ja jestem jak najbardziej na tak ;) Tym bardziej, że lubiłem grać Nitarą w MK:DA

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 11, 2009, 11:46:11 am »
A ja myśle że nie , lecz chciałbym żeby tak bło bo ja też w MK: DA lubiłem Nitarą grać :) Lecz gdy ma być ta historia "pomiedzy MK II a MK III" to mówie że się nie pojawi ;)

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 11, 2009, 11:54:10 am »
no jak dla mnie kolejny wampir byłby zbedny... nitara była tylko w DA... wiec nie zagoscilaby na długo, a że była powiewem świeżości to nie sadze zeby pojawił sie kolejny wampir

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 11, 2009, 10:17:17 pm »
Doszukałem się, że Ed Boon planował w MK: Deception stworzyć odpowiednika Nitary - faceta wampira ale postanowili to przełożyć na inną część gry.

Jak myślicie? jest szansa, że pojawi się w MK9 wampirek? ja jestem jak najbardziej na tak ;) Tym bardziej, że lubiłem grać Nitarą w MK:DA
Też gdzieś to wyłowiłem, Tylko mi się wydawało że Boon chciał mieć dwie wampirze postacie juz w MKDA..... I mimo że tak jak wy lubię grać Nitarą to jednak wrzucanie jakiejkolwiek nowej postaci do takiej fabuły jaką zapowiedzieli było by niepotrzebnym zamieszaniem.

no jak dla mnie kolejny wampir byłby zbedny... nitara była tylko w DA... wiec nie zagoscilaby na długo, a że była powiewem świeżości to nie sadze zeby pojawił sie kolejny wampir
Nie zagościła na długo bo Boon i kumple musieli w Deception wrzucić jak najwięcej dwuwymiarowych postaci których nie pokazali jeszcze w 3D i zwyczajnie okroili historie postaci z DA. A wszystko żeby mieć mniej roboty przy MKA o którym myśleli już zaraz po piątej części....

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #37 dnia: Lipca 12, 2009, 12:43:09 pm »
Właśnie sobie pomyślałem, że w nowym MK powinien pojawić się Kabal bez maski. Taki ze zmasakrowaną twarzą. Strasznie brzydki ;D jak Jason z Piątku 13 i ma być tak okropny, że grając w MK nie będę spał po nocach ;D tak sobie marzę :P

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #38 dnia: Lipca 12, 2009, 12:49:34 pm »
A mi się marzy zupełnie inny kabal ,chciał bym zobaczyć tą postać jeszcze z przed inwazji kahn ,gdy był normalnym człowiekiem coś jak w MKSM.Wydaję mi się ,że są sporo szanse na takiego kabala  :)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #39 dnia: Lipca 13, 2009, 11:57:40 pm »
JA to by chciał takiego i takiego.... tylko sie nie moge pozbyć myśli że ten nowy MK ma byc taki jak MK:SM
PS: Smoke'a też bym chciał w dwóch wersjech

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #40 dnia: Lipca 15, 2009, 11:13:22 pm »
Moje postacie jakie chcialbym zobaczyc w MK8-9 juz sam nie wiem wolalbym jakby sie nazywalo MK8, ale jak sie bedzie nazywalo MK9 to trudno na luuz ;] Postacie :

Liu Kang (Muss ;])
Kung Lao
Nightwolf
Johny Cage
Baraka
Shang Tsung
Quan Chi
Goro
Scorpion (zly oczywiscie, bo on zawsze taki byl :>)
Sub-Zero
Fujin
Shao Kahn
Reptile (jako potwor ;])
Jarek
Cyrax
Noob-Smoke
Shinnok
Chameleon
Jax
Kai
Raiden

Z nowych postaci jako dodatkowe chcialbym zobaczyc :

Cobra
Kenshi
Ermac
Havik
Hotaru

Cos z bab, zbytnio nimi nie gramto mnie nie obchodza, ale musza byc ;]

Ale by byla ekipa, mysle ze o nikim nie zapomnialem ;]

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #41 dnia: Lipca 16, 2009, 11:14:31 am »
Cobra
A nie przypadkiem Kobra? Co zawarł pakt z Kirą i Kabalem i dołączyli do Black Dragon? Co Kobra podążył do Outworld aby służyć Havikowi?
Cobra to ja jestem.... xD hehehe

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #42 dnia: Lipca 17, 2009, 07:40:44 pm »
1.Sub-Zero
2.Noob Saibot
3.Quan Chi
4.Cage
5.Goro
6.Kung Lao
7.Sector
8.Kitana (ukryta postać)
9.Reptile (1-szy boss)
10.Scorpion (finałowy boss)
11.Mileena (ukryta postać)
12.Cyrax (ukryta postać)
13.Nitara (do kupienia w PS-Store i Xbox Live)
14.Smoke (do kupienia w PS-Store i Xbox Live)
Wszystkie postacie dostępne tylko w wybranych wersjach gry nie są grywalne w Story Mode.Chociaż Mileena i Cyrax odgrywają role w fabule gry i są przeciwnikami w Story Mode.

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2009, 10:34:21 am wysłana przez Tekken Kombat »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #43 dnia: Lipca 17, 2009, 09:04:36 pm »
Panie Tekken Kombat nie ma już postaci na kody ;) a jeżeli już, to są one zbugowane. Gra się wiesza, a na fatalach są czarne plamy ;) Teraz są to sekretne postacie.

Scorpion drugi boss? wyjaśnij? nie rozumiem ;)

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #44 dnia: Lipca 17, 2009, 09:07:02 pm »
ktoś się chyba w czasie cofnął :P xD