Polskie Forum Mortal Kombat > Nowości

Sonya Blade w MK9?

(1/4) > >>

davidkoz:
 Aktorka Dana Lyn Baron na swojej oficjalnej stronie umieściła wpis, w którym potwierdza, że użyczy głosu dla Sonyi Blade w Mortal Kombat 9.

"We wrześniu - zaraz po tym jak opuściłam Paryż oraz Południową Francję - powtórzyłam swoją rolę jako Sonya Blade dla Warner Bros. Interactive Entertainment w kolejnej grze Mortal Kombat."
Nie jest potwierdzone przez Warner Brothers, że Sonya znajdzie się w grze jako grywalna postać, ale zawsze daje nadzieję fanom, że jednak pojawi się w kolejnej odsłonie serii.

Informacja zaczerpnięta z serwisu FDMK.

Piekielny Scorpion:
Myślę że Sonya raczej będzie w końcu często występuje w Mortalch do tej pory poza Mortalami typu Sub-Zero nie wystąpiła tylko w 2 więc powinna być a skoro historia się dzieje pomiędzy 2 a 3 to raczej Sonya już nie może być uwięziona przez Shao Kahna

SlaveMe TortueMe KillMe:
Ej, a może będzie motyw że Sonya została zgwałcona przez Imperatora i teraz  z brzuchem będzie walczyć.... To by był motyw godny nowej odsłony MK....

Adept:

--- Cytat: SlaveMe TortueMe KillMe w Lutego 27, 2010, 10:59:18 pm ---Ej, a może będzie motyw że Sonya została zgwałcona przez Imperatora i teraz  z brzuchem będzie walczyć.... To by był motyw godny nowej odsłony MK....

--- Koniec cytatu ---

Wylałem wodę mineralną nosem. NIGDY WIĘCEJ tak nie żartuj SlaveMe!!!  ;D

SlaveMe TortueMe KillMe:
Zawsze do usług  ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej