Polskie Forum Mortal Kombat > Nowości

Pierwszy oficjalny pokaz MK9

(1/15) > >>

davidkoz:
Gamespot opublikował relację na żywo z Mortal Kombat 9. Ed Boon z Paulem Garcia oraz Johnem Edwards'em opowiada i pokazuje walki z nadchodzącej gry, a możemy zobaczyć walczących ze sobą: Scorpion vs. Sub-Zero, Sektor vs. Reptile, oraz Tag Team w zespole: Johnny Cage, Nightwolf vs. Mileena, Kung Lao. Zapraszam do oglądania tutaj.


Dowiedzieliśmy się też, że w trybie multiplayer gracze będą otrzymywać tzw. "punkty respektu", dzięki którym będziemy wiedzieć jak radzi sobie dany gracz.

Z innych wiadomych nam rzeczy to:

- na targach grywalni są: Scorpion, Sub-Zero, Kung Lao, Mileena, Johnny Cage, Nightwolf, Reptile oraz Sektor;
- każdy wojownik ma własne ciosy, kopnięcia, żaden nie będzie miał tych samych animacji, czyli każda poza, styl walki, X-ray będzie inna;
- każdy będzie posiadał po dwa wykończenia;
- klasyczne areny, jakie do tej pory zobaczyliśmy to: Living Forest, Kahn's Arena, The Pit II, Dead Pool (The Pit II oraz Dead Pool mają po Stage Fatality);
- walka w Tag Team jest dostępna online oraz offline;
- gra online będzie dostępna w trybie dla pojedynczego gracza oraz w trybie Tag Team, natomiast tryb "Spectator" będzie częścią gry i wpływać będzie na zdobywanie osiągnięć;

-Luna-:
Ja bym jeszcze dodał info:
- online tag team umożliwi granie 4 graczom naraz
- pojawił się pasek odpowiedzialny za wykonywanie "ulepszonych" speciali, breakera i X-Ray
- w grze znajdzie się (conajmniej) 26 grywalnych postaci

Tak ode mnie;)

davidkoz:
Opisane to jest jeden news niżej ;)

-Luna-:
Ano...niedopatrzenie moje, sugerowałem się tym wpisem tutaj na forum;p

effe:
Mówcie co chcecie, ale jak dla mnie będzie to najlepsza część w historii MK. Już ma bardzo dobre opinie, a te wykończenia są perfekcyjne. Nie mogę się doczekać kolejnych postaci, a na pewno nie długo ich poznamy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej