Polskie Forum Mortal Kombat > Nowości

EGM o Mortal Kombat 9

(1/3) > >>

davidkoz:
W amerykańskim magazynie EMG pojawiły się nowe następujące informacje dotyczące MK9:

- walki online będą obserwowane przez innych graczy, którzy będą mogli oceniać oglądanego gracza w skali od 1 do 10;
- Netherrealms Studio rozważa wprowadzenie Arcade Stika;
- pojawi się Catherdral Arena z Mortal Kombat 3;
- Rain pojawi się w "tle" areny The Curch;
- "drabinka arcade" zostanie zmieniona na "Wieżę Mocy", na której gracz będzie miał do wykonania różne, ciężkie wyzwania, dzięki którym będzie mógł otrzymać bonusy (jakie? póki co nie wiemy);

Dodatkowo w serwisie MK Server pojawiły się artworki aren: The Pit II, The Living Fosest oraz niewielki render Mileeny na Inside MK (zdjęcia znajdują się na naszej stronie MK Center).

-Luna-:
Niewiele nowego info, natomiast potwierdzało by to moje przypuszczenie, że Raina grywalnego nie będzie:D Mógł by ktoś natomiast zarzucić screen która arena to ta Cathedral Arena?

Cobra:
Cathedral Arena? NIE MA TAKIEJ ARENY! albo i jest ale pod inną nazwą, ale nigdy z taką nazwą areny z mk3 się nie spotkałem ;)
Co do The Curch to też nie ma, chyba jakaś nowa będzie... albo znów zmienili nazwę...

Semek:

--- Cytat: Cobra w Czerwca 26, 2010, 10:36:52 pm ---Cathedral Arena? NIE MA TAKIEJ ARENY! albo i jest ale pod inną nazwą, ale nigdy z taką nazwą areny z mk3 się nie spotkałem ;)
Co do The Curch to też nie ma, chyba jakaś nowa będzie... albo znów zmienili nazwę...

--- Koniec cytatu ---

Mnie sie wydaje, że jest to arena z witrażem mk i świecami na pierwszym planie
http://www.mortalkombatwarehouse.com/mk3/arenas/thetemple/#arena

Ta kojarzy sie bardzo z katedra:)))

Piekielny Scorpion:
Fajnie że będzie można obserwować i oceniać graczy Online może to zmniejszy ilość Noobów nabijających sobie zwycięstwa a po przegranej tylko potrafiących uciekać tak jak to było w Mortal Kombat vs DC

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej