'

Autor Wątek: Mortal Kombat HD Arcade Complation  (Przeczytany 59763 razy)

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #30 dnia: Września 26, 2010, 10:56:52 am »
Na zdj?ciu pude?ka po gry widnieje napis "3D Complite Game Video" oznacza to ?e gra b?dzie mia? now? szat? graficzn? ;D

To 3D oznacza, ?e b?dziesz móg? gra? w okularach maj?c telewizor 3D, dzi?ki czemu b?dziesz widzia? trójwymiar. Dlatego te?, jest to ekskluzywne tylko na PS3, poniewa? X-Box 360 nie ma mo?liwo?ci ogl?dania obrazu w 3D.

Tym samym mo?emy by? niemal pewni, ?e w pude?ku znajdzie si? demko Mortal Kombat 2011, wi?c ju? nie mog? si? doczeka?, ale to jeszcze nic niepotwierdzone przez WB.
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2010, 01:04:14 pm wysłana przez davidkoz »

robaczek

• Gość
« Odpowiedź #31 dnia: Września 26, 2010, 11:58:41 am »
Ciekawe jak? by? mia? min?, jakby tego dema tam nie dali? :D

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #32 dnia: Września 26, 2010, 01:05:07 pm »
Napisa?em, ?e jeszcze jest to niepotwierdzone przez samo WB, wi?c dlaczego brak dema mia?by by? niespodziank?? :P Srutu tu tu, tu, tu robaczku.

Offline Hanzo Hasashi

• U?ytkownik
  • No Pain, No Game !
« Odpowiedź #33 dnia: Października 15, 2010, 03:06:51 pm »
I jak ma si? sprawa z mk hd ac? b?dzie?

Offline Shao

• U?ytkownik
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 05, 2010, 06:56:52 pm »
Kurde panowie...przegl?dam ten topic i widz? ?e najg?ówniejszy argument dlaczego mk HD nie wychodzi na xboxa to UWAGA!: "Xbox nie obs?uguje 3d"...widz? ?e ?aden na tym forum nie ma poj?cia zielonego o stereoskopii :) Otó? panowie chodzi o 2 obrazy które s? na przeró?ne sposoby montowane ze sob? ok? Nie b?d? si? rozpisywa? ale wpiszcie sobie w googlach anaglif, side by side i shutter i poczytajcie. Otó? gr? która doskonale obs?uguje 3D na xbox 360 i to na najnowszych 3dtv jest np. najnowsze Call of Duty. Bo w 3D chodzi o 2 OBRAZY PRZESUNI?TE OBOK SIEBIE. I tak oto maj?c telewizor 3D mo?na obs?u?y? KA?DY TRYB SIDE BY SIDE. Wi?c niech kto? jeszcze raz powie ?e 3D obs?uguje tylko konsola Sony. LUDZIE POCZYTAJCIE NAJPIERW CO TO JEST STEREOSKOPIA! Dzi?kuj? za uwag?.

Offline LUKASZ

• U?ytkownik
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 06, 2010, 09:40:09 pm »
Wszystko wskazuje na to ze MK HD  nie ukaze sie w najblizszych miesiacach,premiera PRINCE OF PERCIA jest zapowiedziana na listopad,niestety niema mowy o MK HD,w angielskim sklepie z ps3 widzialem liste premier na najblizsze miesiace,byla tam min PRINCE OF PERCIA,a o MK niema tam mowy.Niestety. To wiec poco cale to zamieszanie ze premiera w listopadzie i dlaczego nic niewiadomo o tej grze.Szkoda bo liczylem na demo bo do MK 9 jeszcze dluuuugi czas a nawet moze byc jeszcze dluzej znajac zycie,prawdopodobienstwo przelozenia premiery jest bardzo mozliwa.Niezdziwie sie nawet jak bedzie to przed wakacjami.POZDROWIENIA.

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 07, 2010, 12:30:48 am »
a do którego tam miesi?ca te premiery by?y podane? bo zak?adam ?e wiesz ?e mk9 jest przewidywane na kwiecie?. Mo?e za bardzo znaj? go?ci od mk i postanowili w tym sklepie da? sobie spokuj :)

Offline LUKASZ

• U?ytkownik
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 07, 2010, 04:53:39 pm »
Premiery byly tam podane do swiat.ja pytalem o to MKHD i niema mowy zeby byla w tym roku a szkoda bo liczylem na demo.Tak wiem ze premiera MK9 ma byc okolo kwietnia ale roznie to bywa jak  np gta 4 ktore przelozyli o kilka miesiecy a o GT5 to juz niewspomne,fani  naciskaja o jak najwiecej postaci i wogule,a Boon mowil ze jesli nie zdaza to dadza reszte  w DLC,czy tak czy tak gra sprzeda sie bardzo dobrze i oni o tym wiedza.Moga dac nam malo postaci a i tak gra sie sprzeda niezle,takze beda mieli wybor albo dadza nam gre w kwietniu ale z okolo 20 postaciami jak oni to mowili albo przeloza premiere i wepchna tam kilka dodatkow.Ale sa to tylko i wylacznie moje spekulacje.Ja osobiscie nie wierze w ich  slowa bo w kazdym wywiadzie gadaja co innego.POZDROWIENIA.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

• U?ytkownik
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 07, 2010, 07:58:27 pm »
Nie wiem dlaczego ale mam wra?enie ?e robaczek powinna zrobic jaki? kurs poprawnej (nie super, mega, ekstra) polszczyzny, sk?adni itd...

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 07, 2010, 08:36:26 pm »
daj?e spokuj robaczkowi :) ona pewnie teraz intensywnie my?li ;D a nie pszejmóje sie karzdym kdo pope?nia dropne buenty orytograficzne ;D a wracaj?c do tematu - pewnie sobie chwilk? d?u?ej poczekamy na mkhd... ale ja wol? solidnie przygotowan? gr? na któr? sobie poczekam od gówna którego nie b?d? móg? nazwa? mortalem

Offline LUKASZ

• U?ytkownik
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 07, 2010, 09:12:28 pm »
No raczej tak.Lepiej dluzej poczekac i miec lepsza wersje niz jakies gowno.No ale ile mozna czekac  :'( skoro w glowie jest tylko MORTAL KOMBAT!!!!

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 07, 2010, 09:20:27 pm »
mnie tam si? nie ?pieszy. I tak ps3 nie mam, co jednak nie zmienia faktu ?e jestem ciekawy co tam naszym ziomom wyjdzie :)

robaczek

• Gość
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 08, 2010, 04:16:02 pm »
Nie wiem dlaczego ale mam wra?enie ?e robaczek powinna zrobic jaki? kurs poprawnej (nie super, mega, ekstra) polszczyzny, sk?adni itd...

Robaczek nie b?dzie robi? ?adnych kursów, bo za bezcelowe i naiwne uwa?a próby t?umaczenia komu? czego?, co ten kto? uwa?a za ca?kowicie niepotrzebne i po?a?owania godne. Zastanawia mnie jednako? jak ten kto? pó?niej b?dzie próbowa? wyt?umaczy? swej latoro?li, ?e poprawna polszczyzna jednak przydaje si? w ?yciu (ot, cho?by w napisaniu podania o prac?, czy pisma o odroczenie rat za ten nowy 100'' TV HD super-mega-wypas-fura-skóra-i-komóra). Oczywi?cie mo?na twierdzi?, ?e tan, gdzie si? aktualnie rezyduje, nie mówi si? po polsku, ale to samo tyczy si? innych j?zyków (np. takiego angielskiego).

daj?e spokuj robaczkowi :) ona pewnie teraz intensywnie my?li ;D a nie pszejmóje sie karzdym kdo pope?nia dropne buenty orytograficzne ;D

Jakby? nie zauwa?y? pojawi? si? update, wi?c obijania si? nie by?o. Czego nie mo?na powiedzie? o tobie. ;D

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #43 dnia: Listopada 08, 2010, 06:50:55 pm »
ja na ?ycie zarabiam, a ze stronk? robi? jak mam czas. ;D a moj? metod? dzia?ania znasz. A do mojego twardziela (dysku twardego ;D) nie masz dost?pu. Sk?d wiesz co na nim si? kryje? :) a screena równie? nie mam jak wrzuci?. Ju? Ci t?umaczy?em dlaczego.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

• U?ytkownik
« Odpowiedź #44 dnia: Listopada 11, 2010, 09:59:21 am »
Czasami lepiej nie wiedzie? co kryje si? w twardzielach facetów xD