Polskie Forum Mortal Kombat > Nowości

MK: Way of Destiny

(1/3) > >>

SmoKe:
Z początku był pomysł zrobienia bijatyki rodem z automatów, ale coś się zmieniło. Opis trybów poniżej.

Gra jest pisana w Delphi

Uprzedzam dużo faktów wziąłem z gry, jednak nie wszystko może się zgadzać z fabułą i wiele wątków jest wymyślonych.
Co do fabuły:
Mniej więcej wydarzenia po MK3....

Shao Kahn zaatakował znowu ziemię tym, razem ma coś więcej niż kilku nędznych wojowników. Ma tajną broń....
Kilku wojowników którzy mają  jeszcze siłe, mają zamiar pokonać Shao i jego armie. Jednak nie wiedzą co na nich czeka....

Macie tu screena menu głównego: http://mkdow.fm.interia.pl/mkdowmenu.JPG

Adventure Mode - Najważniejszy element gry. Co prawda narazie planuje że będzie 8 postaci  (Scorpion, Sub-Zero, 4 do odkrycia po przejsciu i 2 ukryte)
Ale każda postać będzie mieć osobny scenariusz i będzie się przecinać  z innym.
Odwiedzi się znane miejscówki z gry ale i także nowe.

Arcade - standardowa opcja MK

Tryb VS - - Player vs Player

Kombat Arena - będzie to arena której będzie można sobie poczwiczyć. Więc czym się różni od zwykłego practice`a??
Tym że tak jak w adventure będzie kilka przeciwników naraz (znaczy ż e wyskakują zwykłe zbiry).

Mk Online - Jeszcze sam nie wiem, jak to będzie wyglądać ale jestem pewien że bedzie można grać w arcade.

Stan Gry - Wiąże się z tym że można zapisać i odczytać grę. A po co?
Z tego powodu że w grze będzie dużo sekretów do odkrycia, jak i postaci .Po za tym będą rekordy.

Opcje - Standardowo, głośność, rozdzielczość itd.

Wyjście - wiadomo.....

Narazie pracuje nad menu i screenów z gry nie, lecz jak coś będzie to zamieszcze oczywiście. (jak skończe jakiś tryb to dam exe`ka).

Postacie:

Adventure i Kombat Arena - 8 postaci opisanych powyżej

Arcade i VS - wszytkie postacie z MK Trilogy (pomijając Cameleona)
i 5 nowych.

Gra będzie zawierać wiele sekretów...

Mam nadzieje że troche wyjaśniłem. : jeśli jesteś zainteresowany tworzeniem gry zapraszam na temat Immortal Team - Nabory.

Kitana,Sindel,Tomek:
BEZ SINDEL KITANY I MILENY?

Chameleon:
No tak, też fajne, ale dlaczego akurat pomijasz tego CAMELEONA?? Przecież to jest właśnie najfajniejsza i najlepsza postać :) .

Zbyszeek:
a dla mnie w całym MK nalepszymi postaciami są sub zero scorpion shang tsung i shao khan

Chameleon:
Bardzo cię przepraszam, ale pogaduszki o ulubionych i najlepszych postaciach to w tym temacie :D : http://mortalkombat.gry-online.pl/forum/viewtopic.php?t=26&start=60

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej