'

Aktualności: Mortal Kombat X - podyskutuj o najnowszej ods?onie MK!

Autor Wątek: MK10 - koncepcje  (Przeczytany 27700 razy)

Offline ildjarn

• U?ytkownik
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 31, 2011, 06:03:32 pm »
B?dzie pot??ny, ju? w MKA dosta? swoje ciosy... coraz bardziej epicki charakter serii tego wymaga... chocia? je?li jeszcze troch? podpompuj? ten patos w MK to zaczniemy nim rzyga? :police:

Offline Nefarius225

• U?ytkownik
  • Ten, co si? nie patyczkuje...
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 03, 2012, 10:22:49 pm »
Moim zdaniem, fajnie by by?o gdyby faktycznie Shinnoka uwzgl?dnili w 10-tej cz??ci (jak wyjdzie). Dosta?by jakie? na prawd? bajer ciosy. W MK4 spodziewa?em si? kiedy? po nim wiele, ale jak go pokona?em czu?em niedosyt tej trudno?ci. Owszem - CPU walczy? ca?kiem ca?kiem, ale tej "bossowo?ci" wcale nie by?o. Goro w MK4 to g?ówny boss moim zdaniem, bo z tym bydlakiem si? nam?czy? mo?na by?o bardziej. Szczerze chcia?bym, by Shinnok sta? si? takim mocnym bossem, bo ten Shao Ka? mi si? ju? na prawd? przejad? i patrze? mi na niego szkoda. Nie obra?am fanów Shao, ale ile? mo?na z nim walczy?? Ten Shao Kahn by? zabijany jakby chcia? a nie móg?. Teraz do was twórcy gry (i tak nie przeczytacie no ale...): Nie ma, MK9 - Shao W KO?CU kaput. Niech w ko?cu Shinnok przejmie stery, i niech b?dzie BOSSEM a nie s?abszym klonem Shang Tsunga, którego i tak osobi?cie bardziej wol? od Shao odk?d tylko pami?tam  :afro:
O Goro i Kintaro, czy nawet Motaro te? mo?na by?oby troch? poci?gn?? fabu??. A nawiasem mówi?c - ostatnio Goro zacz?? mi si? tak samo podoba? jak Kintaro (jak kto? mo?e wie kiedy? to Kintek by? moim fav sub-bossem). Taka jest moja fantazja na temat bossa w MK10. Bless  8)
Without your weapons, you are no match for Motaro!

Offline Gor0

• U?ytkownik
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 04, 2012, 09:23:29 am »
Goro Tanya Rain oraz zgrabna nieprzes?odzona fabu?a i jestem zadowolony  ;D
Nie widz? potrzeby wprowadzania wielu nowych postaci(no mo?e Frost ;D )
Walczy stylami shokan i kuatan. Przed laty pokona? Kung Lao. Niezwyci??ony od pi?ciuset lat.

Offline Nefarius225

• U?ytkownik
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 04, 2012, 09:46:42 am »
Goro Tanya Rain oraz zgrabna nieprzes?odzona fabu?a i jestem zadowolony  ;D
Nie widz? potrzeby wprowadzania wielu nowych postaci(no mo?e Frost ;D )

No i jak mog?em zapomnie? o Rainie! Jego te? mogliby rozwin??, bo ma?o si? pojawia?. Dzi?ki za przypomnienie  ;)

Offline KaroxPL

• U?ytkownik
  • Lol
  • PSN ID: KaroxPL
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 04, 2012, 10:54:20 am »
Niech dodadz? Raina Ermaca i mo?e jeszcze Meata d;?
Hio.

Offline Grodek118

• U?ytkownik
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 04, 2012, 12:31:41 pm »
Meat dla mnie tak jak dla twórców by? ?artem i nie mam ochoty go ogl?da?. Ermac niech zostanie ?adnie si? prezentowa? w MK9, mi?o by by?o gdyby Rain odegra? jak?? rol? w story.

Offline Nefarius225

• U?ytkownik
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 04, 2012, 01:25:27 pm »
Meat dla mnie tak jak dla twórców by? ?artem i nie mam ochoty go ogl?da?. Ermac niech zostanie ?adnie si? prezentowa? w MK9, mi?o by by?o gdyby Rain odegra? jak?? rol? w story.

Odno?nie Meata to mi lotto czy go dadz? czy nie. To te? dla mnie tylko easter egg. Ermac wi?cej si? pojawia?, ale te? przyda?oby mu si? rozwini?cie. A co my?licie o tym Shao Kahnie? Jak jak ju? w cze?niej pisa?em - mam go do?? i niech wzmocni? porz?dniej Shinnoka i niech on b?dzie bossem. Co wy na to?

Offline KaroxPL

• U?ytkownik
  • Lol
  • PSN ID: KaroxPL
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 04, 2012, 03:07:23 pm »
Tak Shinnok jest ?wietny :D.
Hio.

Offline Grodek118

• U?ytkownik
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 04, 2012, 04:48:46 pm »
Shinnok mi si? nie podoba. Wola?bym nowego bossa. Kogo? kto by?by lepszy od Shao i Shinnoka.

Offline Nefarius225

• U?ytkownik
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 04, 2012, 05:54:07 pm »
Shinnok mi si? nie podoba. Wola?bym nowego bossa. Kogo? kto by?by lepszy od Shao i Shinnoka.
Kwestia gustu nie czepiam si?. Z tym nowym bossem te? by?oby nie?le ale mogliby jednak na prawd? Shinnoka postawi? na t? posad? chod? raz a PORZ?DNIE. Mimo i? w MK4 na bossa si? nie nadawa? to fajne mia? fatality.  8)

Offline wawdo

• U?ytkownik
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 07, 2012, 06:16:46 pm »
Dobrze by by?o jakby Shinnok przez zmiany w fabule (przez Raidena) sta? si? jakim? pot??nym demonem :D.

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 08, 2012, 01:47:16 am »
Po co? Przecie? jest upad?ym starszym BOGIEM. W kanonie Mortal Kombat demony s? o wiele s?absze ni? elder godsy. Nie widz? wi?c sensu.

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Grodek118

• U?ytkownik
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 08, 2012, 07:30:37 am »
Shao Kahn nie byl starszym bogiem, a to najbardziej wkurzajacy boss. Shinnok raczej nie ma takiej sily.

Offline sla

• U?ytkownik
  • PSN ID: king-sla
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 08, 2012, 08:35:44 am »
A ja to bym chcia? ?eby upchali do kupy w MK10 fabu?y od MK4 poprzez Deadly Alliance i Deception z Onag? jako g?ównym bossem. Jak sobie pomy?l? o zgrabnym story line jak w MK9, które przeprowadzi?o gracza przez MK 1-3 to a? mi si? ciep?o robi (mortalowy boner :D). Shinnok obowi?zkowo musia?by si? znale??.

Offline Semek

• U?ytkownik
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
  • PSN ID: semek84
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 08, 2012, 10:58:08 am »
Jak dla mnie system walki b?dzie niewiele zmieniony wzgl?dem MK9 i dlatego zbytnio si? nie wkr?c?, popykam kilka miesi?cy i pewnie rzuc? do szafki z innymi grami :P Co b?dzie cieszy? ? Zapewne X raye i fatale w Tagu.
Tak?e Story Mode wyczekuje z wypiekami na twarzy, poniewa? w poprzedniku magnetycznie mnie przyci?gn??a do monitora.
Co do bossa w MK10 to musi to by? Shinnok, inaczej tego nie widz?. Tylko niech nie b?dzie lamusem, tylko kozakiem jak na upad?ego Elder Goda przysta?o. Wielkie pole do popisu maj? "ch?opacy" w NRS, tak?e niech nie spartol? sprawy.
Sometimes I hate the life I made
Everything's wrong every time
Pushing on I can't escape
Everything that comes my way