Polskie Forum Mortal Kombat > Nowości

Mortal Kombat vs. Street Fighter

<< < (2/3) > >>

johnx:

--- Cytat: Raven821 w Lutego 14, 2012, 07:39:55 pm ---Dzisiaj czytałem na jakiejś stronie,że niby był to żart ze strony Boona :)

--- Koniec cytatu ---
Ja mam taką nadzieję... Zawsze byłem negatywnie nastawiony do crossoverów. W pierwszym przypadku moje obawy sprawdziły się - mkvs.dc okazał się kompletnie nieudanym produktem... Po prostu jakoś słabo to widzę - bo np. jak powiedział sla, jak wyglądać będą fatale postaci ze sf. Mnie martwi jeszcze jedna rzecz - fabuła... Nie mam pojęcia jak to zrobią. Jednak chcę wierzyć, że Ed nas nie zawiedzie... Oby.

sla:
Ja tam czekam na kolejną odsłonę czystego MK. A jak chcą robić jakieś dziwadła, to niech zrobią kopaninę 2D+ z postaciami z horrorów ze stajni WB z Freddym i Jasonem na czele. A może remake Killer Instinct?

Oczywiście, że Ed nie jedenraz pierdzielił głupoty, zwłaszcza na twitterze, także dopóki nie będzie oficjalnego komunikatu prasowego od NRS, to kubeł zimnej wody i czekamy.

Przypuszczam, że do momentu ukazania się MK na Vitę nic nowego nie usłyszymy. Dopiero po premierze i osłabnięciu hype'u na przenośnego mortala doczekamy się info o jakiejś nowej produkcji NRS.

Semek:
Jeśli ten kolaż dojdzie do skutku to spełni się moje jedyne marzenie odnoszące się do mordobić. Dwie serie, które są dla mnie najlepsze klimatycznie i rozgrywkowo.... to nie może nie wypalić. O dziwo na początek wolałbym kolorową, cukierkową i karykaturalną wersję od Capcomu. Od nich, ponieważ już udowodnili, iż nie ma dla nich granic i są w stanie wrzucić do kotła niby dwa niejadalne ze sobą składniki (SF, Tekken), bardzo dokładnie wymieszać stwarzając przepyszną strawę. Nawet jeśli świat Mk ma być ogołocony z brutalności na rzecz milionów rozbłysków oraz przyjąć system walki "capcomowski" to i tak to będzie świetna bijatyka. Chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości ?
Natomiast jak sobie radzi w crosoverach Ed z ekipą wszyscy wiemy bardzo dobrze :P Jedyna jaskółką na niebie może być fakt, że MK9 jest świetną grą i idąc tym tropem Mk vs SF, może wypalić.

Grodek118:
Semek nie mam żadnych pytań do SFxTekken ale SF zupełnie nie ma jak się łączyć do MK. Jakie mają mieć niby wykończenia postacie z SF? Same Brutality?

sla:
Mk vs SF - nie widzę tego... Cukierkowe MK - no sorry. Kocham MK za krew i flaki na ekranie. Już raz ugrzecznili MK (MKvsDCU) i no sorry, jak to odpaliłem ostatnio, to dziwię się, że Midway miał w ogóle czelność nazwać wykończenia fatalami. Jak pójdą w cukierkowość SF to co będziemy mieć? Sweetality? Wykrzywiona-Gębality? Czy co?

SF vs Tekken jak najbardziej. MK vs SF - never!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej