Polskie Forum Mortal Kombat > Nowości

Szykuje się nowe MK ?

(1/2) > >>

joleke22:
Ostatnimi czasy coraz więcej deweloperów deklaruje chęć stworzenia gry na nową generację konsol, a niektórzy zaczęli już nawet nad takowymi pracować. Do tego zacnego grona dołączyła ekipa Netherrealm, która rozpoczęła właśnie nabór osób, chcących pracować nad widowiskowymi i zaawansowanymi produkcjami na nową generację konsol.

    "Netherrealm poszukuje ludzie na stanowiska: inżyniera ds. oprogramowania oraz starszego inżyniera ds. oprogramowania. Ponadto dowiedzieliśmy się, iż ich zadaniem byłoby "przekonwertowanie obecnego silnika na konsole kolejnej generacji".

Cóż, zdecydowanie coś się dzieje. Raczej małe są szanse na to, by Netherrealm odkryło skrzętnie skrywane dotąd karty na E3 2012, choć z drugiej strony wciąż możliwe jest naprawdę mocarne uderzenie ze strony producentów konsol i studiów deweloperskich. Kto wie, może na tegorocznym E3 zobaczymy najmocniejszy line-up w historii konsol? Z otwartymi rękoma przywitalibyśmy kolejne Mortal Kombat jako tytuł startowy PlayStation 4, czyż nie?

Wątek Z kopiowany z Ps3site Co o tym sądzicie ?????

Ninja-Spectre:

--- Cytat: joleke22 w Kwietnia 11, 2012, 01:57:25 pm ---    "Netherrealm poszukuje ludzie na stanowiska: inżyniera ds. oprogramowania oraz starszego inżyniera ds. oprogramowania. Ponadto dowiedzieliśmy się, iż ich zadaniem byłoby "przekonwertowanie obecnego silnika na konsole kolejnej generacji".

--- Koniec cytatu ---

Oo, a CV pod jaki adres trzeba wysyłać ? ;)

Grodek118:
Dla mnie nowa generacja to coś złego. Kupiłem w tamtym roku PS3 i się okazuję, że PS4 robią i będzie tak jak z PS2 zaraz odejdzie w niepamięć.

joleke22:
Nie sądze ze szybko zobaczymy nową generacje sam prezes Sony mówił ze jeszcze tak z 3 lata

sla:
Gdzieś wyczytałem, że rzekomo Sony szykuje się na święta 2013 i na pewno chcą być przed premierą kolejnego Xboxa. Ale to jedna z wielu plot w temacie next-genów.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej