'

Autor Wątek: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna  (Przeczytany 357862 razy)

Offline Martins

• U?ytkownik
  • Debe?ciak Team
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1800 dnia: Grudnia 09, 2010, 01:17:13 am »
Nie s?dzi?em, ?e to kiedy? stwierdz?, ale chcia?bym ?eby inna firma przeje?a licencj? do tej marki, bo co siedzi tym dziadom g?owach to dramat.

Tak, zw?aszcza ?e w ko?cu robi? dobr? gr? a nie jakie? gówno upstrzone setk? mini-gier. Pomy?l najpierw zanim co? napiszesz, a zdanie takie wklej w temacie MKvsDC.

Kazek, nie pastwi? si? nad MKvsDC poniewa? ta produkcja to crossover - po??czenie dwóch uniwersów i nic wi?cej. W ogóle nie rozumiem ca?ej tej nagonki na t? gr?. To nie jest pe?noprawna cz??c serii, dlatego nie mo?na jej postrzega? przez ten przymat. To jest alternatywa i fabularnie kompletnie inna gra ni? dotychczasowe ods?ony serii. System ma wed?ug mnie du?o lepszy od ods?on 3d. Gra?e? chocia? w t? gr?, czy widzia?e? na youtube ugrzecznione fatale postaci z mk i wydajesz os?d?
Czy robi? dobr? gr? to si? jeszcze oka?e, ale ich lamerstwo mnie ju? po prostu m?czy. Znowu s?aba animacja ciosów np. Cage'a - ile? to mo?na razy wa?kowa?? Dopiero jak im si? powiedzia?o, to poprawili. Kto w ko?cu robi t? gr??
Pokurwi?o mnie!!!

Kazek

• Gość
« Odpowiedź #1801 dnia: Grudnia 09, 2010, 10:48:19 am »
Nie s?dzi?em, ?e to kiedy? stwierdz?, ale chcia?bym ?eby inna firma przeje?a licencj? do tej marki, bo co siedzi tym dziadom g?owach to dramat.

Tak, zw?aszcza ?e w ko?cu robi? dobr? gr? a nie jakie? gówno upstrzone setk? mini-gier. Pomy?l najpierw zanim co? napiszesz, a zdanie takie wklej w temacie MKvsDC.

Kazek, nie pastwi? si? nad MKvsDC poniewa? ta produkcja to crossover - po??czenie dwóch uniwersów i nic wi?cej. W ogóle nie rozumiem ca?ej tej nagonki na t? gr?. To nie jest pe?noprawna cz??c serii, dlatego nie mo?na jej postrzega? przez ten przymat. To jest alternatywa i fabularnie kompletnie inna gra ni? dotychczasowe ods?ony serii. System ma wed?ug mnie du?o lepszy od ods?on 3d. Gra?e? chocia? w t? gr?, czy widzia?e? na youtube ugrzecznione fatale postaci z mk i wydajesz os?d?
Czy robi? dobr? gr? to si? jeszcze oka?e, ale ich lamerstwo mnie ju? po prostu m?czy. Znowu s?aba animacja ciosów np. Cage'a - ile? to mo?na razy wa?kowa?? Dopiero jak im si? powiedzia?o, to poprawili. Kto w ko?cu robi t? gr??

Kolego gr? na youtube to chyba ty ogl?da?e?. ?e nie liczy si? to MKvsDC do ca?ej sagi? A co ma w tytule, ?e tak zapytam? I gówno mnie obchodzi za przeproszeniem ca?a "saga" skoro ja patrz?c na p?yt? z gr? widz? GR?, a nie jak?? wyimaginowan? przez fanów warto?? zwan? "sag?". Skoro w porównaniu do MKvsDC ten nowy MK jest lamerski i s?aby to nie wiem gdzie masz oczy. I nie ma nagonki ?adnej na MKvsDC, ta gra po prostu jest s?aba, niedopracowana, wieje tandet? i skokiem na kas? a przy tym wygl?da jak zesz?a generacja w HD.

Offline Martins

• U?ytkownik
  • Debe?ciak Team
« Odpowiedź #1802 dnia: Grudnia 09, 2010, 02:16:01 pm »
eeeee Panowie dajcie sobie dupie siana ju? :P k?ócie sie na PW czy na GG albo najlepiej zróbcie sobie ustawke i po sprawie :)

Przecie? dopiero si? rozkr?camy?  ;) Jeszcze za wcze?nie, ?eby to przenosi? na gg ;D
Ten tytu? powinno si? traktowa? jak X-Men vs Street Fighter, próba stworzenia czego? nowego, je?li ta gra dla Ciebie wieje tandet?, to w ogóle mortali nie powiniene? lubi?, bo to ta sama pó?ka. Postaci z uniwersum DC nie s? postaciami z MK, na tym generalnie polegaj? crossovery - po??czenie dwóch róznych ?wiatów. Wydaje m si?, ?e po prostu nie rozumiesz specyfiki crossoverów, traktuj?c t? gr? jak kolejnego Mortala, którym zdecydowanie nie jest, co nie znaczy, ?e jest z?a.

Co do rzekomego sk?adu, to mam pytanko: Shao i Goro b?d? grywalni? Je?li tak, to kto b?dzie ostatnim bossem? Mo?e Shang...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2010, 02:18:28 pm wysłana przez Martins »
Pokurwi?o mnie!!!

Offline Grodek118

• U?ytkownik
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1803 dnia: Lipca 17, 2011, 09:08:05 pm »
Dla mnie MK vs DCU jest tak? przerw? od brutalnego ?wiata. Sama rozgrywka jest fajna tylko Fatale s? s?abe.

Offline sla

• U?ytkownik
  • PSN ID: king-sla
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1804 dnia: Lutego 12, 2012, 12:12:55 am »
Dzisiaj pogra?em co nieco, po kilku miesi?cach przerwy; w stosunku do MK9 to przepa?? niesamowita - system jest sztuczny i sztywny. To by?a gra na zaspokojenie przys?owiowego pypcia w oczekiwaniu na w?a?ciw?, kolejn? ods?on? MK.