'

Aktualności: Mortal Kombat Center - strona wraca jako archiwum.

Autor Wątek: Wyznanie Boona dotycz?ce zaginionej NOWEJ gry.  (Przeczytany 14271 razy)

Offline Jimmy0555

• U?ytkownik
Wyznanie Boona dotycz?ce zaginionej NOWEJ gry.
« dnia: Kwietnia 14, 2012, 07:39:59 pm »
Nie wiem czy wiecie, ale uda?o mi si? znale?? tak? informacj?. Jak by?o to sorry..Zamieszcz? wam cytat ze strony CD-ACTION:

Ed Boon, producent nowego Mortal Kombat (jak i ca?ej serii), w rozmowie z magazynem Game Informer zdradzi?, ?e w produkcji znajdowa?a si? przez pewien czas gra Mortal Kombat: Fire & Ice. Za gr? odpowiedzialna mia?a by? ekipa Paradox Interactive, która stworzy?a wydane w 2005 roku Mortal Kombat: Shaolin Monks. G?ówna cech? tej produkcji mia? by? tryb kooperacji (dost?pny równie? w Shaolin Monks) oraz... Scorpion i Sub-Zero, jako grywalni, wspó?pracuj?cy ze sob? bohaterowie.

„Kiedy uko?czyli Shaolin Monks, ch?opcy z Paradox mieli zamiar stworzy? jeszcze jedn? produkcj?, nazwan? Fire & Ice. To mia?a by? gra traktuj?ca o wspó?pracy Scorpiona i Sub-Zero” – wyja?nia Boon. „Zacz?li nawet wczesn? faz? prac nad gr?, ale nie potrafili wyrobi? si? z czasem i bud?etem, wi?c projekt anulowano” – dodaje.
_______________________________________ _______________________________________ ________________________________
Co o tym my?licie, mia?o by to sens, jednak tych bohaterów mieli?my równie? i w Shaolin Monks, ale co to za frajda, kolejny raz przechodzi?, przez fabu?? Lao i Kunga? Uwa?am osobi?cie, ?e gra gdyby by?a produkowana w latach 2006, to by by?a pokroju Shaolin (gra nawet fajna, zale?y od gustu, mi si? podoba, ale innym nie bardzo), a jak by ponownie pomys? wróci?, to po powrocie Mortala, od?wie?eni twórcy, by mogli nam zaserwowa? co? mi?ego. Co o tym my?licie? Pomys? mo?e powróci?? Wypowiadajcie si?!!!

P.S: Mój pierwszy post na forum, mog?em narobi? wielu b??dów xD

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
Odp: Wyznanie Boona dotycz?ce zaginionej NOWEJ gry.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 14, 2012, 09:51:00 pm »
tak to prawda, bardzo dawno ju? o tym mówili. Szkoda bo gra mog?a by? zajebista.

Offline Jimmy0555

• U?ytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 14, 2012, 10:02:51 pm »
Znaczy mówi?, mog?a by? pokroju Shaolin Monks i uwa?am ?e gdyby wrócono do tego pomys?u teraz, wyszed? by znacznie lepiej ni? w 2006 roku. Niestety uwa?am, ?e pomys? nie zostanie nigdy zrealizowany, ale pewnie jeszcze zobaczymy ciekaw? gr? z Serii MK Mitologia...

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 14, 2012, 10:03:48 pm »
Najpierw najwa?niejsza kwestia. Witam Ci? na Forum i ?ycz? powodzenia w poznawaniu kolejnych fanów Mortal Kombat. ;)

Co do tematu. Zale?y w jakim turnieju MK by?aby osadzona akcja. Jak wiadomo, Sub-Zero nigdy nie wspó?pracowa? ze Scorpionem (ten tylko chroni? mro?nego wojownika Lin Kuei). Na intro MKA, obaj byli swoimi najwi?kszymi wrogami, podobnie jak w endingach  MK4. Tak wi?c zale?y to przede wszystkim od fabu?y. Je?li mia?bym spotka? si? z durn? histori? tak? jak MKvs.Dc to wola?bym by ten "nowy" mortal nie ujrza? ?wiat?a dziennego. Ok, przypu??my, ?e wymy?l? co? sensownego. O ile ta nowa gra mia?aby przypomina? MKSM, to by?bym za tym, aby jednak j? stworzyli i wyprodukowali. Ale no powied?cie sami - czy mo?na logicznie wyt?umaczy? wspó?prac? 2 najwi?kszych wrogów? No nie s?dz?. Wg. mnie s? znikome szanse na to, ?e co? takiego jak MK Fire & Ice powstanie. Ju? wola?bym ?eby stworzyli gr? opowiadaj?c? o dzieci?stwie, treningach i o tym jak zacz??a si? przygoda z turniejem MK tych dwóch wojowników.

Offline Grodek118

• U?ytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 14, 2012, 10:36:29 pm »
johnx co do wspó?pracy to w endingu z MK9 jest, ?e wspó?pracuj? ze sob?. Co do pomys?u Fire & Ice. Podoba?o mi si? Shaolin Monks wi?c je?li by?oby robione od twórców SM to jestem za.

Offline Jimmy0555

• U?ytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 14, 2012, 10:48:38 pm »
Johnx, dzi?ki !!!
Mog?o by? po prostu, tak ?e maj? jaki? wspólny cel i musz? zjednoczy? si?y, bo samemu nie dadz? rady. Mo?e po??czy ich wspólna historia, krewny, mo?e si? pogodz? nie wiadomo, ale na pewno Boon, kiedy? zdradzi te informacje. Ja bym chcia? jednak bardziej zobaczy? gr? np. Ermac i Scorpion/Sub Zero, albo Smoke Ninja i Sub Zero, bo tam Scorpion i Sub razem, w ogóle nie pasuj?, jednak mo?e by? jaki? scenariusz wymieniony wy?ej. No có?, pozostaje zaspamowa? stron? Ed'a, na twitterze, pytaniami xD

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 15, 2012, 06:58:21 am »
Hista mia?a opowiada? o ich niesmakach i zatarciach, wi?c nie by?a by wymy?lana.

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 15, 2012, 06:30:02 pm »
Hmm w takim razie mo?na si? zastanowi? nad tak? gr?. Lubi? Scorpiona [jedna z moich ulubionych postaci] i tak samo Suba, ich wzajemna wrogo?? by?a jak dla mnie najciekawszym w?tkiem pobocznym w ca?ej historii Mortal Kombat. Ale czy jest sens wa?kowa? temat ju? po raz tysi?czny? Jak dla mnie lepiej by?oby gdyby stworzyli gr? opowiadaj?c?, tak jak napisa?em w poprzednim po?cie, o wczesnym dzieci?stwie obydwu wojowników, ich treningach i o tym jak zacz??a si? ich przygoda z turniejem. Chocia? nie powiem, jestem raczej neutralnie nastawiony do takiego pomys?u, jednak gdyby takie co? powsta?o i zosta?o wydane na PC, to jestem pierwszy w kolejce po nowego MK.

Offline Marvicepit

• U?ytkownik
    • Mortal Kombat Ice Pit
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 21, 2016, 12:37:14 pm »
Odkopuj? i pokazuj? "nowe" obrazki, których wcze?niej nie odkryto?

http://mortalkombaticepit.com/galeria-mkfireandice/

Offline Maniek

• U?ytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 21, 2016, 06:57:02 pm »
Szkoda ze na razie mo?emy, za pomnie? o chodz?cej bijatyce :( zamiast robi? te gra na nowym silniku to dadz? nam gr? ze zjebanym systemem walki masa ?atek na premier? nie wspominaj?c o nadchodz?cej TONIE nowego DLC (Która zapowiedzai? BOON) !! Szkoda gada? a ludzie to i tak  ?ykn? jak PELIKAN rybe :)

PS: Info

http://www.pssite.com/news/50695/spodziewajcie-sie-agresywnej-polityki-dlc-w-injustice-2.html

http://www.gram.pl/news/2016/06/21/netherrealm-zamierza-wspierac-injustice-2-przez-dluzszy-czas-niz-poprzednie-gry.shtml
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2016, 08:14:42 pm wysłana przez Maniek »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

• U?ytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 26, 2016, 12:15:32 am »
"Jednym aspektem nad którym non stop pracujemy to wspieranie gry po premierze kolejnymi postaciami w DLC. Zacz?li?my od czterech w Mortal Kombat, pó?niej by?o ich 6 w pierwszym Injustice, w MKX mamy ju? ich 8. Wi?c w Injustice 2 t? regu?? b?dziemy rozwija?. B?dziemy agresywniejsi  wydawaniu DLC."
a prosz? bardzo skurwysynu, b?d? agresywny w zarzucaniu DLC tylko chuju nie kasuj za wszystko tyle hajsu, ?e pó?niej DLC ??cznie przekraczaj? warto?ci? w?a?ciw? gr?....
HAHAAHAHHAHAH g?upi chuj z tego Slave'a przecie? wiadomo, ?e ju? tak si? nachapali przy okazji MKX, ?e DLC do INjustice 2 b?d? darmowe, a ten tu dup? spina......

Przy okazji panie Marvicepit dzi?kuje za obrazki tzn za koncept arty :)  bo naprawd? ?adne a wcze?niej ich nie widzia?em........
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzie?a o wielcy tego ?wiata,
I p?aczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burz?

"Wygra? ten g?upi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR