'

Aktualności: Nowy adres forum: http://mk.honmaru.pl

Autor Wątek: Który Mortal Kombat lepszy?  (Przeczytany 12723 razy)

Offline sla

• U?ytkownik
  • PSN ID: king-sla
Odp: Który Mortal Kombat lepszy?
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 17, 2012, 02:58:09 pm »
W MK4 jedyne co mi si? nie podoba?o to ograniczenie na MAX Damage.

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 17, 2012, 03:42:47 pm »
Mnie si? MK4 podoba?o, mimo ?e by?o troch? za szybkie. Wprowadzono tam tryb treningu, czego w pozosta?ych cz??ciach nie by?o.

Obecnie w ka?dej cz??ci masz tryb treningu. Wystarczy ustawi?.

To jest jeden z minusów MKT. Drugi minus jest taki, ?e Bossami jest przej??, banalnie ?atwo gr?. Nie powinni by? oni w ogóle dost?pni. Kolejnym minusem jest wspomniane wcze?niej, zaprogramowanie zawodników, którzy przewidywali przysz?o??. Jednak UMK3, mia?o te same b??dy co MKT.

To w?a?nie jest problem. Ty grasz z komputerem. Nikt ju? chyba tak nie gra. Obecnie ludzie graj? multiplayer w Mortal Kombat 1, Mortal Kombat 2 czy Ultimate Mortal Kombat 3. Zatem nie jeste? w stanie pozna? OGROMNEJ ró?nicy pod k?tem UMK3, a MKT, je?eli pozna?e? gry tylko z perspektywy singleplayer. Zatem dopóki nie poznasz tego aspektu, to nadal b?dziesz chwali? mierne i s?abe MKT. UMK3, a MKT to jak niebo i gnój.

Poza tym MKT posiada?o wi?ksz? ilo?? zawodników, co by?o plusem. Generalnie UMK3 i MKT, ró?ni?o si? minimalnymi szczegó?ami....

MKT jest o 20 % szybsza od UMK3 i faworyzowa?a rush down, czyli ci?g?e napieranie na wariata. O ile rush w UMK3 równie? wyst?puje, tak w Trilogy to ju? gruba przesada. Zero taktyki, my?lenia, pu?apek czy mindgame'ów z przeciwnikiem. Dodatkowo gra sieciowa by?a zepsuta. Po??czenie za pomoc? IPX na pecetach po prostu nie dzia?a?o. Trzeba si? ??czy? przez emulowan? wersj? z PSXa.

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Grodek118

• U?ytkownik
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 17, 2012, 03:50:05 pm »
Tia ja graczem starej daty nie jestem ale lubie sam znalezc sposob jak wykonac jakis specjal. Listy ciosow sa mi zazwyczaj zbedne.

Offline Jimmy0555

• U?ytkownik
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 17, 2012, 06:27:20 pm »
To w takim razie chce pozna? prawdziwe minusy. Jak si? gra online w UMK3 (wersja na Genesis), lub MK Trilogy (pc)? @Adept, mi chodzi?o ?e w MK4 PO RAZ PIERWSZY wprowadzono trening, bo np. w MK I, II, III, UMK3, MKT go nie by?o xD

Offline Ninja-Spectre

• U?ytkownik
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 17, 2012, 07:51:45 pm »
Ja tam gra?em kiedy? du?o w MKT ze znajomymi, albo z kuzynem. Nie pami?tam, zeby ?le si? gra?o. Adeptowi chodzi o PRO-gaming, kiedy? tego nie by?o. Przeci?tny gracz, który gra dla rozrywki pewnie wi?kszej róznicy nie zauwa?y.

Offline Jimmy0555

• U?ytkownik
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 17, 2012, 08:19:57 pm »
Dok?adnie, ja tylko gram, dla luzu, dla rozrywki a nie w turniejach czy Online xD Tak na zimowy wieczór, jest spoko, a ja tego 20% nie widz?. Rozumiem ?e jak si? ma pasek Agressor, to jest si? szybszym, ale w walce z komputerem to nie przeszkadza xD

Offline Anevis

• U?ytkownik
  • PSN ID: Cunston
« Odpowiedź #21 dnia: Października 05, 2012, 01:52:09 pm »
Od?nie?am, wiem.
Mortal Kombat to ?wietna gra. Liczy si? opracowanie przeciwnika , taktyka itp. W nowej ods?onie mamy ten fajny paseczek na ench, breaker i x-ray, który niezwykle wp?ywa na rozgrywk? ....
Wcze?niej tego nie by?o , a dodajmy mo?liwo?? wkopania 100% combo w starszych cz??ciach (fakt, czasami strasznie trudno je wykona?), którego nie mo?na zatrzyma?.
Nie gram profesjonalnie/cz?sto w klasyki, ale bardzo je lubi?! Gra?em w MkT na PSX. Fakt, s?abo wypada wzgl?dem umk3. Tylko tyle co mi?o, ?e wi?cej postaci :P