'

Autor Wątek: Noob Saibot vs Scorpion czyli pojedynek widm  (Przeczytany 7838 razy)

Offline Gor0

• U?ytkownik
Noob Saibot vs Scorpion czyli pojedynek widm
« dnia: Lutego 22, 2013, 08:17:17 pm »
Witam postanowi?em za?o?y? w?tek w którym najbardziej si? lubuj? czyli "Pewien pan VS Pewien pan"  ^-^
Zawsze zastanawia?o mnie który z wy?ej wymienionych bohaterów jest przez was bardziej lubiany/szanowany  ;)
Dla niewtajemniczonych krótko przedstawi? postacie:

Noob Saibot-Dawniej Bi-Han,czyli nasz kochany starszy Sub-Zero zamordowany w ramach ?lepej zemsty przez Scorpiona.
Odrodzi? si? w Neatherreal jako widmo znane jako Noob Saibot,znajduj?c si? pod rozkazami Quan Chi posiada w?asne mroczne cele.

Scorpion-Niech bóg broni tych którzy nie znaj? tej postaci  ::)
Za ?ycia Hanzo Hasashi jego rodzina i klan zosta?a zamordowana przez czarnoksi??nika Quan Chi,lecz jak mu wmawia? win? ponosi? klan Lin Kuei.Szukaj?c zemsty Scorpion zamordowa? Bi-Han'a  który odrodzi? si? jak widmo w Neatherrealm.

Nie licz? ?e to starcie b?dzie wyrównane,w ko?cu Scorpion to ikona serii   ;)
Jednak panie i panowie zapraszam do dyskusji  >:D  >:D
Walczy stylami shokan i kuatan. Przed laty pokona? Kung Lao. Niezwyci??ony od pi?ciuset lat.

Offline sla

• U?ytkownik
  • PSN ID: king-sla
Odp: Noob Saibot vs Scorpion czyli pojedynek widm
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 22, 2013, 08:46:40 pm »
Jeden i drugi to Bractwo Cienia, to 1., a po 2. skoro obydwaj to "widma", odrodzeni czy jak zwa? tak zwa?, to nie ma mowy o wygranym. BTW Quan im w ogóle pozwoli?by walczy? mi?dzy sob?? W ko?cu s? ubezw?asnowolnienie przez jego magi?. A je?li nawet to i tak Scorpion, w ko?cu to ikona serii, tak?

Offline Gor0

• U?ytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 22, 2013, 08:55:37 pm »
Heh nie chodzi mi o pojedynek raczej  o dyskusj?, wymian? argumentów itp pomi?dzy u?ytkownikami tego forum w celu poznania bli?ej waszych opini na temat tych postaci   ^-^ pasuje k**** ?  ^-^
« Ostatnia zmiana: Lutego 22, 2013, 09:04:21 pm wysłana przez Gor0 »
Walczy stylami shokan i kuatan. Przed laty pokona? Kung Lao. Niezwyci??ony od pi?ciuset lat.

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 22, 2013, 09:37:26 pm »
Witam, postanowi?em za?o?y? w?tek, w którym najbardziej si? lubuj? czyli "Pewien pan VS Pewien pan"  ^-^
Zawsze zastanawia?o mnie, który z wy?ej wymienionych bohaterów jest przez Was bardziej lubiany/szanowany  ;)
Dla niewtajemniczonych krótko przedstawi? postacie:

Noob Saibot-Dawniej Bi-Han,czyli nasz kochany starszy Sub-Zero zamordowany w ramach ?lepej zemsty przez Scorpiona.
Odrodzi? si? w Neatherreal jako widmo znane jako Noob Saibot,znajduj?c si? pod rozkazami Quan Chi posiada w?asne mroczne cele.

Scorpion-Niech Bóg broni tych którzy nie znaj? tej postaci  ::)
Za ?ycia Hanzo Hasashi jego rodzina i klan zosta?a zamordowana przez czarnoksi??nika Quan Chi,lecz jak mu wmawia? win? ponosi? klan Lin Kuei.Szukaj?c zemsty Scorpion zamordowa? Bi-Han'a, który odrodzi? si? jako widmo w Neatherrealm.

Nie licz? ?e to starcie b?dzie wyrównane,w ko?cu Scorpion to ikona serii   ;)
Jednak Panie [LOL] i Panowie zapraszam do dyskusji  >:D  >:D

Po pierwsze - zwracaj?c si? do U?ytkowników powiniene? pisa? wyrazy takie jak "was", czy "panowie" z wielkiej litery.
Po drugie - po przecinku trzeba zrobi? spacj?.
Po trzecie - "Neatherreal", "Neatherrealm" ?! WTF? NETHERREALM! Niech Bóg broni tych, którzy nie wiedz? jak pisze si? nazw? firmy odpowiedzialnej za MK9...
Po czwarte:
Heh nie chodzi mi o pojedynek raczej  o dyskusj?, wymian? argumentów itp pomi?dzy u?ytkownikami tego forum w celu poznania bli?ej waszych opini na temat tych postaci   ^-^ pasuje k**** ?  ^-^
Mo?e powiedz co mie?ci si? pod t? cenzur?. Bo mo?na to interpretowa? jakby? nazwa? u?ytkowników "kurwami". Liczba gwiazdek si? zgadza. Wi?c po ch#j przeklinasz? :P A odpowiadaj?c na Twoje pytanie - nie, nie pasuje. Patrz: kolejny argument.

Po pi?te - rozumiem jeszcze temat typu Scorpion vs Sub-Zero, ale tutaj mowa jest o dwóch postaciach, które od ?mierci starszego Suba w?a?ciwie si? nie spotka?y ani nie rywalizowa?y (o ile si? nie myl?). Tak to mo?emy zacz?? porównywa? Bo Rai Cho i np. Frost, bo czemu nie? Takich tematów mo?e powsta? kilkaset i do niczego to nie prowadzi. Poza tym nie sprecyzowa?e? co mamy ocenia?. Bo posta? mo?e by? szanowana za swoje ciosy, Fatality, mo?liwo?ci, albo fabu??, wygl?d, charakter itd.

Chcesz porz?dnej dyskusji? To pisz normalnie, bo na poziomie Twojego ostatniego postu teraz Ci odpisz?, ?e wol? Scorpiona bo Noob Saibot to g?upia posta?. "Pasuje k**** ?" ^-^

Naprawd?, doceniam to ?e kto? próbuje o?ywi? nieco forum, ale jak ju? naprawd? Wam zale?y to poruszajcie tematy jakie jeszcze tutaj nie by?y poruszane. Co? co przyci?gnie uwag? czytelników i forumowiczów. Bo a? niedobrze mi si? robi jak wchodz? w tematy, w których porównuje si? 2 postacie. To jest bezsens.

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Lutego 22, 2013, 09:39:28 pm wysłana przez johnx »

Offline sla

• U?ytkownik
  • PSN ID: king-sla
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 22, 2013, 09:41:45 pm »
"Pasuje k*rwa?", by?o z przymru?eniem oka i jako przerywnik my?lowy, co podkre?li?a emotka na ko?cu. Co do Netherrealm, to raczej nazwa studio wzi??a si? od nazwy jednego ze ?wiatów MK (który sami wymy?lili, ale what the hell).

Co do samej walki, j-x ma racj? - nie wydaje mi si?, ?eby kiedykolwiek dosz?a do skutku, bo jaki mieliby mie? powód?

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 22, 2013, 09:50:54 pm »
Tak, nazwa studia wzi??a si? od nazwy jednego z wymiarów w ?wiecie MK, jednak przywo?a?em tutaj przyk?ad MK9 celowo - logo tej firmy wida? przy KA?DYM w??czeniu gry. Wi?c trudno nie zapami?ta?. ;-)

I walka walk?, ale porównywanie tych dwóch postaci jest po prostu g?upie cho?by w temacie na forum. :D Tyle ode mnie w temacie. Dzi?kuj?, dobranoc.

Offline arti91

• U?ytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 22, 2013, 11:27:02 pm »
to pozwólcie, ?e wtr?c? swoje "dwa grosze" do tego w?tku :)
Skorpion to ikona mortala, ka?dy chyba go lubi, a Noob, no có?, w poprzednich cz??ciach niczym specjalnym si? nie wyró?nia?, lui? obie poastci, a je?li chodzi o porówanie fatali,to to Nooba wol? chyba bardziej,to jest jaka? nowo??, mówi? o fatalu z Mortal Kombat 9, w którym Noob robi dziur? "nico??" pod przeciwnikiem, on wpada i w po?owie Noob j? zamyka czym powoduje oderwanie korpusu od reszty cia?a swojego klienta

Offline Gor0

• U?ytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 22, 2013, 11:48:31 pm »
No niestety ale moja poprawna polszczyzna mnie czasem zawodzi  ^-^
Co do firmy do wybaczcie mój b??d  ;)
Wracaj?c do tematu, niestety kolejny raz musz? ust?pi? pola i przyzna? racj? ; D w poprzednich cz??ciach Noob Saibot by? postaci? która nigdy specjalnie mnie nie zach?ca?a, zw?aszcza po do?wiadczeniu z MK Deception gdzie zaserwowali mi posta? o nazwie"Noob-Smoke"......
Scorpion jako "ikona serii" mnie dla przyk?adu odrzuca ze wzgl?du na swoj? popularno??.  ^-^
I na koniec zestawi?em akurat te dwie postacie bo jak wspomina?em chcia?em pozna? wasze opinie, oczywi?cie mog?em pyta? si? ka?dego z osobna ale chwil? by mi to zaj??o.  :)

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 22, 2013, 11:59:08 pm »
Noob Saibot by wygra?.

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06