Polskie Forum Mortal Kombat > Nowo?ci

Nowy kinowy film Mortal Kombat

(1/4) > >>

Adept:

Wytwórnia Warner Bros. og?osi?a, ?e rozpoczyna prace nad projektem nowej ekranizacji gry Mortal Kombat. Poznali?my tak?e nazwiska twórców produkcji.

Kinowa produkcja „Mortal Kombat” spocz??a w r?kach Jamesa Wana, twórcy hitu „Szybcy i w?ciekli 7”. Zajmie on stanowisko producenta. Scenariusz przygotuj? Oren Uziel („Mortal Kombat: Legacy”) i Dave Callaham („Niezniszczalni”, „Godzilla”).

G?ównym bohaterem filmu ma by? m??czyzna, jednak nie ujawniono to?samo?ci tej postaci. Szczegó?y fabu?y równie? nie s? znane, jednak?e wiadomo, ?e bohater zostanie powo?any do miedzy-wymiarowego turnieju walk, gdzie b?dzie musia? odkry? swój prawdziwy potencja?.

S?uchy o powstaniu nowej kinowej wersji „Mortal Kombat” kr??y?y kilka lat temu. Wówczas jednak Kevin Tancharoen, re?yser serialu internetowego „Mortal Kombat: Legacy”, który mia? by? równie? re?yserem filmu, wycofa? si? z projektu i o projekt pozostawa? w zawieszeniu a? do dzi?.

Gra „Mortal Kombat” od Midway Games zadebiutowa?a na rynku w 1992 roku. Fabu?a rozgrywki polega?a zwyci??eniu w turnieju sztuk walki, w którym brali udzia? wojownicy z 18 ?wiatów. Trzy lata po premierze gry powsta? kinowy film „Mortal Kombat” w re?yserii Paula W.S. Andersona, który sta? si? hitem. Sukces produkcji zaowocowa? sequelem oraz animowanym serialem i dwoma aktorskimi serialami.

Warner Bros. nie poda?o jeszcze daty premiery swojego widowiska z serii „Mortal Kombat”. Nie wiadomo równie? kogo zobaczymy w obsadzie tej produkcji.

?ródlo: http://www.kawerna.pl/aktualnosci/filmy/item/9923-nowa-kinowa-wersja-mortal-kombat.html

johnx:
Jak widz? te nazwiska to boj? si?, ?e zrobi? z tego kiczowaty film sensacyjny bez jakichkolwiek praw fizyki. Nie wiem czy zdo?aj? zrobi? lepszy film od MK The Movie. Dzi?ki Adept za z?apanie newsa, wrzuci?em na FB MKPL.

Kornixon:

--- Cytat: johnx w Sierpnia 08, 2015, 07:59:44 pm ---Jak widz? te nazwiska to boj? si?, ?e zrobi? z tego kiczowaty film sensacyjny bez jakichkolwiek praw fizyki. Nie wiem czy zdo?aj? zrobi? lepszy film od MK The Movie. Dzi?ki Adept za z?apanie newsa, wrzuci?em na FB MKPL.

--- Koniec cytatu ---

Masz racj? johnx, nie chc? znów us?ysze? przy ogl?daniu filmu Mortal Kombat tekstu od mojego taty typu "Co to za lataj?ce pajace ("chi?czyki")", chcia?bym by pierwszy raz to zabrzmia?o to przynajmniej tak: "O co to za film", a mia?bym orgazm jakby to zabrzmia?o tak: "Jaki tytu? ma ten fajny film" :D.

Filx:
Dostajesz orgazmu w bardzo nietypowych okoliczno?ciach  ;D
Mi to si? marzy, ?eby film by? kanoniczny. Co? w okolicach MKX, ale pewnie b?dzie kolejne dzie?o o Liu Kangu. Mam tylko nadziej?, ?e nie b?d? przek?adali jak z filmem Uncharted, bo b?dzie dupa.

Kornixon:

--- Cytat: Filx w Sierpnia 08, 2015, 10:49:48 pm ---Dostajesz orgazmu w bardzo nietypowych okoliczno?ciach  ;D
Mi to si? marzy, ?eby film by? kanoniczny. Co? w okolicach MKX, ale pewnie b?dzie kolejne dzie?o o Liu Kangu. Mam tylko nadziej?, ?e nie b?d? przek?adali jak z filmem Uncharted, bo b?dzie dupa.

--- Koniec cytatu ---

Wiedzia?em ?e Filx co? dogryzie, ale ja Ci? w MKX przytemperuje, i si? sko?cz? ?arciki.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej