'

Aktualności: Mortal Kombat X - podyskutuj o najnowszej ods?onie MK!

Autor Wątek: Wasza HISTORIA z MORTAL KOMBAT  (Przeczytany 37903 razy)

Offline KaroxPL

• U?ytkownik
  • Lol
  • PSN ID: KaroxPL
Odp: Wasza HISTORIA z MORTAL KOMBAT
« Odpowiedź #60 dnia: Listopada 26, 2011, 04:40:43 pm »
No je?eli mówicie o Otrografii?
Hio.

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #61 dnia: Listopada 27, 2011, 05:16:17 am »
Karox zawsze mo?esz u?y? klawiatury ekranowej [narz?dzie w Windowsie] je?li klawiatura [urz?dzenie] Ci szwankuje ;-)

Offline ReVille

• U?ytkownik
    • ReVille TV
  • PSN ID: reville123
« Odpowiedź #62 dnia: Listopada 27, 2011, 07:13:11 pm »
lub wzi?? korki z Polskiego

Offline Grodek118

• U?ytkownik
« Odpowiedź #63 dnia: Listopada 28, 2011, 06:47:08 pm »
No ale ?eby bra? korki z polaka ?

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
« Odpowiedź #64 dnia: Listopada 28, 2011, 09:00:00 pm »
Widocznie dla nie których trzeba, nie d?ugo sam wezm? po paru przeczytanych jeszcze postach. ;)

Offline arti91

• U?ytkownik
« Odpowiedź #65 dnia: Lutego 10, 2013, 12:46:01 am »
nie pami?tam ile dok?adnie mia?em lat, 6 albo 7,no i jako taki ch?opczyk lubi?em po prostu sztuki walki,bawi?em si? z koleg?(jakie? walki z cieniem) i on zaproponowa? zabaw? w mortal kombat,wymieni? mi zawodników no i ja mia?em wybra? kim chc? by? ja,wybra?em... Johnnego Cage,po jakim? czasie zacz?li?my chodzi? na automaty,no i si? zacz??o-Mortal Kombat 2,a ja oczywi?cie Johnnym,no i tak chodzi?em jak nie na automaty to do kolegi na amige,nie powiem, dostawa?em b?cki jak nie wiem,hheeh
jako? w 2000 roku dosta?em w?asn? amige no i mama mi kupi?a mortala 2,jako? w mi?dzyczasie ogl?da?o si? filmy i seriale,nawet bajk? ogl?da?em,potem na koloniach zagra?em te? w ultimate mortal kombat 3 czy jak to tam si? nazywa ta cz???,zdarzy?o mi si? potem zagra? w czwart? cz???,a? w ko?cu przesta?em w to gra?,automaty znikn??y,amiga si? popsu?a,ale mortala mam gdzie? na dyskietkach,nigdy nie moglem przej??, Kintaro by? dla mnie za dobry,heheh, pó?niej mia?em ju? mk4 na kompie, a od jakich? dwóch lat mam mk deception ,nast?pnie kupi?em te? aramageddona, wspomnienia powróci?y, mortal w sercu pozosta? i tak si? zag??biam w t? smocz? seri?

Offline SmoQ

• U?ytkownik
  • PSN ID: Roketto_PL
« Odpowiedź #66 dnia: Kwietnia 15, 2013, 10:00:47 pm »
Moja przygoda z najwspanialsz? seri? bijatyk zapocz?tkowa?a, gdy posiada?em Tajwa?sk? podróbk? Famicoma. Ów gra, by?a klonem MK 2, do dzi? pami?tam, ?e w pierwszej rundzie trzeba by?o oklepa? Liu Kanga, a w drugiej Kung Lao, niestety dalszych rund ju? nie pami?tam. Nast?pnie w moim ?yciu, pojawi?a si? seria Street Fighter, któr? pokazali mi moje ziomki ze wsi. Gra by?a klonem SF II, który w moment przypad? mi do gustu, i pochwal? si?, ?e by?em jedyny w gminie, który wymasterowa?em gr?, na ka?dy sposób :D.
Gdy tak sobie grywa?em na Pegu, pewnego dnia pojecha?em do babci wraz z rodzink?, i w?a?nie wtedy, wujek zabra? mnie po raz pierwszy do salonu Arcade. Pierwsze co rzuci?o mi si? w oczy, to automat z Metal Slug, omg za dzieciaka uwielbia?em klimaty komandosów i z ?alem przechodzi?om z wujaszkiem obok tego zacnego automatu, po paru krokach zaprowadzi? mnie do budy z MK3, pierwsze co, to w mojej g?owie pad?y s?owa: "jakby? gdzie? widzia? tego ninja", i tak po pewnej chwili wujaszek wrzuci? ?eton. Walczyli?my do?? krótko, za ka?dym razem dostawa?em baty, ani razu nie wygra?em. Niestety pó?niej przyszli kumple wujka i musia?em si? przygl?da? jak oni graj?, lecz niestety grali fatalnie i szkoda by?o marnowa? oczu na tak? ?enad?.
Nast?pnie przyszed? pierwszy PC i pierwszy net, zacz??em grzeba? w sieci wszystko co by?o zwi??ane z bijatykami, lecz na forach si? nie udziela?em, bo jako? mnie to nie kr?ci?o.

Wasze forum obserwuj? od jakiego? czasu, ale dopiero dzi? postanowi?em za?o?y? konto i mam nadziej?, ?e zostane tu z Wami na d?ugo  ^-^.