Polskie Forum Mortal Kombat > Poboczne gry MK

Mortal Kombat: Shaolin Monks - dyskusja ogólna

<< < (2/14) > >>

Bodzio:
Ja tam jestem za tym aby historie nieco poszerzyc byle nie naruszac zmian oryginalu sprzed lat. Co do samej gry do wydaje mi sie ze bedzie calkiem fajna (dla fanow MK oczywiscie wiecej)  ale nie wywyzszy sie sposrod innych tytulow. Dla mnie poki co rzadzi intro a z postaci Scorpion i Sonya od pasa w dol.

Mkzm:
Intro jest super ale grafika by mogła być lepsza :P

cygi:
Nie będę oryginalny - intro wymiata!  :D
Grafika mimo wszystko mi się podoba...tak jak wy to ja psioczyłem na MK Mythologies  :wink:

tHrol:
Wypas efekt jest, gdy Sub wyjmuje (grzecznie mówiąc) czache z kregosłupem ;) .. Wogóle to głos Scorpiona mi sie cholernie podoba :D .. Zawsze miał podobny, jednak w tym intrze, przy spearze fajnie słychać ... Ogółem samo właśnie intro robi smak .. teraz pozostaje ocenić nam sama gre, gdy juz dostaniemy ją do rąk własnych ;)

davidkoz:
jestem optymistą i wszystko mi sie podoba ( czy kiedyś nim nie byłem?? ). Intro podoba mi sie i mam nadzeje że gra przypadnie mi do gustu, ponieważ nie lubie tego gatunku gier. No może w pierwszym zdaniu scyganiłem troszke bo jak zobaczyłem rendera Sonya'i to sie przestraszyłem bo wygląda tam prawie jak moja babcia ale no cóż wkońcu postacie z MK nie są nieśmiertelne a lata lecą  :wink:
Jakoś mi sie nie podoba ta fota.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej