Autor Wątek: Filmy Chameleona  (Przeczytany 3939 razy)

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Filmy Chameleona
« dnia: Kwietnia 18, 2007, 06:28:21 pm »
Siema siema!!!!

Jak już wspomniałem, założyłem inny temat!!! Oto linki:

1.Pack1 (75,0MB) : http://r...[zablokowana domena]...e.com/files/26663608/filmy1.rar.html
2.Pack2 (85,3MB) : http://r...[zablokowana domena]...e.com/files/26825729/filmy2.rar.html
3.Pack3 (78,3MB) : http://r...[zablokowana domena]...e.com/files/26839291/filmy3.rar.html

Niedługo wgram resztę!! Na razie jest to co jest.

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Filmy Chameleona
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 19, 2007, 03:53:28 pm »
No i jak Wam się podoba xD????

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Filmy Chameleona
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 19, 2007, 06:36:57 pm »
Hmm... Mentos i Cola równa się wielkie BUUMMM!!! He, he.
No ogółem spoko, fajne też było z tymi banknotami :D
Co prawda myślałem, że to będą Mortale ale spoko ;)

Ten drugi link jest jakiś nieteges, wchodzę i nie ma opcji download ani nic w tym stylu.

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Filmy Chameleona
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 19, 2007, 06:53:46 pm »
że cooo???? Przecież jest opcja download!!! Może przez to, że był jeszcze "świeżo wgrany" jeszcze nie działał :wink: . A co do mortali to dałem Wam oddzielnie wszystkie filmy mortali, które miałem :) . A tak pozatym mam w planach nakręcić jakiś kolejny :) .

P.S. Juź wgrałem wszystkie pozostałe filmosy :wink: .

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Filmy Chameleona
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 19, 2007, 07:17:35 pm »
Oglądnąłem filmiki . W sumie wporządku . Widać młodzieńczą werwe reżysera , niektóre kawałki lepsze inne gorsze , ale ogólnie plus za chęci . Teraz tylko czekam na jakiś dłuższy filmik z fabułą , nie koniecznie w realiach Mortal Kombat :-) Coś jak " Cyborg Battle Arena " - Jak nie oglądałeś to oglądnij , bo jest najlepszy Polski amatorski film akcji jaki kiedykolwiek powstał ;) I na nim się wzoruj :) Remek i inni wymiatają w nim .

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Filmy Chameleona
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 19, 2007, 08:52:53 pm »
No Adept ma racje powinienneś zrobić normalny film. Szkoda że ten Horror co tworzyliście został przerwany, może coś by z niego było :wink: Ja musze się pochwalić że kiedyś też kręciłem filmy z kumplami, nie były to mortale ale coś typu właśnie Horroru. Było to dawno ponieważ około 2000 roku i nagrywane aparatem cyfrowym :)  
__________________FURY MK_____________________

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Filmy Chameleona
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 19, 2007, 09:23:18 pm »
Noooo aaa właśnie jeżeli chodzi o ten horror no to został przerwany przez właśnie CIĄGŁE wulgaryzmy xD!!! Po prostu ich nie było co liczyć, no bo i tak wypadał conajmniej jeden w każdym słowie. Akurat ten horror to był nasz jeden z pierwszych filmów, które stworzyliśmy. Pierwszy był jak widzieliście albo i nie był okulary_glasser, a drugi z kolei to właśnie ten horror :) . No właśnie u mnie wszyscy mówili, że naprawdę on dobrze wyszedł, tylko szkoda, że te przekleństwa były :) . No i od tamtego momentu już się staramy raczej nie (a nawet i WOGÓLE) nie bluzgać, no bo to kompletnie niszczy cały film :) . A co do nowego filmu to nakręciliśmy już 1-szy epizod archiwum eX, tyleże tam był OKROPNY wiatr, no i jak to oglądałem to po prostu głowa bolała od słuchania tego wiatru a już nie mówiąc już o gadaniu, które było na filmie :? . Zawsze coś negatywnego musi się wcisnąć do kręcenia filmów :? .

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Filmy Chameleona
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 20, 2007, 11:02:01 am »
Słuchaj , wiatr to nie problem . Ogólnie można dźwięki wyciąć i podłożyć swoje ( Tyle jest odgłosów do ściągnięcia z internetu ) . Z głosem tak samo , mikrofon i czasem lepiej wychodzi niż oryginalny głos nagrany przez kamerkę , no ale wiadomo , trzeba było by się w tym poprać trochę . Odgłosy z neta , muzyczka + głosy przez mikrofon i oryginalny dźwięk nie jest wcale potrzebny  :wink:

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Filmy Chameleona
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 20, 2007, 09:29:13 pm »
No racja takie efekty mogłyby być dobre, ale podłożenie idealnie głosu jest bardzo trudne. Ja ci proponuje to kontynuować w normalnych warunkach i postarać się kręcić bez zbędnych wylgaryzmów, bo ten filmik się dobrze zapowiadał :wink:

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Filmy Chameleona
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 21, 2007, 02:28:27 pm »
Wiem już w czym był problem. Po prostu nie mogę robić dwóch download na raz, muszę odczekać 107 minut :P

EDIT: Obejrzałem już wszystkie filmy i powiem, że ten film o zbrodni wypada całkiem nieźle. Pracuj dalej i rozwijaj się. Zobaczymy jak Ci wyjdą następne produkcje :wink: