'

Autor Wątek: Arty  (Przeczytany 76262 razy)

Offline SmoKe

• U?ytkownik
Arty
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 29, 2007, 11:22:08 am »
Dantos ,  ?adny ten goro  i  lobo (te? czyta?em) widze ?e nie jest z tob? tak z?e :P.  ?adnie cieniujesz i masz fajn? kreske, tylko proponuje robi? rysunki na papierze bez linii kratek. Gratuluje

Mileena, uwa?am ?e twoje prace s? tu najgorsze ze wszystkich. Nie cieniujesz (tych na pocz?tku nie oceniam),
pewne cz?sci nie s? proporcjonalne do reszty. Reiko przypomina mi bardziej Robina (pomocnik batmana), Kung lao ma prawy biceps du?o wi?kszy od lewego i twarz jest podobna do lalek (nie wyra?a ?adnego uczucia). Widze ?e przy Kung Lao próbowa?a? cieniowa?, rozcieraj?c o?ówek, o ile to potrafi da? zadziwiaj?ce efekty to tutaj moim zdaniem tylko popsu?o prace. Dalej Jade, moim zdaniem nie przypomina wogóle Jade, tylko pr?dzej Sheeva`e, g?owa jest o wiele za du?a i w?osy dziwnie si? uk?adaj?.

Dalej Adept, bardzo mi si? podoba to co zrobi?e? (przerobionyu Kung Lao), nie wiem jak si? robi takie rzeczy ale pok?on. Tylko ?e jeszcze bardziej wida? na twoim rysunku(??) b??dy Mileeny.

Sim super jest ten FanArt, robi?e? to na tablecie?? Nie mam zastrze?e?. Dobra ko?cze, swoich rysunków narazie nie wrzucam, bo z mk mam tylko jeden taki sobie (stary i robi?em wtedy du?o b??dów), a reszta jest z naruto i wogóle inne tematy.

Pzdr
rzesta?em si? interesowa? MK. Tak niestety bywa. Armaggedon, jest dla mnie gr? na 15 min. W cz??ci 2d nie potrafie gra? bez przerwy, a Shaolin Monks nie ratuje serii. Oby MK 8 zmieni?o co? w tej materii. Nie piszcie do mnie!

Offline Dantos

• U?ytkownik
Arty
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 29, 2007, 07:25:16 pm »

Offline Hero

• U?ytkownik
Arty
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 29, 2007, 07:39:06 pm »
Dantos te twoje dwa rysunki Scorpiona s? jak narazie wed?ug mnie najlepsze ze wszystkich i oczywi?cie jeszcze twój Goro :wink: Oby tak dalej!!

Offline Dantos

• U?ytkownik
Arty
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 29, 2007, 07:43:55 pm »
Dzieki Hero  :D

Offline SmoKe

• U?ytkownik
Arty
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 30, 2007, 12:10:21 am »
No có?. O ile do do scorp nr.2 nie mam co si? przyczepi?, tak do drugiego musze. Te 'r?ce' s? niedo?? ?e nie proporcjonalne, to wygl?da jakby? zabra? przedramie i wsadzi? je do bicepsu, efekt jest taki ?e to jest jaki? kawa? mi?cha a nie r?czki ^^. Polecam si? przyjrze?, wida? zreszt? ?e rysunek przerysowywany ( nie kalka, a zdj?cie, screen, kogo? praca a nie z g?owy rysowane). Bardzo dobrze cieniujesz. No to tyle pzdr.
rzesta?em si? interesowa? MK. Tak niestety bywa. Armaggedon, jest dla mnie gr? na 15 min. W cz??ci 2d nie potrafie gra? bez przerwy, a Shaolin Monks nie ratuje serii. Oby MK 8 zmieni?o co? w tej materii. Nie piszcie do mnie!

Offline Dantos

• U?ytkownik
Arty
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 01, 2007, 03:33:04 pm »
Nowa praca  :D :
Reiko (moze troche sie wydawc nie podobny ale to moj pierwszy reiko w zyciu) http://img462.imageshack.us/my.php?image=img0199nn0.jpg

Offline Sim

• U?ytkownik
Arty
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 01, 2007, 04:06:40 pm »
No niez?a praca. Tylko jego g?owa jako? taka neandertalska :? (krzta?tem przypomina g?owe Hulka :P ).

Offline Hero

• U?ytkownik
Arty
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 01, 2007, 06:42:07 pm »
?wietny Reiko :wink: Dantos narysowa? by? Kunga Lao tak jak te postacie bo potrzebuje jak najwi?cej takich rzeczy o nim, poniewa? robie pewn? prace o Mortalu i przedewszystkim o Kungu Lao, ale narazie zbieram tylko obrazy, rusunki i arty.

Offline Dantos

• U?ytkownik
Arty
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 01, 2007, 07:21:14 pm »
To nie bedzie proste bo tego pana  nigdy w zyciu nie rysowalem ale sprubuje .Odrazu mowie ,ze to moze troceh potrwac ,wiec lepiej uzbroic sie w cierpliwosc  :)

Offline SmoKe

• U?ytkownik
Arty
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 01, 2007, 10:53:23 pm »
Ten ju? mniej przypomina batmana. :P Gratuluje kolejnej pracy. pozwól ?e spytam bo jednak pewien do tego nie jestem, przerysowywa?e? czy tak z g?owy?

Offline Dantos

• U?ytkownik
Arty
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 02, 2007, 09:36:29 am »
Reiko narysowalem z glowy(rysowalem go prze 3 dni ;d) co do Scorpa miales racje przerysowany

Offline Dantos

• U?ytkownik
Arty
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 06, 2007, 04:41:15 pm »
Hero sory ,ze tak dlugo musiales czekac na ten rysunek ale w koncu skonczylem .Troche gorszy od poprzednich bo robiony na szybkosc  http://img389.imageshack.us/my.php?image=img0230tk8.jpg

Offline Hero

• U?ytkownik
Arty
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 06, 2007, 04:45:08 pm »
Nie no spoko, jest naprawde ?wi?tny :wink: Widze ?e podnios?e? mu poziom muskulatury 8)

Offline Sim

• U?ytkownik
Arty
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 06, 2007, 06:12:48 pm »
No ogó?em niez?y ale g?owa troch? za ma?a. Musisz troch? po?wiczy? proporcje cia?a :wink:

Offline $nake

• U?ytkownik
Arty
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 06, 2007, 06:57:40 pm »
Rzeczywiscie niezly ale nie proporcjonalny. Bardzo ?adna praca  :wink:  
niewiarygodne ilu utalentowanych osób jest na tym forum

_______________________________________ _________________

Ogolem nie mialem jeszcze okazjii pogratulowac Wam talentu jedne prace sa lepsze inne gorsze... Ale naprawde Wasza umiejetno?ci s? godne pozazdroszczenia  :wink:
_____ONLY SNAKE IS TRUE HERO______

MK CENTER

METAL GEAR SOLID FanAtic