Polskie Forum Mortal Kombat > Filmy

MK na YouTube i innych.

<< < (12/12)

mniemiroslaw:

--- Cytat: johnx w Marca 27, 2016, 03:19:10 am ---Robiłem dzisiaj przedświąteczne porządki (na komputerze bo oczywiście poza nim nic dla mnie nie istnieje) i znalazłem kilka fajnych nagrań. Jako, że los się do mnie pięknie uśmiechnął i zostałem obdarowany super szybkim łączem (ponad 2mb/s uploadu, czyli więcej niż dawno miałem downloadu, #godblessradiówka), postanowiłem uploadować te nagrania na mój kanał.

Playlista z nagrań turniejowych organizowanych daaaaawno temu przez Immortala: newbielink:https://www.youtube.com/playlist?list=PLWTiW85t6VwPZy5E_tCr6j0IdnBNBFmqJ [nonactive]
Playlista z nagrań sparingowych (zawrotna liczba 2 filmów) - jeden to sparing z sla w MK9 a drugi to sparing z Cormickiem w UMK3 (zwycięzca ostatniego turnieju w UMK3, niestety jakość nagrania nie powala ale no to wszystko co mi po tej walce zostało): newbielink:https://www.youtube.com/playlist?list=PLWTiW85t6VwNr1JbWg8uWibT8Ro3GTU7d [nonactive]

--- Koniec cytatu ---

O jeeny, pamiętam ten turniej!! Dzięki za zauploadowanie, normalnie wspomnienia wracają :D Aż z tego wszystkiego chyba sobie zainstaluje i pogram... a może by tak nowy turniej? :d hahah

johnx:

--- Cytat: bonifacy w Lutego 05, 2018, 02:09:39 pm ---No jest całkiem całkiem!!!

--- Koniec cytatu ---


--- Cytat: mniemiroslaw w Marca 05, 2020, 07:25:36 pm ---O jeeny, pamiętam ten turniej!! Dzięki za zauploadowanie, normalnie wspomnienia wracają :D Aż z tego wszystkiego chyba sobie zainstaluje i pogram... a może by tak nowy turniej? :d hahah

--- Koniec cytatu ---

Patrzenie jak spamerzy wrzucają byle jakie komentarze żeby tylko linki były widoczne w ich podpisach to trochę bolesne doświadczenie. Prawie jak patrzenie na to że jarałem się 2mb/s uploadu :D


--- Cytat: johnx w Marca 27, 2016, 03:19:10 am ---Jako, że los się do mnie pięknie uśmiechnął i zostałem obdarowany super szybkim łączem (ponad 2mb/s uploadu, czyli więcej niż dawno miałem downloadu, #godblessradiówka), postanowiłem uploadować te nagrania na mój kanał.

--- Koniec cytatu ---

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej