Autor Wątek: Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 77478 razy)

Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #105 dnia: Października 04, 2005, 04:04:47 pm »
Może Worms Armageddon bedziemy postaciami z mortala grali i bedzie żołty robak i "come here" i fire pucha na koniec :D

Offline Jarzyk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #106 dnia: Października 04, 2005, 07:31:14 pm »
Cytat: "Rell"
Może Worms Armageddon bedziemy postaciami z mortala grali i bedzie żołty robak i "come here" i fire pucha na koniec :D


A to dobre :D

A tak szczerze, ile i jakie postacie chcielibyście ujrzeć w MK: Amageddon?

Ja przedewszystkim Li Mei (umre bez niej) edeńskie siostrzyczki (Kitana, Mileena, Jade, Tanya - nie ma z nimi nic wspólnego, ale jest z Edenii :D), Scopa i Sub-Zero!

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #107 dnia: Października 04, 2005, 07:35:05 pm »
hehehe A to dobre  :D

ja bym chciał oczywiście Li Mei bo umre bez niej no i tak jak mój poprzednik Mileene i Kitane oraz z dziewczyn Sonye i Nitare ( brakuje mi Nitary w MKD ). Z chłopów do szczęscia wystarczy mi Baraka i Nightwolf oraz cieszyłoby mnie gdyby nie zapomnieli o Kenshim i Kobrze  :wink:



P.S. Mogli by też dac Sheeva bo fajnie mi sie nia gralo, nawet powiem więcej, super mi się nią grało.

Offline cygi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #108 dnia: Października 05, 2005, 12:21:22 am »
Armageddon - w pierwszej chwili "nie mają już co wymyśleć na podtytuł" ale potem "to może sugerować dobrą fabułę!". Czekamy!

A jakie bym chciał postacie? Heh, pozwole sobie, że będę teraz dosłowny i podam swoją listę: Stryker, Cage, Sonya, Jax, Darrius, Cyrax, Kabal, Nightwolf, Kai, Dariou, Kung Lao, Kitana, Frost, Liu, Kenshi, Sub, Bo' Rai Cho, Shujinko, Fujin, Rayden, Sheeva, Tanya, Ashrah, Mileena, Li Mei, Sareena, Kira, Baraka, Jarek, Kobra, Mavado, Kano, Hotaru, Rain, Ermac, Noob, Scorp, Smoke, Sektor, Jade, Nitara, Reptile, Hsu Hao, Reiko, Sindel, Blaze, Drahmin, Havik, Tsung, Quan Chi, Shao.
Czyli 51 osobników. :D To chyba wystarczy... :D :D :D
A co do aren to wszystkie z piątki i szóstki (bodajże 37 plansz) plus nowe. Mogłyby być inne remake'i (dobrze napisałem?) np. z MK4.

Oczywiście to tylko moje sugestie, więc wasze opinie mile widziane...

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #109 dnia: Października 05, 2005, 08:08:39 am »
a podtytuł armagedon nie sugeruje wam np. tego że mogą być wszystkie postacie. Bo mi sie to z tym kojarzy.

Offline sir_chester

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #110 dnia: Października 05, 2005, 08:21:30 am »
możliwe że beda wszystkie ale mi podtytuł Armagedon mowi mi ze szykuja sie nwe tryby np ze jestes sam lub z kumplem i walczysz ze wszystkimi (wsumie normalny tryb Arcade) ale naraz... to była by rzeź

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #111 dnia: Października 05, 2005, 08:29:50 am »
no no coś w stylu Tekken Tag Tournament:P

Offline Jarzyk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #112 dnia: Października 05, 2005, 04:44:08 pm »
Cytat: "cygi"
A jakie bym chciał postacie? Heh, pozwole sobie, że będę teraz dosłowny i podam swoją listę: Stryker, Cage, Sonya, Jax, Darrius, Cyrax, Kabal, Nightwolf, Kai, Dariou, Kung Lao, Kitana, Frost, Liu, Kenshi, Sub, Bo' Rai Cho, Shujinko, Fujin, Rayden, Sheeva, Tanya, Ashrah, Mileena, Li Mei, Sareena, Kira, Baraka, Jarek, Kobra, Mavado, Kano, Hotaru, Rain, Ermac, Noob, Scorp, Smoke, Sektor, Jade, Nitara, Reptile, Hsu Hao, Reiko, Sindel, Blaze, Drahmin, Havik, Tsung, Quan Chi, Shao.
Czyli 51 osobników. :D To chyba wystarczy... :D :D :D
A co do aren to wszystkie z piątki i szóstki (bodajże 37 plansz) plus nowe. Mogłyby być inne remake'i (dobrze napisałem?) np. z MK4.



...czyli coś w stylu Mortal Kombat Trilogy 2 ??

Widze, że wszyscy lubią Li Mei :D

Offline cygi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #113 dnia: Października 05, 2005, 06:07:00 pm »
Gdybym chciał MKT2 to bym dodał takie postacie jak Goro czy Motaro...
No dobra, powiedzmy, że jeszcze do tamtej listy dodajmy nowe wymyślone przez twórców postacie i areny - żeby nie było podejrzeń, że chciałbym Trylogię...  :wink:

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #114 dnia: Października 05, 2005, 08:34:56 pm »
moim zdaniem powinni zmniejszyć z 3 stylów na 2 style ( jeden z bronią ). Bo po co 2, nie jest to aż tak potrzebna a mogliby wtedy usprawnić te style. Zrobia znowu 3 i bedzią podobne do tych z MK5 i 6.
No chyba że rozbudują wszystkie style a nie tak jak style z bronią w MKD których kilka osob ma praktycznie identyczne tylko róznią się wyglądem, nazwą i kombinacją.

Taa Li Mei się wszystkim podoba ( oczywiście to taka metafora żeby zaras ktoś nie wyskoczył z tekstem: Ja nie lubie Li Mei ).

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #115 dnia: Października 05, 2005, 09:15:21 pm »
ja nie nie lubie Li Mei, ja jej po prostu wybitnie nie trawie  :twisted: ze wam sie nie nudzi taka zgadywanka co do MK7

Offline Marv

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #116 dnia: Października 05, 2005, 09:42:24 pm »
Cytat: "davidkoz"
moim zdaniem powinni zmniejszyć z 3 stylów na 2 style ( jeden z bronią ).


mam podobne zdanie tzn. jeden styl, ktory pasuje do danej postaci np. Dragon dla Sub-Zero znacznie rozbudowany i do tego bron, ktora wyciagamy/chowamy a nie tak jak teraz jest to osobny styl

Offline Jarzyk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #117 dnia: Października 06, 2005, 08:15:51 am »
Cytat: "Marv"
Cytat: "davidkoz"
moim zdaniem powinni zmniejszyć z 3 stylów na 2 style ( jeden z bronią ).


mam podobne zdanie tzn. jeden styl, ktory pasuje do danej postaci np. Dragon dla Sub-Zero znacznie rozbudowany i do tego bron, ktora wyciagamy/chowamy a nie tak jak teraz jest to osobny styl


Wątpie, że to zostanie zmienione.

Offline Hien

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #118 dnia: Października 21, 2005, 11:56:30 am »
Czekam na tego nowego Mortala i craz bardziej się boje...
ostatnią częścią gry, w którą dało się grać bez zgrzytu było "MK Trilogy"..
czwórke jeszcze w miare znosiłem...
ale dalsze części to już koszmar...
beznadziejna muzyka, hiperduper areny nie wiadomo na co i komu potrzebne, postacie poubierane w stroje jak z jakiegoś taniego filmy s/f...
klimaty pierwszej części dawno umarły...
tak jak już ktoś wcześniej napisał, między MK1, MK2 i MK3 były kolosalne różnice...
wręcz rewolucyjne...
a teraz? technika uderzyła twórcom gry do głowy...
szkoda, szkoda i coraz bardziej jestem nie pewny MK7...
i znowu więcej postaci i więcej fatali i w koncu wydzie z tego chu.. z grzybami... nawet w wymyslaniu nowych postaci skończyły się panom pomysły :(

Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #119 dnia: Października 21, 2005, 05:15:46 pm »
mnie się kompletnie niektóre postacie wogóle niepodobają, chociażby FROST zgapa z SUB-ZERO też posługuje się zimnem i poco to komu?