'

Aktualności: Nowy adres forum: http://mk.honmaru.pl

Autor Wątek: Czego oczekujecie po nast?pnym filmie Mk?  (Przeczytany 30475 razy)

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
Czego oczekujecie po nast?pnym filmie Mk?
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 08, 2007, 01:57:11 am »
Sam Edzio powiedzia? ?e chcia?by aby jakie? prace powsta?y, wi?c nie ma ?adnych z pewno?ci?. Jedynie mog? by? jak narazie plany. A czego si? nale?y spodziewa? ? Hmmmm... b?dziemy czeka? i czeka? i dostaniemy to co dostali fanii Spider-Man'a :D ( chodzi o S-M3 )

Offline Jarzu

• U?ytkownik
    • http://www.mk-i.yoyo.pl/
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 26, 2007, 02:12:54 pm »
Ja oczekuje jednego - ?e znajd? ?adn? czikite aby zagra?a pi?kn? Li Mei. :)
url=http://www.mk-i.yoyo.pl][/url]

Offline Hien

• U?ytkownik
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 30, 2007, 11:03:48 pm »
wiecie czego ja oczekuje? ?eby to nie by?o g...o!
zeby to nie by?o drugie "annihilation", chce minimum efektów specjalnych a maksimum turnieju i mroku. Pierwsza cze?? filmu by?a pod tym wzgl?dem na prawde dobra. Nie chce setki postaci w jednym filmie, nie chce widzie? Raidena z jezykiem, nie chce widzie? walk smoków i k...a nie chce og?upiaj?cych dialogów. Co? si? niestety gubi podrodze gdy box office jest natrzaskany. A mozna by to zrobic jak genialny MK Conquest, Je?eli MK3 powstanie to niech to lepiej b?dzie cos dobrego...

Offline Sim

• U?ytkownik
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 01, 2007, 02:39:48 am »
Na Filmweb'ie znalaz?em ciekawostk?, ?e film ma by? (jest planowany) na 2010 rok, re?yserem ma by? Russell Mulcahy (Nie?miertelny, Cie?, Resident Evil: Extinction), a obsada wygl?da nast?puj?co:

Robin Shou - Liu Kang :D
Talisa Soto - Kitana :D
Christopher Lambert - Lord Raiden :D
Adoni Maropis - Quan Chi ;)  
Linden Ashby - Johnny Cage ;)
Keith Cooke - Sub-Zero ;)
Raynor Scheine - Shinnok ;)
Dana Hee - Mileena (spoko ale my?le, ?e Talisa Soto te? mog?aby by? ;))
Sandra Hess - Sonya Blade (wola?bym Bridgette Wilson) ;)
Stacey Dash - Tanya ;)
Matthias Hues - Fujin ;)
Chris Casamassa - Scorpion :D
Neil James - Shang Tsung (WTF???) :shock:

A widzia? mo?e kto? lub s?ysza? o filmie "Mortal Kombat: Federation of martial arts" z 2000 roku? To jest osobny film czy odcinek serialu Conquest? Znalaz?em ten tytu? na Filmweb'ie i mnie zaintrygowa?.

Offline Dantos

• U?ytkownik
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 01, 2007, 10:11:08 am »
Mortal Kombat: Federation of martial arts nie mam pojecia co to jest :shock: wiem ,ze raczej takiego ondcinka mk c nie bylo.Co do tego filmu to jeszcze nic nie wiadomo stale sie mowi ,ze filmy jest krecony juz tak chyba od paru dobrych 5 lat  :D .Ja dopiero uwieze jak film bedzie potwierdzony i kiedy zobacze jakies zdjecia lub trailer

Offline Hero

• U?ytkownik
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 01, 2007, 10:38:21 am »
Hmm ciekawe co to jest za film? Te? go nie znam, ale je?li gra tam tylko Scorpion, Quan Chi i Jax to nie mam poj?cia o co w tym chodzi? Mo?e jest to o Special Force :lol: Je?li chodzi o obsade MK3 to widnieje ona ju? na filmweb sporo czasu i nie by?a d?ugo modifikowana :wink:

Bodzio

• Gość
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 01, 2007, 11:26:12 am »
Sim: nie sugeruj sie tym co jest co jest napisane na polskich serwisach filmowych. Oni gowno wiedza na ten temat.

MK: FOMA to byly filmy ktore pojawialy sie kiedys na oficjalnej stronie, mortalkombat.com. Ukazywaly walki roznych postaci ale amatorsko to wygladalo.

Offline KaroxPL

• U?ytkownik
  • Lol
  • PSN ID: KaroxPL
Odp: Czego oczekujecie po nast?pnym filmie Mk?
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 07, 2012, 07:16:36 pm »
Ja bym doda? ca?y Story Mode z 9.
Hio.

Offline arti91

• U?ytkownik
Odp: Czego oczekujecie po nast?pnym filmie Mk?
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 20, 2013, 04:11:46 pm »
hm...czego móglbym oczekiwa? po nast?pnym filmie Mortal Kombat, to jest ci??kie pytanie, ale mam dwie propozycje, albo rozwina? film do przodu, czyli przybli?y? nam czwart? cz??? gry, b?d? stworzy? co? na podstwaie tego story mode z mk 9, je?li chodzi o aktorów, to my?l? ?e nie ma co powraca? do dawnych aktorów ze wzgl?du na ich wiek, postawi?bym na nieznane twarze (niekoniecznie wszystkie postaci musz? by? grane przez nowych aktorów,bo np. takiego Raidena móg?by zagra? Lambert), a Johnnego Cage móg?bym zagra? ja, hehhe...to tak dla ?artów
teraz mo?e wymieni? postaci z gry jakie powinny moze zagarc w filmie, wybior? mo?e wi?c przyblizenie czwartej cz??ci gry:
Reiko, Fujin, Kai, Jarek, Tanya, Shinnok, Quan Chi- bo to s? chyba jedyne nowe postaci w tamtej cz??ci gry, nie jest ich wielu a wi?c mo?na ich wcisn??
Rayden, Liu Kang, Johny Cage, Sonya Blade, Jax, Kano, Goro, Kitana, no i trzech ninja:Sub- zero, Skorpion, Reptail- wypada?oby ich umie?ci?