Autor Wątek: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 160671 razy)

Offline ender

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ender139
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #195 dnia: Lutego 03, 2019, 09:39:13 am »
..., no ale nie wygląda na fake

To spójrz kolego jeszcze raz na grafikę z Kano i porównaj ich wygląd ;)

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #196 dnia: Lutego 03, 2019, 10:08:54 am »
No nie wiem, jak dla mnie wygląda na to, że Hsu Hao faktycznie potwierdzony. Ciekawi mnie jego playstyle. Czy będzie to bardziej grappler czy skupi się jednak na zoningu i strzałach z klatki piersiowej. Nie mogę już się doczekać jak go wypróbuję! :)

(click to show/hide)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #197 dnia: Lutego 03, 2019, 11:05:33 am »
PurpleRain szybko do okulisty!

Fake jak nic, ale zawsze w formie przypomnienia, że Hasu Hao istniał będą mogli dać jego skórkę. Podobny mają moveset, więc problemu nie widzę.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #198 dnia: Lutego 03, 2019, 04:49:36 pm »
Hsu Hao potwierdzony. Przejrzałem Twittera Eda w poszukiwaniu większej ilości potwierdzonych postaci i wychodzi na to, że znamy już właściwie cały roster!

Hashtagiem #Konfirmed zostały oznaczone następujące postacie:
Carlton- pewnie Johnny
Kenshi
Spotify- jakiś nowy
Ed Boon
Nightwolf
Jax
Sub-zero (Już oficjalnie jest, więc mamy kolejny dowód, że wszystkie te postacie są legit)
Kooking With Scorpion- pewnie to jest ten ukryty tryb, który tak hype'ują
Kitana
Robocop
Kudłaty
I oczywiście Hsu Hao

Nie wiem jak wy, ale ja jestem niezwykle podekscytowany, zdecydowanie lepszy zestaw niż w MKX... Dobra, zatrzymajmy karuzelę śmiechu i może dla własnego dobra przestańmy przykładać tak dużą wagę do każdego twitta.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #199 dnia: Lutego 03, 2019, 05:43:34 pm »
https://twitter.com/noobde/status/1091842716667994113 coś mi się nie chce w to wierzyć, no ale nie wygląda na fake

Przecież widać, że to przerobiony Kano xD

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #200 dnia: Lutego 04, 2019, 11:48:46 am »
No ok, pośmialiśmy się troszkę, ale ja już wracam do przewidywań :D. Ale takich 'soft', powiedziałbym. Bo zastanawiam się, jakie będą 3 części do customizacji u Hsu Hao Kano.

- Cybernetyczne oko
- To coś na klatce piersiowej
- Tatuaże? Noże? <-- właśnie tej 3ciej części nie jestem pewny

Btw, jak chcecie gameplayowo więcej się dowiedzieć o siedmiu postaciach z revealu, to polecam serię 'Choose your destiny' Ketchupa i Mustarda (tutaj np. Skarlet - https://www.youtube.com/watch?v=9K4ipybAIbs). Sporo wyjaśniają, sporo ciekawych rzeczy pokazują. Liczę na kolejne filmiki tego typu w przyszłości. Najwięcej w moich oczach zyskał chyba Raiden. Totalny badass i świetny moveset! Prawdziwy bóg piorunów!

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #201 dnia: Lutego 04, 2019, 01:30:00 pm »
Pokazane wyglądy i tak pewnie będzie można pozmieniać. Pamiętam że reveal Bane'a w Injustice był kiepski, ale jego gear na wyższych poziomach zmieniał to o 180 stopni.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #202 dnia: Lutego 05, 2019, 10:56:18 pm »
Pokazali wygląd Kabala
(click to show/hide)

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #203 dnia: Lutego 05, 2019, 11:06:15 pm »
Czy tylko dla mnie to Fatal Blow wydaje się strasznie uciążliwe na dłuższą metę? Ja rozumiem, że dla Amerykańców wszystko ma byc cinematic... No ale jeny kiedy co walkę będę oglądał tę samą animację to mnie chyba coś strzeli...
No i mam wrażenie, że gra stała się bardziej casualowa. Teraz jednym ciosem (c/krushing blow) jesteśmy w stanie  zabrać 25-30% życia, zaś poczciwe stare kombosy, (przynajmniej te które teraz widzimy) ledwo co 20% hapsów szarpią.

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #204 dnia: Lutego 05, 2019, 11:44:07 pm »
Czy tylko dla mnie to Fatal Blow wydaje się strasznie uciążliwe na dłuższą metę? Ja rozumiem, że dla Amerykańców wszystko ma byc cinematic... No ale jeny kiedy co walkę będę oglądał tę samą animację to mnie chyba coś strzeli...
No i mam wrażenie, że gra stała się bardziej casualowa. Teraz jednym ciosem (c/krushing blow) jesteśmy w stanie  zabrać 25-30% życia, zaś poczciwe stare kombosy, (przynajmniej te które teraz widzimy) ledwo co 20% hapsów szarpią.

Nie żebym się przypierdalał, ale...powtarzali razy kilka zdanie, iż jest to niewyskalowany build i żeby dupy nie drzeć o dmg gdyż podobnych zarzutów mają pełno z każdego źródła. Pokazane materiały pod względem obrażeń nie mają zbyt wiele wspólnego z dniem premiery. No i na litość boską tu zarzut o „cinematic” fatal blow który możesz zrobić raz na walkę, a o trzy xraye na batalie w poprzednikach nikt nie narzekałXD

Kabal całkiem fajny choć bez maski wyglada jak krzyżówka meksykanina z indianinem.
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2019, 11:45:41 pm wysłana przez Luna »

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #205 dnia: Lutego 05, 2019, 11:49:16 pm »
Ale nikt tych poważny x-rayów nie robił bo się nie opłacało. Lepiej można było wykorzystać pasek. A teraz pod koniec każdej rundy będzie bezpieczne granie, byle rywał nie trafił blowem i nie wygrał rundy. Moim zdaniem zabija to dynamikę gry.

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #206 dnia: Lutego 05, 2019, 11:51:40 pm »
Kilka słów na gorąco... ;)

Kabal mnie na początku delikatnie rozczarował, ale myśląc o tym chwilę dłużej, to w zasadzie sam nie wiem dlaczego. Jest bardzo 'Smoke'owaty' na swojej głównej grafice. Design zmieniony, moveset trochę inny niż klasyczny, chociaż część ikonicznych ruchów została. Pewnie jeszcze części ruchów nie pokazali, no ale to już osobny temat. Fatal blow bardzo fajny. Fatality super i dość oryginalne. Kiedyś dawno temu, jak sobie myślałem nad właśnie takimi oryginalnymi fatality w Mortalach, jako o odmianie od wyrywania kolejnych członków i części ciała, wpadłem na podobny pomysł, ale z użyciem jego fireballi (o ile można je tak nazwać). Więc w sumie jeśli w tym kierunku pójdą kolejne fatale innych postaci (czyt. coś oryginalnego, a nie ucinanie głowy po raz setny), to jestem zadowolony. Jeśli chodzi o umiejętności, stawiałem, że bardziej będzie bazował na swojej szybkości, a tu jednak główny nacisk położony na hookswordy. Ciekawy ruch ze strony NRS...
Na design zawsze zwracam szczególną uwagę, więc trochę więcej teraz o tym aspekcie Kabala. Jego podstawowy wygląd jest ciekawy, nie można mu tego odmówić. Klasyczny, acz przerobiony w dobrym smaku, choć mało zaskakujący. No, ale Kabal zawsze był postacią, która przyciągała uwagę już samym swoim wyglądem i widząc tę dziwną mordę w masce od razu chciało się go picknąć w MK3 :D. Niemniej podtrzymuję swoje zdanie, że jest jakiś taki bardzo cybernetyczny. I nie wiem, czy odrobinkę nie za bardzo. Jego wariant "Black Dragon Bad Guy" jest z kolei strasznie zwykły i tutaj brakuje mi jakiegoś 'pierdolnięcia', ale to już może moje widzimisię, whatever. Tak czy siak, cieszę się, że go widzę w rosterze i wypróbuję go z wielką przyjemnością.

Gameplay Gerasa średnio był dziś potrzebny, walki o pas przemilczę. Brak gameplayu Kano przeboleję, no i znów zabrakło mi czegoś 'extra' w tym kaście. Jakiegoś zaskakującego revealu, może czegoś o nowym trybie w grze, no, ogólnie czegoś ponad to, czego się spodziewałem.

Ale, ale.... dostałem to z kolei na streamie z Xbox eventu. D'Vorah na arcie prezentuje się ŚWIETNIE (choć tu z kolei wyczuwam jakąś naleciałość z Cyraxa, może przez kolor, a może mi się już coś pojebało dzisiaj na punkcie cyborgów). Z radością powitam ją w grze, ale szczerze przyznam, że nie spodziewałem się jej. Już prędzej myślałem, że zaprezentują Kotala, a D'Vorah schowają gdzieś głęboko i nie wyciągną do kolejnego Armageddonu. A tu takie miłe zaskoczenie! :) Już nie mogę się doczekać jak zaprezentują jej gameplay.

Na ten moment roster wygląda obiecująco. Za tydzień spodziewam się revealu Kitany, bo ten jeden ziomek, który znany jest z tego, że ją uwielbia, bardzo się cieszył. No, i to chyba tyle na teraz. Może jutro jak uda mi się obejrzeć coś dokładniej/jeszcze raz, to dopiszę więcej, albo coś sprawi, że zmienię swoje zdanie na bardziej pozytywne/negatywne.

Pis joł

Aaa btw, zauważyliście że nic nie mówili o Kabalu - revenancie? Jakby zupełnie pomineli fakt, że gościu nie żyje xD
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2019, 12:10:25 am wysłana przez PurpleRain »

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #207 dnia: Lutego 06, 2019, 12:28:07 am »
Ale, ale.... dostałem to z kolei na streamie z Xbox eventu. D'Vorah na arcie prezentuje się ŚWIETNIE (choć tu z kolei wyczuwam jakąś naleciałość z Cyraxa, może przez kolor, a może mi się już coś pojebało dzisiaj na punkcie cyborgów). Z radością powitam ją w grze, ale szczerze przyznam, że nie spodziewałem się jej. Już prędzej myślałem, że zaprezentują Kotala, a D'Vorah schowają gdzieś głęboko i nie wyciągną do kolejnego Armageddonu. A tu takie miłe zaskoczenie! :) Już nie mogę się doczekać jak zaprezentują jej gameplay.

Dla mnie to właśnie rozczarowanie bo generalnie nie przepadałem za D'Vorą w MKX, z dziesiątki tak naprawdę zostawiłbym Cassie, Takedę i Errona, reszta do śmietnika. I do listy życzeń w postaci chcę Raina, Smoke'a i Cyraxa :D

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #208 dnia: Lutego 06, 2019, 01:51:35 am »
Wychwyciłem z trailerka. Wie ktoś co to może być za postać?
content://media/external/file/76758

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #209 dnia: Lutego 06, 2019, 01:26:16 pm »
Aaa btw, zauważyliście że nic nie mówili o Kabalu - revenancie? Jakby zupełnie pomineli fakt, że gościu nie żyje xD

Pewnie dlatego, że mają to w piździe. MOŻE wyjaśnią te powroty (bo jest jeszcze Baraka i paru innych może się pojawić) w bio i story.

Dobrze znam tą popularną i cytowaną wszędzie frazę o znaczeniu śmierci w Mortal Kombat, no ale kurwa... Fajnie że wracają lubiane postacie i w ogóle, ale mogliby jakąś konsekwencję zachować. Wskrzeszenia powinny być czymś szczególnym, jakimś dużym wydarzeniem zarezerwowanym dla ważnych postaci i przede wszystkim nie mieć miejsca w każdej grze. Przez to tak bardzo hype'owana fabuła jeszcze bardziej traci na znaczeniu, szczególnie, że te powroty najczęściej są tłumaczone kompletnie bez sensu (no w sumie to był jego klon, no w sumie brat bliźniak, no bo on tylko udawał że mu u****ło łeb).