Autor Wątek: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna  (Przeczytany 385388 razy)

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #555 dnia: Kwietnia 20, 2008, 11:04:26 am »
Moim zdnaiem jest innaczej ponieważ postacie z DC są 10X mniej popularne niz postacie(ta gra bedzie dla nich dobra promocja) Marvela.Zauwarzcie że co poł roku w kinach jest film z jakims bohaterem Marvela:DareDevil, X-man,X-man 2, X-man 3, Hulk, Electra, Spiderman, Spiderman 2, Spiderman 3, Punisher, Fantstic4 i Fantstic4 2 (mozliwe ze cos pominelem).I są krecnoe takie filmy jak:Hulk 2, Ironman, Punisher 2, Wolverine i chyba jescze Magneto.A oprzuccz tego mnostwo gier (nie jestem wstanie nawet ich policzyc ale mysle ze z 50 bylo ).Wiec moim zdaniem to byl poczesci skok w bok bo DC terz na tym bardzo skorzysta

Offline Śledziks

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #556 dnia: Kwietnia 20, 2008, 11:26:04 am »
Ja podejrzewam że to DC zapłaciło Midway za wpakowanie tych komiksowych postaci do gry i to zmieniło ogólną jej koncepcję. Potwierdza to zapowiedź, że twórcy chcą wymyślić tyle nowych postaci ile sie da, a w tej części przecież nie ma ani jednaj nowej postaci! No dobra są nowe (te z komiksów) ale tylko w świecie MK tak na prawdę to one zostały przecież wymyślone przez kogoś innego i to wiele lat temu! Mortal Kombat to jedna z najpopularniejszych gier w historii, a jak ktoś wcześniej mówił, komiksy DC nie są aż tak znane więc DC zapłaciło Midway za promowanie ich postaci. To jest taki zabieg marketingowy. Dzieciaki będą chciały pograć w bijatykę swoim ulubionym Batmanem, a fani MK kupią grę bo będą chcieli poznać historię postaci (no albo poczekają aż Wam ją przetłumaczę  ;D ). Tu raczej wszystko idzie o kasę jeden tytuł promuje drugi. Już nie raz tak było np. Capcom vs Marvel czy jakoś tak. Tylko czemu świat MK też musi to spotkać?  :'(

Offline Sub_ZeroSMK

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #557 dnia: Kwietnia 20, 2008, 01:22:05 pm »
Ludzie ,patrzcie co znalazłem , na stronie www.noob.com jest ukryta wiadomość kliknijcie ctrl+a i naszym oczom ukazuje się napis pod obrazkiem.  ;D

Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #558 dnia: Kwietnia 20, 2008, 02:25:33 pm »
Tobias odszedł z Midway to mortale wyglądają jak wyglądają. Kiedys czytałem że interesuje się mitologia Chińską czy czymś. Tak czy owak to on wprowadził takowe elementy do świata MK, a po jego odejściu to się gdzieś zatraciło.
Swoją drogą ciekawe jak zareagował na MKvsDC :D

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #559 dnia: Kwietnia 20, 2008, 02:47:07 pm »
No dobra, że krew bedzie (niewiele) to już wiemy, a teraz pytanie czy bedą FATALITY??

...Skoro już tam wcisnęli Supermana to z checia bym mu urwał łeb (...bo nigdy go nie lubiłem:))
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2008, 02:50:16 pm wysłana przez deathdealer »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #560 dnia: Kwietnia 20, 2008, 03:12:05 pm »
"According to Boon, there will definitely be fatality-like finishing moves, but they may not be called fatalities. After all, it's doubtful that Superman or Batman would be ripping out anyone's spines or hearts. That said, the team is hellbent on pushing the limits to what they can do with the DC characters, so you can expect to see blood and some level of damage accumulate during a fight." znalazło sie to na Kamidogu, czyli...

będą Fatality w innej formie, ciekawe jakiej, tzn nie fatality tylko coś w tym stylu, ciekawe jak je nazwią...

Offline Sub_ZeroSMK

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #561 dnia: Kwietnia 20, 2008, 03:30:23 pm »
na stronie www.gram.pl a dokładniej tutaj
http://www.gram.pl/news_6gvlHO3_Midway_zapowiada_Mortal_Kombat_vs_DC_Universe.html
napisali że fatality w ogóle nie będzie :/

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #562 dnia: Kwietnia 20, 2008, 04:17:49 pm »
No nóż, ostatnio zastanawiam czy nie kupić sobie konsoli, aby móc pograć sobie w nowe mortale, bo na PC wciaż ne ma dobrego emulatora. Najlepszy byłby PS2, ale przeszło przez myśł czy by nie zbierac na PS3, bo ma być mk8. No, ale po najnowszych Newsach machnąłem na to ręką.

P.S. a ukrytą postacią w nowym mortalu to pewnie będzie tatuś Muminka  ;). Bo gra ma być przecież dla młodszych graczy. I zamiast tych strasznych fatali będą Friendshipy. I to najlepiej po 2 na postać - przecież miodność musi być  ;D.

Offline 'Dranzer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • Let's Mortal Kombat Begin!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #563 dnia: Kwietnia 20, 2008, 04:50:44 pm »
Nic dodać, nic ująć... A bossem będzie Kaczor Donald, albo Myszka Miki >:(

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #564 dnia: Kwietnia 20, 2008, 05:21:44 pm »
Ta teraz zrobią Mortala vs dc a co następnym razem Mortal Kombat vs alien i predator szkoda słów

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #565 dnia: Kwietnia 20, 2008, 06:12:01 pm »
Ja pierdziele.... ale sie czepiacie...
Mi sietaka odmiana podoba, pragne przypomniec ze do tej pory tylko Mk nie miał zapożyczonych postaci z innych gier (DoA z jakiejs strzelanki, Tekken z japońskiego kominsu "Gon", SF Marvel i inne to wiadomo ze był miż za mixem, SC Link,Heichachi i jakis tam jeszcze). Moi drodzy przyszedł i czas na Mortal Kombat...

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #566 dnia: Kwietnia 20, 2008, 06:47:13 pm »
A potem gracze nowego pokolenie bedą mówili że Scorpion to postać komiksowa

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #567 dnia: Kwietnia 20, 2008, 07:11:28 pm »
Tak naprawde ja nie mam nic przeciwko odrębnej grze łączącej świat Mortal Kombat i Uniwersum DC - ok nawet ciekawe... ALE!! Oprócz tego chciałbym wreszcie zobaczyć Mortal Kombat graficznie wygladający jak znane produkcje "Metal Gear Solid" 4 czy "Assasin's Creed". Taki Mortal Kombat gdzie leje sie nierealistycznie dużo realistycznie wyglądającej krwi. Do tego Wszystkie najlepsze znane postacie ze świata Mortal Kombat plus realistyczna ale naciągniętą w niektórych momentach fizyka. Do tego piękne animacje i system gry zbliżony bardziej do Soul Calibura 2, bez zaprogramowanych, gotowych "combosów". No i fatality oczywiście!! na widok których włos sie jeży na głowie;) proste ale brutalne jak w MK1 i MK2.
Już sobie wyobrażam to wszystko jako jedna doskonała całość pod nazwą "Mortal Kombat: GREAT RETURN"

Potem mogą sobie nawet robić MK vs. Dolina Muminków i Miś Koralgol, może być ciekawie i z ciekawości tez bym sobie popykał.

Ehhh kur...a szkoda, że nie mamy na to wpływu:(



Ta teraz zrobią Mortala vs dc a co następnym razem Mortal Kombat vs alien i predator szkoda słów

Ha! Mnie to już nawet nie zdziwi...

A jak tak sobie pomyślałem, to zdecydowanie lepiej bym sie bawił, przy poprawionym "Mortal Kombat 4" - gdzie ulepszono by system walki i nadano grafikę z wyżej wymienionych przeze mnie gier. Wyrzucić walkę na broń i zafundować nowy "motion capture" dla postaci. Brakuje mi jednak tych standardowych podcięć, rzutów i potężnych kopniaków z wyskoku i z obrotu. Jakoś w MK4 (której nie lubiłem) to wszystko trzymało sie bardziej kupy, czuło sie większą kontrolę i precyzję.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2008, 07:45:53 pm wysłana przez deathdealer »

Offline edgorek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #568 dnia: Kwietnia 20, 2008, 08:07:23 pm »
Witam.
Może stary gracz mk sie cos wypowie.
Odnośnie nowej produkcji od Midway nic nie mam.
Narazie po tym zwiastunie wiele nie widać i ciężko wywnioskować jak będzie wyglądał produkt finalny. Weźcie pod uwagę,ze Midway i Ed Boon mają dostęp do internetu i na pewno 
nie jedno forum o mk przeczyta i wyciągnie wnioski.
Mam wielką nadzieje,że nie będzie tego designu i sterowania co się zaczęło od MK deadly alliance do armagedona.
Moje granie skonczylo sie na MK3U(no i moze na mk t)
Powiem szczerze,ze te produkcje od Deadly Alliance jakoś nie moge strawić i po prostu nie moge w to grać. Już wole sobie odpalić MK2 lub nawet MK1.Oczywiście wiadomo,ze nie wraca się ciągle do przeszłości i czeka sie na next gen.,więc ja czekam na tego new MK vs DC. Póki co musimy czekać,bo te niespełna 30s zwiastunu nic nie mówi.
Ja jestem zadowolony,ze w końcu ujrze mk na next gen. konsolach.
Troche będze tych bijatyk(SF4,SC4,T6 no i MK ) oczywiście wiadomym jest,ze ps3 to przyszly zakup wielu fighterów;)
jak ktoś ma ochote na rundke w MK2 na ps3
to mój ID PS3: LukaszDZ

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #569 dnia: Kwietnia 20, 2008, 10:16:47 pm »
Bawią się z nami nieziemsko, no i mamy kolejna fote, nie wiadomo kogo z napisem "Będzie Krew", a ponizej jak podswietlimy pisze: "na wypadek zwątpienia"




wydaje mi się że ten gośc był kiedyś na reklamówce w Shaolin Monks. Bynajmiej Podobny.

Jak widze to każdy sobie zaczyna robić jaja z tego tematu o MK8, Że ukrytą postacią bedzie mama muminka Koczor Donald ( i może cały Walt Disney ) i podobne. Wcale się nie dziwie, bo to po prostu jest śmieszne. Midway od jakiegoś czasu leci w chu..a z Mortalami, wydaje je na srake bo jak wydadza pużniej to maja problemy finansowe. Tak pierd..ą. Kiedyś mortale dobracowywali od A do Z . a teraz powciskają  postacie z okrojonymi stylami walki. powciskają jakieś śmiecie typu mimi gry i mysla ze jest fajnie, ani postacie nie mają bio, (jak tak można) jak był Tobias to było wszystko OK. historie były siwietne, razem z klimatem. To były prawdziwe Mortale, Mk9 będzie się nazywał MK VS Disney ja wam to mówie ;D 
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2008, 10:20:43 pm wysłana przez Maniak »