Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 654940 razy)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2880 dnia: Grudnia 09, 2015, 01:32:47 am »
To było by spoko wyjaśnienie.... Coś takiego bym uznał......
Włączałoby się to w moją wizję Somke'a zarówno człowieka jak i robota....

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2881 dnia: Grudnia 09, 2015, 02:54:51 am »
Mi szczerze mówiąc by nie starczyło. To co mi się w cyborgach podoba, to zachowanie pewnych cech człowieka z którego zostały zrobione, nawet po czyszczeniu pamięci. Kupiłbym natomiast i to bardzo chętnie wizję robota przekonanego że jest cyborgiem. Fajnie można by to zestawić, zwłaszcza przy spotkaniach z Enenrą i żywym Human Smokiem. Jako coś pośredniego wprowadziłbym jeszcze naprawioną zbroję cyber Sub Zero w której pamięci zachowały się wspomnienia Suba. Wtedy mógłby się nawet nazywać Hydro.

Offline Huunreh

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2882 dnia: Grudnia 09, 2015, 03:37:26 am »
No ale, Smoke'a mogli by dać playable :/ bez jaj :/ zwlaszcza w wersji Enenra... cos a'la Noob.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2883 dnia: Grudnia 09, 2015, 04:09:57 am »
Nic nie przeszkadza, żeby Robot Smok'a był grywalny przy założeniach, że jest prawdziwy. Prawdziwy Smoke i Enenra mogą być w opozycji do tego zywkłego Smoke'a...................................... ..

Offline wujekkazek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2884 dnia: Grudnia 13, 2015, 09:51:17 pm »
Cieszę się z trzech postaci. Natomiast pan z piłą mnie rozjuszył tak bardzo, że nie cieszę się z tych trzech postaci. By tam go mogli wymienić na kogokolwiek (Zorro, Dylan Klebold, Piankowy Marynarzyk, ktokolwiek) i byłbym kontent. A tak nie jestem kontent i aż się zalogowałem żeby to z siebie wyrzucić! Dorzucę jednak cegiełkę tym, którzy są zadowoleni z KP2. Potrójny cyborg i Bo, są miodem na moje serce. A jeszcze większym jest Obcy z genami Baraki [ja (bez ironii) nie wpadłbym na taki genialny pomysł]. Wszystko popsuł pan z piłą. Naprawdę.

Dziękuję.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2015, 10:03:49 pm wysłana przez wujekkazek »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2885 dnia: Grudnia 14, 2015, 08:38:16 am »
Dylanem Kleboldem to bym zagrał :)

Offline RomulusWielgus

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2886 dnia: Grudnia 15, 2015, 10:17:28 am »
Przede wszystkim Witam,

W MK gram od zawsze (we wszystko co było na PC i XBOX), temat od zawsze mnie kręcił, a na forum jestem regularnie od ponad roku. Dlaczego teraz się ujawniam. Chyba fakt KP2 mnie do tego wzdrygnął.

Na Tweeterze Ed zatrolowął po raz kolejny pisząc

Please let it be Purple Rain 2
Please let it be Purple Rain 2....

Ludzie od razu, że Rain i Sindel potwierdzeni jako playable. Cóż idą święta, myslicie, że taka niespodzianka jest możliwa (płatna niespodzianka, innej sie nie spodziewam)?

Wielu z Was pisze o postaciach z KP2, więc i ja coś dodam od siebie:

TRI-BORG - 3 postacie w 1, mi to pasuje, że każda skórka to inny cyborg. Nie chciałbym chyba Cyraxa x3, Sektora x3 itp, a tak temat rozwiązany fajnie i Sektor w którymś MK na końcu wyjaśnia skąd taka postać się wzieła

ALIEN - cóż, jest predator to i ALIEN - spodziewałem się tego tak naprawde. Cóż walczący w stylu baraki ok, przełknę. Dla mnie fajnym pomysłem, by było dać jedną wariację postaci jako playable Baraka coś ala Ten z którego się wyklułem - tym bardziej, że wszystko już mają zakodowane pod tą postać.

BO RAI CHO - cóż, jedni go lubią inni nie. Szkoda, że to nie Fujin, ale dobrze ,że nie np Indiana Jones patrząc na wybory Eda i spółki

Leatherface - nie wiem co napisać Panowie, serio .... żal mi dupe ściska, że będzie w grze ktoś taki jak on. Wolałbym 3 postacie z MK, 1 goscinna


co nie zmienia faktu, że KP2 i tak kupie. Choćby po to ,aby zobaczyć jak się tymi postaciami gra dłużej. Poza tym np Tanya hype był duży, a potem okazało się że to super postać, więc nie skreślam puki nie pogram.

BTW szukam osoby na multi, z którą stworzę gre i pozwole sobie i vice wersa obić facjate, aby odblokować skiny. Piszcie mam XBOX ONE
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2015, 03:11:39 pm wysłana przez RomulusWielgus »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2887 dnia: Grudnia 15, 2015, 10:37:48 am »
Witamy, witamy...... Na początku powiem, że masz zajebisty nick :)
Jeśli chodzi o grierownie to na pewno chłopaki się odezwą, ja jednak chciałbym odnieść do tego co napisałeś o postaciach.....
Na Bo Rai' Cho, Tri-Broga czy nawet Aliena reagują dobrze lub przynajmniej widać, że im to  nie przeszkadza.... Trudno żeby przeszkadzały postacie z MK choć w dziwnych formach kiedy okazuje się, że Kombat Packi będą paradą występów gościnnych. Jedna rzecz mnie zastanawia. Leatherface.... Zarówno na naszym forum jak i na vlogach łebków zza oceanu ta postać wywołuje zdziwienie i szeptane z niedowierzaniem 'WTF'.... Po tych paru dniach od ujawnienia tej rewelacji doszło do mnie, że już bym chyba wolał tego Spawna, o którym wszyscy gadają od początku..... Serio naprawę wolałbym jego niż tego jełopa... Kto i ile zapłacił, żeby go tam wcisnąć?
Ale chuj tam.... Nie będę się żalił..... Zapodadzą trzeci Kombat Pack a tam znowu 4 postaci w tym dwie gościnne.......
Tak będzie.... Wspomnicie moje słowa...........

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2888 dnia: Grudnia 15, 2015, 11:00:41 am »

Please let it be Purple Rain 2
Please let it be Purple Rain 2....


Miło. Ale to nic nie znaczy.

(dementuję, nie będę w kombat packu 3)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2889 dnia: Grudnia 18, 2015, 04:13:09 am »
Nie wiem czy zauważyliście ale wraz z KP2 liczba postaci z MK osiągnęła 100......
Niestety wraz z gościnnymi występami....

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2890 dnia: Grudnia 18, 2015, 08:32:20 pm »
Ale jak liczysz?
Tri-borg jako nowa postać? A classic sub-zero, Motaro minotaur, Cyber Sub-Zero, human Scorpion, cyber Smoke, Enenra, Noob Saibot, stary Shang? Odróżniasz Dairou od Darriusa czy liczysz jako jedną postać? Bo ja przynajmniej w paru przypadkach mam wątpliwości.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2891 dnia: Grudnia 19, 2015, 02:55:38 am »
Nic z podwyższysz ale plus gościnne występy....
Wtedy wyjdzie.......

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2892 dnia: Grudnia 20, 2015, 03:24:15 am »
Na moje to idzie tak:
1. Liu Kang
2. Scorpion
3. Sub-Zero
4. Johny
5. Sonya
6. Kano
7. Reptile
8. Raiden
9. Shang Tsung
10 Goro
11. Shao Khan
12. Baraka
13. Kintaro
14. Mileena
15. Kitana
16. Jade
17. Noob Saibot
18. Kung Lao
19. Human Smoke
20. Jax
21. Nightwolf
22. Sindel
23. Kabal
24. Cyrax
25. Sektor
26. Smoke
27. Stryker
28. Sheeva
29. Motaro
30. Ermac
31. Rain
32. Khameleon
33. Chameleo
34. Reiko
35. Quan Chi
36. Fujin
37. Tanya
38. Jarek
39. Kai
40. Shinook
41. Meat
42. Niatara
43. Mavado
44. Hsu Hao
45. Bo'Rai Cho
46. Li Mei
47.Frost
48. Mocap
49. Blaze
50. Drahmin
51. Moloch
52. Kenshi
53. Sareena
54. Shujinko
55. Dairou
56. Darrius
57. Ashrah
58. Hotaru
59. Havik
60. Onaga
61. Kira
62. Kobra
63. Taven
64. Deagon
65. Skarlet
66. Freddy
67. Kratos
68. Cyber Sub Zero
69. Cassie
70. Jacqui
71. Takeda
72.Kung Jinn
73. Ferra/Torr
74. Erron Black
75. Kotal Khan
76. D'Vorah
77. Tremor
78.Jason
79. Predator
80. Xenomorph
81.Leatherface
Ewentualnie ( choć ja nie liczę nawet jako gościnne występy
82. Batman
83. Superman
84. Flash
85. Wonder Woomen
86. Shazaam
87. Deathstroke
88. Lex Luthor
89. Catwooman
90. Green Lautern
91. Jocker
92. DarkSeid
93. DarkKhan

Ptyanie - Kogo pominąłem i dla czego wg. twojej nomenklatury?

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2893 dnia: Grudnia 21, 2015, 06:16:42 am »
Wyliczyłeś 93 postaci. Ja liczę Smoke'a i Sub-Zero w ludzkich i cyber wersjach jako jedną postać. Ale Ferra i Torr już są dla mnie dwojgiem wojowników. W dupie mam pieprzenie, że to jakiś symbiotyczny duet, z resztą w ekipie MK też to pewnie mają w dupie i następnych częściach będą już osobno............
Tak więc 92 postacie plus niegrywalni "bossowie" z MKM i MKSF [Water/ Fire/ Earth Gods, Jataaka, Kia, Tasia i No-Face]. Wiem, że to chujowi wojownicy ale większością Bossów nie mogliśmy zagrać a i tak ich zaliczamy. Dlatego tych pseudobossów też zaliczam......
I na koniec Tri-Borg. 3 in 1 jako nowy twór tak samo liczony jak Dark Kahn....
Stówka wybiła dla MK...
Nie musicie się zgadzać......
« Ostatnia zmiana: Grudnia 21, 2015, 06:18:25 am wysłana przez SlaveMe TortueMe KillMe »

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2894 dnia: Grudnia 23, 2015, 09:02:43 pm »
Ferrę i Torra liczę jako jedną postać, bo jakoś nie wyobrażam sobie samotnie walczącej Ferry. Chyba że by kurwa cyber Ferrę zrobili. Co się tyczy Suba, to zastanawiałem się czy nie wrzucić jeszcze clasic Sub-zero jako Bi-Hana. W każdym razie mam problem z klasyfikacją i sugeruję się tym że występują jako oddzielne postacie. Poza tym, czego dowodzą domniemania o robo Smoku możliwe jest istnienie zarówno Smoka jak i Suba równocześnie w obu formach. No, i ciosy mają deko inne. Problem mam ze świadomością u cyborgów, kasowaniem pamięci, przywracaniem duszy etc.. Normalnie ontologia postaci w Mortalu jest jeszcze bardziej skomplikowana niż tzw. statek Tezeusza.
Co do bossów z MKSF i MKM, to ich nie liczę tak samo jak nie liczę np. króla Jerroda, starego Kung Lao czy randomowego Lin Kuei z MKX na tablety. Po prostu. Co zaś się tyczy TriBorga, zaczekam z decyzją jak go klasyfikować jak zobaczę o co z nim chodzi.