Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 655774 razy)

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2955 dnia: Stycznia 24, 2016, 10:20:53 am »
AAAAAAAle spokojnie panowie, po co te nerwy przecież dzisiaj NRS ma dla nas kombat kast na który wszyscy powinniśmy czekać. Komu się nie będzie chciało oglądać już mówię przebieg tego arcyciekawego wydarzenia:
- ten cymbał w kaszkiecie będzie prezentował triborga jako 'coolest idea ever' i słuchanie głosu fanów na umieszczenie cyborgów, bo oni naprawdę słuchają głosu fanów i jest dla nich ważny (dlatego upchnęli 3 postacie w 1 na odpierdol, żeby było więcej miejsca dla gościnnych przypałów)
- podczas prezentacji ciosów triborga każdy jego cios/ruch/fatality (które na początku nie wyjdzie chińczykowi, który będzie je pokazywał) będzie 'awesome', 'brutal' i 'amazing'
- zachwyt tym, że w Mortal Kombat będzie można sobie zagrać walkę Alien vs Predator (NO KURWA ZAWSZE O TYM MARZYŁEM, SERDUSZKA DLA NRS, ekhm. NIE)
- gadka o tym, jak to fani są dla nich ważni i dlatego umieścili w KP2 takie postacie a nie inne
- gadka o słuchaniu swoich fanów podczas stworzenia AMAZING skinów cosplay, które przecież były 'highly requested' i są 'amazing' i wogole Cassie  w przebraniu Scorpiona czy tam kurwa Sub-Zero to najlepszy pomysł od czasu wymyślenia, że Goro powinien mieć 4  ręce
- gadka o słuchaniu swoich hardkorowych fanów i tych, którzy na MK zjedli zęby, bo przecież dali arenę THE PIT 2, która wygląda identycznie jak w MK9 i wogole posiada 'awesome' Stage Fatality, o którym wszyscy marzyli, i przeciez na miejscu hardkorowych fanów to wyczesaliby brwi Eda w podziękowaniu
- mecz o pas, który nikogo nie obchodzi
- techniczne pierdolololo i najbardziej oczywiste pytania z twittera np. 'czemu nie ma Fujina?' yyy 'Czemu jestescie tak zajebiscie i wrzucacie MKXL za tak małą cenę i wogole z tak zajebistym contentem i kiedy będzie gameplay Letherfejsa bo nie mogę się doczekać?!?!?!?!'
- wytłumaczenie czemu nie ma wersji na PC krótkim 'sorry losers'
- ani słowa o niedopracowanym netcode, na który narzekają wszyscy i wszędzie

NIE DZIĘKUJCIE.

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2956 dnia: Stycznia 24, 2016, 04:30:55 pm »
Ehh teraz czas na Mortal Kombat XL do którego mam dopłacać kolejne 100zł, za pół roku wydadzą KP3 wraz z Mortal Kombat XXL i następne 100zł w kieszeni a za rok KP4 i Mortal Kombat XXXL oraz następna stówka w plecy...
PIER***E TAKI INTERES...

W sumie to najbardziej wyruchali w dupę i to na sucho osoby , które kupiły milion dodatkowych skórek i KP1...

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2957 dnia: Stycznia 24, 2016, 07:23:08 pm »
Ehh teraz czas na Mortal Kombat XL do którego mam dopłacać kolejne 100zł, za pół roku wydadzą KP3 wraz z Mortal Kombat XXL i następne 100zł w kieszeni a za rok KP4 i Mortal Kombat XXXL oraz następna stówka w plecy...
PIER***E TAKI INTERES...

W sumie to najbardziej wyruchali w dupę i to na sucho osoby , które kupiły milion dodatkowych skórek i KP1...

Zawsze ceny gier drastycznie spadają z czasem. Jak chcesz mieć wszystko od razu płacisz najwięcej. Było oczywiste, że kiedyś to wydadzą w 1 wersji. Najgorsze to potraktowanie wersji PC mimo wszystko.
Nie wiem czy KP3 będzie skoro dają już 1 wersję ze wszystkim.

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2958 dnia: Stycznia 24, 2016, 07:44:20 pm »
Ehh teraz czas na Mortal Kombat XL do którego mam dopłacać kolejne 100zł, za pół roku wydadzą KP3 wraz z Mortal Kombat XXL i następne 100zł w kieszeni a za rok KP4 i Mortal Kombat XXXL oraz następna stówka w plecy...
PIER***E TAKI INTERES...

W sumie to najbardziej wyruchali w dupę i to na sucho osoby , które kupiły milion dodatkowych skórek i KP1...

Zawsze ceny gier drastycznie spadają z czasem. Jak chcesz mieć wszystko od razu płacisz najwięcej. Było oczywiste, że kiedyś to wydadzą w 1 wersji. Najgorsze to potraktowanie wersji PC mimo wszystko.
Nie wiem czy KP3 będzie skoro dają już 1 wersję ze wszystkim.

Wiesz Nyndża jeszcze nie wiadomo czy to wersja ze wszystkim. :v

Offline DarkSasuke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DarkAsh_PL
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2959 dnia: Stycznia 25, 2016, 01:40:28 am »
TriBorg będzie miał 4 specjalna wariację...Będzie nią Cyber-Sub Zero...
[youtube]gDboFurxcaE[/youtube]

A tu jedno z fatality Triborga (Quadrabroga).
[youtube]TF6om7D_EGI[/youtube]

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2960 dnia: Stycznia 25, 2016, 02:02:23 pm »
i jak wrażenia (nie oglądałem całości)? Hype wrócił?

Offline Maniek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 105
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2961 dnia: Stycznia 25, 2016, 03:28:28 pm »
Ja też nie obejrzałem całości ale TRIBORG naprawdę świetnie wygląda i prezentuje się. Maja to wszystko co w MK9 plus kilka nowych ruchów :)

Łapcie linka

http://www.twitch.tv/netherrealm/v/37403600

Jeśli chcecie zobaczyć gameplay TRIBORGA wykonaniu MUSTARDA i KETCHUPA przesuńcie na 07:17:07.

Szkoda ze nie wyjdzie na PC :( Ku... cyborgi robią robotę !!!!
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2016, 03:30:00 pm wysłana przez Maniek »

Offline Nazwa użytkownika

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2962 dnia: Stycznia 25, 2016, 03:48:49 pm »
cyborgi zajebiste, jedyny minus to wspólne xraye, fatality i win pose. wiem, że to niby "tylko" wariacje, ale już na tyle daleko idące, że mogli to rozdzielić, bo to trochę takie wykastrowanie tych postaci (chociaż fatality samo w sobie jest zajebiste). pytanie, co zrobili z sub zero, bo jako czwarta wariacja jest dziwnym pomysłem - jeśli nie jest osobną postacią, to już sensowniej by wyglądał jako wariacja sub zero.

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2963 dnia: Stycznia 26, 2016, 01:29:15 pm »
Można było zrobić podobne rozwiązanie do Noob-Smoke z MKD - tylko bardizej rozwinięte bo na 3 postacie. Byłoby ciekawsze od władowania 3 różnych postaci do roli wariacji. Widzę, że jeszcze dopchali czwartą - to już chyba nie Triborg, ale Tetraborg.
Swoją drogą może w MK11 pójdą skrótami i będzie np. Octanja - ninja z 8 wariacji (Scorpion, SubZero, Ermac, Reptile, Rain, Noob Saibot, Human Smoke i Tremor) i Femtrinja - (Kitana, Mileena, Jade).

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2964 dnia: Stycznia 26, 2016, 03:16:26 pm »
Coś mi się tu nie zgadza. Cyber Sub wygląda jak przemalowany Smoke. Wydaje mi się, że albo planują dać każdej postaci po 4 wariacje, albo to będzie jakaś specjalna skórka, albo jednak .po prostu wariacja.
Mi by się strasznie podobała opcja pierwsza, jeśli oczywiście mieliby pomysły na kolejne wariacje, ale to niestety mało prawdopodobne.

Offline Maniek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 105
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2965 dnia: Stycznia 27, 2016, 04:00:55 pm »
Dla tych co myślą zakupić MK XL. Macie swoje G.O.T.Y :) Hehehehe. Pewnie jeszcze wszystko będzie trza ściągać bo będzie formie jednorazowego kodu :):) Na 100 % na pewno nie znajdziecie tego na płycie z grą !!!!

http://www.ppe.pl/news/41426/mortal-kombat-xl-wcale-nie-takie-kompletne-zamawiajac-gre-przed-premiera-otrzymasz-za-darmo-pakiet-skorek.html

Pewnie przez przypadek ujawniony CYBER SUB-ZERO wyjdzie w KP3 bo dadzą pewnie jakieś ścierwo z kolejnego horroru a pózniej na koniec roku ogłoszą MK XXL :P

PS; Tak na marginesie pazerność WB nie zna granic, ale no coz dalej będą dymać naiwnych graczy żęby pożniej jeszcze raz wypchnąć ten sam produkt !!!

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2966 dnia: Stycznia 27, 2016, 04:46:12 pm »
Co to za pomysł ubierać baby ze Special Forces (chyba) w stroje Scorpiona i Sub Zero ? Przecież to do nich kompletnie nie pasuje. Jak ma być żeńska wersja Sub Zero to niech dadzą Frost.

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2967 dnia: Stycznia 27, 2016, 06:37:04 pm »
Problem w tym że właśnie pasuje. To wieśniary udające Rihanne i Miley Cyrus, robiące sobie selfie, używające tweetera, więc i cosplay mogą robić, z tym się ruchać a tamtemu laskę ciągnąć. Kiedyś matki płakały, że wojownicy z MK brutalnie kształtują młode pokolenie, dziś ojcowie płaczą że młode pokolenie brutalnie kształtuje wojowników z MK.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2968 dnia: Stycznia 28, 2016, 09:27:52 pm »
Kiedyś matki płakały, że wojownicy z MK brutalnie kształtują młode pokolenie, dziś ojcowie płaczą że młode pokolenie brutalnie kształtuje wojowników z MK.
FAKIN-KURWA-TRU.....

Offline SUICIDE

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2969 dnia: Stycznia 29, 2016, 09:26:23 pm »
z mojej strony.
Jeśli mam kupić MK XL to poczekam sobie 3 miesiące aż cena spadnie do 30zł.

jeśli chodzi o W.B postąpili  po hamsku i proponowałbym abyście kupili XL jak będzie za psie pieniądze.
Żeby Na nowej wersji nic nie zarobili.!!!