Autor Wątek: Lista kombatantów X360, PS3, PC  (Przeczytany 57304 razy)

Offline Rozpierdalacz_PL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #45 dnia: Lutego 03, 2010, 04:22:05 pm »
Nie mów do mnie synek bo moim starym nie jesteś. Gówniarzu. jestem tylko za grą online feer i to wszystko.mnie tez boli  jak czasem przegrywam ale umiem się z tym pogodzić i nie wymyślam jak po nasze ostatniej walce jak wygrałem  co mi napisałeś  "" skaczesz jak dziwka . grac nie umiesz"" Szkoda ze ja nie nagrywałem cie jak gralismy i za każdym razem jak ty to mówisz "" błąd w połączeniu "" hehehe

Ludzie się na tobie poznali i już. A tych filmów z neta to wrzuciłem więcej niż 4,  tylko moderator usunął bo nie można pisać więcej niż 3 posty pod rząd. Idz i wygrywaj sobie z małolatami bo z dobrych graczy to już nikt nie chce z tobą grac. Przeczytaj sobie komentarze pod twoimi walkami.
A zaprosili cie żeby ci dupee skopac , bo wiedzą ze nie uciekniesz . KOniec tematu szczeniaku

A mój ban nie ma nic wspólnego z tym tematem.

Offline Hanzo Hasashi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 192
  • No Pain, No Game !
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #46 dnia: Lutego 03, 2010, 05:07:46 pm »
co to za spinka? jezu.To tylko gra:)

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #47 dnia: Lutego 03, 2010, 06:35:17 pm »
I znów się muszę wtrącić. . .
Tak ewidentnie stoję murem za Rozpierdalaczem, mmm czemu? bo nawet JA przejrzałem twoje ściemy bronku!
Tak, tak tłumacz się dalej że to problemy z int. itd. . .
Ale mnie ciekawi CZEMU ZAWSZE JAK PRZEGRASZ I CIĘ JUŻ POWALI NA ŁOPATKI WIDAĆ "brak połączenia".
Hańbisz polską scenę online w mkvsdc, nie chodzi mi o granie, bo dobrze grasz lecz o to że nie umiesz przegrywać, to nie jest sam Rozpierdalacz który na Ciebie narzeka (EDIT: ciebie nie Ciebie!] ewidentnie widać pod filmikami komentarze wielu graczy którzy mają po prostu z ciebie polew że nie umiesz przegrywać itd. . . oglądałem już parę filmików z walk mkvsdc w twoim wykonaniu i praktycznie ciągle się na potykam coś w stylu Bronku is a sore loser. itd. . . PS: Napiszę coś w stylu jednego z przyjaciół tego forum (Adept), "Internet nie kłamię" ;)
To tyle nie mam zamiaru się na twój temat wypowiadać bo szkoda już słów, po prostu się zawiodłem.

bronku

  • Gość
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #48 dnia: Lutego 03, 2010, 07:27:06 pm »
hahaha szczeniak to tobie mowia na dobranoc ... gowno wiesz pajacu .. ty za gra "feer" ????? co to jest ????? pisze sie FAIR ... analfabeto juz cie poprawiali tu na forum .... popatrz na swoje "fear - strach"" jak ty sie rozlaczales i czitowales  niejsets  taki swiety jak sie malujesz "synek".... co z tego ze o mnie pisza tak na necie wali mnie to .. inni mnie nie lubia inni lubia normalne .. o tobie nawet nikt nie slyszal i niechca slyszec ja przynajmniej jestem w pierwszej 3 sub zero w europie a ty co? nic a nie sory ty masz platyne w mk a online w kolko to samo robisz heh zalosne .. a ze sie wkur.. ze przegram to inna sprawa ... na tobie sie nie poznali bo grasz z samymi cieciami i to widac z kim wygrywasz na online i to mi wystarczy ... chcesz zagramy 10 walk i zobaczymy to jest lepszy i zamkne wszelkie spekulacje kto mi dupe kopie przypomnij sobie OSTANIA nasza walke wygralem i sie rozlaczyles ale sie nie przyznasz bo ty jestes swiety heh ... jestes synek .. bo male synki placza tak jak ty tu na forum ... a gowniarz masz na drugie ... pewnie chodzisz na komende i sprzedajesz innych ludzi jacy to oni nie sa ... ale tak to jest " polowa spoleczenstwa to policyjni szpiedzy" ... jestes cos ale konfident ktory sam leci w ciula za plecami gdy nikt inny nie widzi, ale sprzeda drugiego .... jeden filmik a ty placzesz ... jakos dziwne ze jak david koz wygral ze mna sie nie rozlaczylem dziwne ze jak twoj kolega szczypior ktory mieszka 300 m od ciebie wygral ze mna sie nie rozlaczylem ... smieszne ... ale baw sie i szukaj mnie dalej w internecie .... panie policjancie (frajer) takim jak ty to CHWD ...
 


Nie mów do mnie synek bo moim starym nie jesteś. Gówniarzu. jestem tylko za grą online feer i to wszystko.mnie tez boli  jak czasem przegrywam ale umiem się z tym pogodzić i nie wymyślam jak po nasze ostatniej walce jak wygrałem  co mi napisałeś  "" skaczesz jak dziwka . grac nie umiesz"" Szkoda ze ja nie nagrywałem cie jak gralismy i za każdym razem jak ty to mówisz "" błąd w połączeniu "" hehehe

Ludzie się na tobie poznali i już. A tych filmów z neta to wrzuciłem więcej niż 4,  tylko moderator usunął bo nie można pisać więcej niż 3 posty pod rząd. Idz i wygrywaj sobie z małolatami bo z dobrych graczy to już nikt nie chce z tobą grac. Przeczytaj sobie komentarze pod twoimi walkami.
A zaprosili cie żeby ci dupee skopac , bo wiedzą ze nie uciekniesz . KOniec tematu szczeniaku

A mój ban nie ma nic wspólnego z tym tematem.
« Ostatnia zmiana: Lutego 03, 2010, 07:30:57 pm wysłana przez bronku »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #49 dnia: Lutego 03, 2010, 08:01:19 pm »
Proponuję ustawkę. Jeden telewizor, konsola PS3, dwa pady i bez lagów kto jest lepszy. Bronku, o ile można nie lubić ludzi z forum, tak jako gracz obowiązuje Cię kodeks. Przeklinanie na kogoś kto wygrał z nami jest wbrew wszystkim prawom nerda/gracza. Tak po prostu nie może być. Gry komputerowe są jedną z rozrywek naszego pokolenia. I tak jak w sporcie źle się patrzy na to jak ktoś się usprawiedliwia, że przegrał, bądź przeklina tego kto z nami wygrał, tak w grach komputerowych podobnie. Po prostu nie przystoi. Gaming, to obecnie również sport. Warto zachowywać się więc tak jak należy.

bronku

  • Gość
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #50 dnia: Lutego 03, 2010, 08:22:27 pm »
przede wszystkim nie nalezy donosic sprzedawac itd i to chyba jest LAMANIE KODEKSU  ..... Adept Ty jako kibic powinienes najlepiej to rozumiec. niestety konfidenci pokroju dzielnicowego  tacy jak  roz"PODPIERDALACZ" i inni popeliniarze oraz tego typu frajerstwo jest i bedzie w naszym spoleczenstwie .. dojebac innemu zebym ja mial lepiej  dojebales i masz niech teraz wszyscy graja ze swietym ... zreszta sam napisales mi na msg ps3 ze mi pocisniesz heh .... i przyznaj sie na ilu kontach ze mna grales zebym nie wiedzial ze to ty a  i tak ci dupe kopalem heh ....
brawo "PODPIERDALACZU_PL" zrob sobie Andersen na ID bedize lepiej pasowalo ... byles kiedys wporzadku ale po takiej akcji jestes zwyklym KONFIDENTEM i POPELINIARZEM !! Cobra stoisz za nim murem bo nie wiesz jaka jest PRAWDA ..

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #51 dnia: Lutego 03, 2010, 08:23:03 pm »
Panie policjancie? ::) WTF? Wątpię, czy owa "ustawka" zmieni cokolwiek w zachowaniu obywatela o ksywie Bronku. Czy jeśli lepszy okaże się Bronku, wyciągnie z tego jakieś wnioski? Mało prawdopodobne. Jeśli z walki zwycięsko wyjdzie Rozpierdalacz_PL, to na jego miejscu jak najszybciej ewakuowałbym się z pomieszczenia, w którym przebywa jego przeciwnik, gdyż po porażce (jak wszyscy wiemy lub zakładamy, że wiemy), dochodzi do niekontrolowanych wybuchów agresji ze strony Bronku, co może negatywnie wpłynąć na stan zdrowia zwycięzcy ;D

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #52 dnia: Lutego 03, 2010, 08:29:13 pm »
a w ogóle TO CO WY WSZYSCY macie do policji? Jak ja na was wszystkich doniosę do zobaczycie!!!!!!!!!!!!!

Odwalić się od policji, a swoje sprawy załatwić między sobą i jak Adept napisał. Usiąść FACE to FACE i offline zrobić sobie pojedynek, bo nie będzie problemu z łączem itp.

Ja widziałem na youtube to co widziałem, chociaż grając z Bronkiem nigdy go nie rozłączyło, a z rozpierdalaczem też mi się dobrze grało, jednak fala krytyki spływa bardziej na Bronku, a jaka jest prawda?

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #53 dnia: Lutego 03, 2010, 08:38:11 pm »
Po co ten pojedynek ? Jak ktoś by mnie oszukiwał, to bym z nim więcej nie grał i tyle. Nie ma przecież żadnego obowiązku grania ze wszystkimi.

Zresztą powinno być jakieś zabezpieczenie, że na wypadek rozłaczenia zwycięstwo zapisuje się temu kto został. Tak przynajmniej w Starcrafcie jest (na najlepszym serwerze -Iccupie). I kultury trochę więcej, jakiś poziom na forum musi być.

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #54 dnia: Lutego 03, 2010, 10:31:44 pm »
Cytuj
TO CO WY WSZYSCY macie do policji?

Nic  8)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #55 dnia: Lutego 03, 2010, 10:32:17 pm »
ReVille, na tym forum panuje zasada rozwijania wypowiedzi.

Offline Rozpierdalacz_PL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #56 dnia: Lutego 03, 2010, 11:24:34 pm »
O mnie nikt nie słyszał , bo u mnie nie występuje " błąd połączenia" po przegranej walce. Faktycznie tak było że kopałeś mi dupę wiele razy jak zaczynałem grac w mortal kombat . I faktycznie też grałem z tobą na innych kontach i tez dostawałem ale jak już wygrałem jedną walkę to "błąd połączenia" Teraz po prostu będziesz musiał się pilnować aby nikt cie nie nagrał jak uciekasz. Jeszcze jak się rozłączyłeś to wiadomość napisałeś dla przypału " co się  stało. chyba jakiś błąd połączenia''

Offline Rozpierdalacz_PL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #57 dnia: Lutego 03, 2010, 11:29:23 pm »
A na komendę to chodzę raz na tydzień bo mam dozór policyjny a sprawa goni sprawę. Więc bez konfidentów mi tutaj. Ciekawe ile masz lat , ze ci mama jeszcze gry kupuje. I ciekawe jak wyłączyłeś parental controls hehehehe
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2010, 01:02:48 am wysłana przez Rozpierdalacz_PL »

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #58 dnia: Lutego 04, 2010, 12:16:30 am »
ReVille, na tym forum panuje zasada rozwijania wypowiedzi.

 ty mnie chyba nie lubisz  :'( :'(   ;D ;D

bronku chyba focha walnął bo usunął mnie ze znajomych haha, kogoś jeszcze odrzucił ?

Offline Rozpierdalacz_PL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #59 dnia: Lutego 04, 2010, 12:58:13 am »
My to siebie już z 3 razy kasowaliśmy heheeh