Autor Wątek: Nasze avatary w Mortal Kombat.  (Przeczytany 5651 razy)

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Nasze avatary w Mortal Kombat.
« dnia: Kwietnia 19, 2015, 10:42:18 pm »
Chciałbym rozpocząć wątek o awatarach forumowiczów w MK, na myśli mam wspólne parodiowanie siebie nawzajem, może temat już był może nie fajny, mam nadzieję że ciepło go przyjmiecie. Zacznę od opisania pewnego milorda:

johnx:
Desing: Zwykły johnx bez żadnych udziwnień
Bronie: PC Keyboard
Styl Walki: Walka johnxa polega na trzymaniu przeciwnika na dystans by móc wystukiwać kombinacje na swej klawiaturze, które tworzą kontury agresywnej postaci przy przeciwniku (coś jak u Kenshiego tylko to tu nazywa się VirtualJohnX :P) w zwarci w której nasz bohater nie jest najlepszy polega na łupani na oślep swoją bronią, gryzieniu po kostkach oraz kopaniu po jajach.
Wariacje:
No-Life: johnx może uruchomić furię która polepsza jego VirtuaJohnX'y zadaję poprostu większe obrażenia, furia spowodowana jest brakiem dziewczyny i dziewictwem.
Zmiany w wyglądzie: Podkrążone oczy spowodowane brakiem snu, silniej umięśniona prawa ręka wynikiem wiecznej masturbacji.
Król Internetu: johnx w tej wariacji potrafi banować umiejętność ta pozwala na czasowe unieruchomienie przeciwnika.
Zmiany w wyglądzie: Korona "krula internetów"
UMK3 Master: Zaś w tej wariacji szybkość johnxa jest zwiększona poprzez długoletni mastering UMK3
Zmiany w wyglądzie: Długa broda spowodowana długoletnim treningiem

Wariacja dostępna w DLC (tylko prawdziwy johnx może ją posiadać):
Człowiek grzyb: "Jest łapa" (johnx wie o co chodzi)

OK mam nadzieję, że mnie też ktoś opiszę i nie tylko mnie ;). Jak zawsze liczę na kreatywność

Jeżeli jest taki temat to usuńcie, ewentualnie przenieście ten mój.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Nasze avatary w Mortal Kombat.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 29, 2015, 04:32:40 pm »
Opiszę cię, mimo że jestem osobą, którą najmniej chcesz widzieć (a właściwie to właśnie dlatego to zrobię)  ;D

Kornixon:
Postać, która podzieliła losy Belokka. Gdy pojawiła się w demo, wszyscy liczyli na coś niezwykłego. Niestety wyszło jak zwykle...
Wariacje (ta, design i broń sobie odpuscilem):
Podrobiony kibol: w tej wariacji Kornixon używa wszystkiego co kibolskie. Niestety umie tym tylko rzucać, bo tak naprawdę udaje kibola i fana piłki nożnej dla szpanu.
Wyglad- szalik, czapka i pomalowana twarz

Piklarz: w tej wariacji Kornixon rzuca ogórkami i zjada je doladowujac siłę i prędkość.
Wyglad- ogórki w nosie, oblany sokiem ogorkowym i ogórek robiący za cygaro

PlayersNogod: w tej wariacji popsuje się swoimi umiejętnościami grania na konsoli. Najgorsza wariacja jaką wymyślono.
Wygląd- pancerz z padów zniszczonych w wyniku ataków agresji po porażkach (czyli dosyć gruby)

Ogólnie postać nie trafiła do ostatecznego produktu, gdyż fani jej nie chcieli.
Ale on wciąż czeka. I planuje zemstę... HALT