Autor Wątek: Xbox360 czy PS3???  (Przeczytany 90492 razy)

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #195 dnia: Marca 14, 2011, 09:53:49 am »
no byl mocniejszy od PS2, ale zauważ ile gier i jakie hity miala PS2? Xbox 1 tego nie miał. a co do PS3 to bym sie kłucił ale nie będę roztrząsał tego tematu bo to nie potrzebne. Rób jak uważasz :)

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #196 dnia: Marca 14, 2011, 09:54:12 am »
Nigdy PS nie lubilem jako produktu. Xbox byl mocniejszy od PS2, tak smao jest w przypadku PS3 i X360. Jedyne w czym wyprzedza PS3 to blueray. Ale to nie o technnike chodzi chociaz to bylo moze i poczatkiem lubienia badz nie lubienia danego sprzetu. Po prostu tak jak marki samochodu, jedni lubia BMW inni Mercedesa i tyle :)

jak już robimy offtop to na całego :P YYyyy X360 chyba tylko w multiplatformach jest lepszy i to przez lenistwo deweloperow. poza tym to X nie ma co konkurować z PS3 w aspektach graficznych jedynie alan wake jako tako trzyma poziom graficzny, ale i tak mu daleko do Uncharted 2 :) A zapowiadane na ten rok ekskluzywne gry potwierda ta regułe. także proszę bez fanbojowania,że X jest lepszy bo tak i tyle :P

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #197 dnia: Marca 14, 2011, 09:57:01 am »
i na tym offtop zakończmy ;D jak chcesz kmb007 to pisz w temacie Inne-> Xbox 360 czy PS3? ;)

Offline kmb007

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #198 dnia: Marca 14, 2011, 09:58:21 am »
Haha :).

Dobra. Powiedzcie mi w takim razie jak mozna sprawdzic kupujac uzywanego PS3 czy nie jest zablokowany na granie online? I czy jest jakis CHIP z ktorym mozna grac po sieci?

Zeby nie bylo ze zeszlismy z tematu zupelnie to ciesze sie ze Rayden jets potwierdzony. Ostatni raz byl dobrym zawodnikiem w MKII. Mam nadzieje ze teraz wroci w chwale bo sopriony i inne baraki juz mi sie przejadly :).

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #199 dnia: Marca 14, 2011, 10:02:25 am »
Haha :).

Dobra. Powiedzcie mi w takim razie jak mozna sprawdzic kupujac uzywanego PS3 czy nie jest zablokowany na granie online? I czy jest jakis CHIP z ktorym mozna grac po sieci?

Zeby nie bylo ze zeszlismy z tematu zupelnie to ciesze sie ze Rayden jets potwierdzony. Ostatni raz byl dobrym zawodnikiem w MKII. Mam nadzieje ze teraz wroci w chwale bo sopriony i inne baraki juz mi sie przejadly :).

Mateuka robaczkowa to ogarnie :P A co ma się nudzić :P pozdro robaczek hahahaha

Powiem tak do ps3 nie ma żadnych chipów, są pirackie firware. Stanowczo odradzam,żebyś PS3 przerabiał Sony od razu Cię zbanuje. musisz tylko patrzec czy wgrano pirackie oprogramowanie, ale z tego co wiem to to też da sie cofnac. Jednak lepiej kupować konsole w ktorej nic nie bylo dlubane.
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2011, 11:37:43 am wysłana przez Semek »

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #200 dnia: Marca 14, 2011, 10:07:54 am »
stanowczo jesteśmy przeciwni piractwu! :D

Offline kmb007

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #201 dnia: Marca 14, 2011, 10:09:11 am »
Dokladnie, piractwo jest zle !!! Ale ekonomia bardzo dobra, a tu chodzi przeciez o ciecie kosztow gospodarstwa domowego :)

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #202 dnia: Marca 14, 2011, 10:11:38 am »
zapraszam do tematu:

http://mk.honmaru.pl/forum/index.php?topic=750.0

tu sobie mozemy po offtopowac i po fanboyowac ;p

a robaczek usunie te zbędne posty z naszej dyskusji albo przeniesie do tematu który podałem wyżej prawda ;D?

Bodzio

  • Gość
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #203 dnia: Marca 14, 2011, 01:34:00 pm »
Ostatnie posty z tematu MK9 zostały przeniesione tutaj. Piszemy wiadomości w odpowiednich tematach.

Offline Gizmo94pl

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 339
  • NERD
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Gizmo94pl
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #204 dnia: Marca 14, 2011, 05:11:40 pm »
Xbox Live jest płatny ale stoi na lepszych serwerach.A co do hitów na pierwszego xboxa to się nie zgadzam, było dużo hitów jak choćby Halo które udowodniło że mogą być strzelanki w które lepiej się gra na padzie niż myszce.Jeśli chcesz kupować gry zaraz po premierze bierz PS 3, jeśli wolisz starsze (tanie) tytuł to bierz Xboxa 360 ponieważ w najbliższych latach na PS 3 wyjdzie trochę więcej exclusivów ale poprzednie lata były dość ciężkie dla PS 3, to na Xboxa 360 wychodziły najlepsze excluzywne tytuły.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #205 dnia: Marca 14, 2011, 05:30:48 pm »
Ja tam z pierwszego X-a dobrze wspominam jedynie Tao Feng i Burnouty...

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #206 dnia: Marca 14, 2011, 08:36:41 pm »
Ja tam z pierwszego X-a dobrze wspominam jedynie Tao Feng i Burnouty...

Burnouty które były i na PS2.

Jedyne tytuły które interesowały mnie na 1 klocku to FarCry, Doom 3 i Halo. Nic więcej.

Offline Gizmo94pl

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 339
  • NERD
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Gizmo94pl
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #207 dnia: Marca 14, 2011, 08:47:53 pm »
Jedyne co interesowało mnie na PS 2 to seria GTA która potem i tak na pc wyszła..... Takie argumenty to można sobie w buty wsadzić.

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #208 dnia: Marca 14, 2011, 09:50:24 pm »
tak ? to popatrz jak sprzedalo sie ps2 a jak xbox i ile gier wyszlo na ps2 oraz do kiedy bylo wspierane ps2 a raczej dalej jest. xbox mial lepsza grafe a ps2 gry co nie znaczy ze 1 konsola microsoftu mi sie nie podobala wrecz przeciwnie. Nie zachowuj sie jak jakiś fanboy.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #209 dnia: Marca 15, 2011, 12:12:43 pm »
Oj panowie nie potrzebnie się kłocicie X Box miał moc ( przypomniało mi się, że posiadałem go dla trzeciego DOA :), ale nie był wspierany przez polski rynek, dlatego wiem o małej ilosci gier :/