Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 817701 razy)

Offline Hanzo Hasashi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 192
  • No Pain, No Game !
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #270 dnia: Lipca 01, 2010, 09:18:29 pm »
Póki co trzeba czekać...Jeszcze tylko 8 miesięcy:-)) Niech tylko wyjdzie,żeby kolejnego bankructwa nie było(nie no WB bogaty,więc myślę,że nie padnie.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #271 dnia: Lipca 01, 2010, 09:20:30 pm »
Aaa i co do stylów walki to było to powiedziane tak:

"it's pretty much open for anything. We have support on the back end for backgrounds, new attacks, tweaks to fighting styles, all that."

"Technologia na której oparte jest nowe Mortal Kombat pozwala nawet na dodanie nowych aren, ataków i balansowania stylów walki!."

Dziękuję.
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2010, 09:45:51 pm wysłana przez davidkoz »

-Luna-

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #272 dnia: Lipca 02, 2010, 10:10:53 am »
davidkoz, ta ich wypowiedź jest co najmniej dwuznaczna. DLC w mordobiciach to w ogóle ciężka sprawa. Generalnie jestem przeciwny dodawaniu jako DLC jakiejkolwiek postaci. Co do aren to jeszcze da radę. Balans postaci to nie jako DLC a ewentualne patche. Natomiast co mnie razi to to zdanie o ciosach. To jest najgłupszy pomysł jaki słyszałem na tej generacji konsol. Ciosy to się dodaje przy nowych odsłonach a nie jako DLC.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #273 dnia: Lipca 02, 2010, 11:44:52 am »
davidkoz, ta ich wypowiedź jest co najmniej dwuznaczna. DLC w mordobiciach to w ogóle ciężka sprawa. Generalnie jestem przeciwny dodawaniu jako DLC jakiejkolwiek postaci. Co do aren to jeszcze da radę. Balans postaci to nie jako DLC a ewentualne patche. Natomiast co mnie razi to to zdanie o ciosach. To jest najgłupszy pomysł jaki słyszałem na tej generacji konsol. Ciosy to się dodaje przy nowych odsłonach a nie jako DLC.

Polejcie jemu, bo dobrze prawi:)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #274 dnia: Lipca 04, 2010, 10:37:14 pm »
Cobra powiedział, że do MK9 trzeba będzie mieć okulary 3d, ja nic o tym nie wiedziałem, to prawda  :-\ ?

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #275 dnia: Lipca 04, 2010, 10:42:32 pm »
Tak, Adept, uwierz, ta nowinka została ogłoszona na E3, na konferencji SONY, gdzie ukazali nadchodzące gry w 3D, było tam Motor Storm, Mortal Kombat i 5 część Gran Turismo i jeszcze inne.
I wkurza mnie jedna rzecz, obawa że nie będzie można grać bez tych okularków ;/
a czemu taką głupią myśl mam na głowię? ano, ściągnąłem dziś wersje demonstracyjną MLB w wersji 3D gdzie pojawił mi się komunikat "I'm sorry, Connect the glasses to play" (przynajmniej coś w tym stylu), jeżeli to prawda, z tym że będzie można grać tylko po przez okularki 3D w gry
w trójwymiarowej wersji, to SONY popełniło wielki, wielki błąd :/
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2010, 10:46:11 pm wysłana przez Cobra »

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #276 dnia: Lipca 04, 2010, 10:59:00 pm »
Co to za okulary ? Podłączane do konsoli, że się gra bez tego nie uruchomi ?

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #277 dnia: Lipca 04, 2010, 11:01:03 pm »
Okularki 3D do PS3, i co do grania to tak mi się zdaję, bo nie mogłem dziś za (niecenzuralne słowo) odpalić tego MLB... ;/

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #278 dnia: Lipca 04, 2010, 11:05:53 pm »
No dla mnie beznadzieja. Bijatyka ma być bijatyką, a nie drugim Avatarem. Chcę mieć dobry gameplay, a nie wodotryski prosto na twarz.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #279 dnia: Lipca 04, 2010, 11:12:19 pm »
No to trudna sprawa. Dobrze że kupiłem PS2. Przynajmniej taniej i nie będę się musiał wkurzać. Chociaż dla mnie bez róznicy-i tak mam zakładać okulary przed telewizor (ślepota :))

-Luna-

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #280 dnia: Lipca 04, 2010, 11:20:25 pm »
BUHAHAHAHAHAHAHAHAHA Piwo dla Cobry bo większej głupoty od miesiąca nie słyszałem:D Okulary owszem, są potrzebne JEŚLI CHCESZ grać w 3D i MASZ ODPOWIEDNI TV do tego XD Wtedy w grze włanczasz tryb 3D i jedziesz:D Jeśli nie masz, wówczas gra generuje normalny obraz podawany na LDC.

Cobra zdobywa nagrodę "Sto lat za murzynami":D

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #281 dnia: Lipca 04, 2010, 11:30:49 pm »
3D to tylko dodatek do niektórych gier dla ludzi, którzy mają kasę, sprzęt i chcą zaznać nieco innej rozrywki. Dla całej reszty tryb 3D jest wyłączony i cieszą się grami tak jak do tej pory, a więc nie ma co wprowadzać innych w błąd ;)

Każdemu może się pomylić i może czegoś nie zrozumieć, więc nie ma co się śmiać z Cobry ;)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #282 dnia: Lipca 04, 2010, 11:49:40 pm »
No właśnie... A ja uwierzyłem... Już nawet zacząłem se wyobrażać Suba co łazi z wyrwanym czerebem Reptilea po moim pokoju :D

-Luna-

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #283 dnia: Lipca 05, 2010, 12:09:56 am »
Każdemu może się pomylić i może czegoś nie zrozumieć, więc nie ma co się śmiać z Cobry ;)

Ale nie smiać się z Cobry to grzech:D On to lubi;)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #284 dnia: Lipca 05, 2010, 12:15:03 am »
Nie wiem jak mają się w DLC nowe postacie, ale lepsze to niż nowe style jakie znamy z MK3d. Chociaż nie sądzę, że popełnili by błąd takiej rangi...... Postacie czy areny jeszcze zrozumiem, nawet Fatality ale ciosy już gorzej mi przychodzą.....
A jeśli chodzi o 3D to ja też bym nie panikował.... Nie możliwe żeby wymuszali na graczach posiadanie TV3D czy tego typu gówien. Nawet WB na to nie może sobie pozwolić.....