Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat (2011)

Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna

<< < (2/784) > >>

Adept:
Nie gratuluj, tylko sam zinterpretuj zdanie o tym, że Boon boi się że przesadzi. Jak na miłość Boską można przesadzić w Fatality jeżeli tylko nie przez przekombinowanie? W końcu w pierwszym Mortal Kombat wyrwanie głowy to już chora brutalność, a teraz Boon po wielu latach zastanawia się, że może przesadzić? Coś tu nie gra Davidkozie nieprawdaż? A o MkvsDc też była niezdrowa podnieta, więc miarkujcie swój optymizm

davidkoz:
no tak ale teraz mówi, że damy to czego chcą...

Mówiąc o tym, że boi się, że mogą być zbyt chore można odbierać na różne sposoby, np: że będzie zbyt brutalna i nie udostępniona do sprzedaży jak było w kilku przypadkach ostrych gier, można to także odebrać ja Ty mówisz, że przekombinują i będzie nie najlepiej ale póki co nie mogę powiedzieć, że będzie kicz i tandeta jak w przypadku MKvsDCU, bo on już tak gadał.

Trzeba poczekać, zobaczyć i potem będzie pole do dyskusji, teraz jedynie co, to to (hihi) możemy się zastanawiać co będzie, a nie wystawiać już OCENY, ludzie pomyślcie czasem ;)

Adept:
Nie lubię myśleć. To boli, jest nudne i czasochłonne  ;). Że gra będzie zbyt brutalna? Jeszcze raz powtarzam: Czy jest coś brutalniejszego od wyrwania przeciwnikowi głowy z kręgosłupem? ;P lub Serca? Bo ja sobie nie wyobrażam. Może torturowanie go, albo nie wiem już sam. Po prostu niektórzy są już wkurzeni tym co gada Boon, bo to kolejna powtórka z rozgrywki. W celu przypomnienia sobie, zobaczcie co Ed mówił o ósmej części Mortal Kombat. To samo.

davidkoz:
Powiem tak: gdyby teraz fatality miały wyglądać tak jak te z MK2 sprowadzając je jedynie do wyrwania głowy itp to były to śmiech na sali i kpina ze strony twórców. Takie akcje były mocne kiedyś, teraz już nie robią takiego wrażenia jak kiedyś. W Decptionie jest fatal z wyrwaniem głowy i co? i nie robi żadnego wrażenia, bo jest przekombinowany?

Nie chodzi o to, aby wyrywać flaki i okładać nimi przeciwnika, wystarczy pokazanie czegoś nowego w fajny sposób, jako przykład podaję gameplay z God of War III.

http://www.ps3site.pl/13-minutowy-material-tylko-dla-pelnoletnich/18993/

chociażby po głębszym zastanowieniu i przeanalizowaniu problemu, to mogłoby i być pokazanie takich fatalów jak w MK2 co w tym momencie sam sobie przeczę ale chodzi mi tutaj o pokazanie tego z tej właśnie brutalnej strony o której może mówić Ed Boon.

Nie powinniśmy udowadniać, kto ma rację w przypadku tych wykończeń, bo na podstawie słów nie wiele można wywnioskować. Zobaczymy, wtedy pogadamy ;D

SlaveMe TortueMe KillMe:
Przy okazji kontynuowania serii po MKA Boon mówił o "mrocznym, brudnym i poważnym" Mortalu. I wyszedł MKvsDC...... Ok. Gotham City było mroczne i parę innych miejscówek też. trudno mi znaleźć powagę gdy widzę Flasha czy Jokera.
do tego co powiedział Boon nie chcę się ustosunkowywać bo jest jeszcze ze wcześnie. Pare słów o tym że chcą MK dla dorosłych i że boją sie że przesadzą. Nie będę z tego powodu sikał po majtkach ze szczęścia ale tez nie mogę nowego MK skreślić po dwóch zdaniach Eda.
Rzecz która mnie zaniepokoiła to informacja o tym że
"według wstępnych doniesień "dziewiątka" będzie turniejem osadzonym fabularnie między MK2, a MK3, a nie jak wcześniej spekulowano że ma być to prequel MK: Shaolin Monks (swoją drogą chyba najlepsza gra z całej serii)."
Ok wracamy do świata 2D ale co z fabułą MKII i MK3? Zamiast wyprostować to gówno z Armageddonem i Tavenem chcą się wbijać w historię między dwójka a trójką. Jeśli miał by być to kolejny Mythologies to spoko ale turniej? God save the MK history....

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej