Polskie Forum Mortal Kombat > Filmy

Mortal Kombat: Legacy Sezon 2

<< < (2/3) > >>

johnx:
Wszystkie odcinki MK Legacy II

Grodek118:
Jestem już po obejrzeniu sezonu 2. Nie podoba mi się to, że zmienili wygląd naszego wojownika z Lin Kuei oraz sama walka była moim zdaniem za krótka. Ermac... no jakoś mi nie przypadł do gustu, ale polubiłem Kenshiego i podoba mi się jego udział.
Fajny patent z tym, że Shanga gra ten sam aktor co w filmie MK  :D

Kazak:
To co zrobili z Sub-Zero to jakieś jaja i kpiny. (click to show/hide)Zabili obu braci, starszemu dali obrzydliwy kostium i dodatkowo upokorzyli jego własnym Fatality. Wychodzi na to, że reżyser to fanboy Scorpiona >:(

arti91:
Obejrzałem te krótko metrażowe filmiki i szczerze mówiąc jestem po prostu zawiedziony tym co obejrzałem. Klimatem z gry po prostu się nie zmierzono, jedynie może ta tryskająca krew być jakimś małym plusem tego serialu. Minusów jest niestety dużo więcej. Raiden i Liu Kang to postaci w ogóle chyba z innej gry zaczerpnięte, albo w ogóle skąd indziej. To było żałosne. Na pierwszy rzut oka widać, że twórcom tego czegoś, co ma być serialem z nazwą "Mortal Kombat" zabrakło pieniędzy. Gdyby fundusze były wyższe do wykorzystania to i coś by lepszego powstało, a tak powstało coś, co nadawałoby się na jakiś inny tytuł, gdyż to  było oszpeceniem dzieła sztuki. Lepiej może byłoby nie zabierać się za tak ciężką do odwzorowania grę na ekranach.
Co do wykonania ról przez samych aktorów, to nie było źle, walki mogą być, ale samo ukazanie tego w takim świecie i w taki sposób, że Liu Kang jest zagubionym mieszczuchem, a Raiden gościem w garniaku, było po prostu dramatyczne. Ermac, bez komentarza i ta Mileena, z nią coś nie wyszło jeśli chodzi o wygląd. Reszta jakoś do przełknięcia.

Grodek118:
Wszystko to było zamierzone przecież. Chodziło o to aby się różniło bo po co oglądać to samo przez wieczność. To najprawdopodobniej patent jak z komiksami, czyli albo inny wymiar/wszechświat w którym historie są alternatywne. I ja taki patent kupuje, tylko przeszkadza mi np. Ermac albo Sub-Zero pod względem wyglądu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej