Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat X

OFICJALNY KOMIKS MKX

(1/36) > >>

SlaveMe TortueMe KillMe:

--- Cytat: Raven821 w Stycznia 06, 2015, 01:21:13 pm ---Jest już komiks Mortal Kombat(wydarzenia mają miejsce na krótko przed MKX)
Co do Hsu Hao
(click to show/hide)Pojawia się w komiksie, ale ginie z rąk ScorpionaJeśli chodzi o inne postacie(uwaga dużo spoilerów)
(click to show/hide)-Pojawia się Kenshi(pomaga Sonyi i special forcers), który odbija swojego syna Takeda z rąk Red Dragons. Kenshi lata temu miał krótki romans z jakąś panienką o imieniu Suchin i nie wiedział o istnieniu syna, kobieta ginie broniąc ich potomka przed czerwonymi smokami xd.

-Scorpion ratuje Kenshiego i jego syna przed Hsu Hao i jego ekipą. Kenshi zostawia syna pod opieką Scorpiona i wyrusza dalej aby skopać tyłek szefowi Red Dragons(w tej roli Daegon). Scorpion postanawia trenować Takeda na Shirai Ryu.


-Sub-Zero pomagał Quan Chi, ale teraz służy Raidenowi. Sub wyrusza do komnaty Red Dragon po Kamidogu(na zlecenie Lorda Raidena), na miejscu okazuje się że Kamidogu już nie ma. Nagle dostaje w ryj od Kano, który jak się okazało za**bał Kamidogu wcześniej.

-W komiksie  pada imię Mavado.


--- Koniec cytatu ---
Komiks wychodzi właśnie w Stanach i wprowadza do MKX, gdyż wydarzenia z komiksu poprzedzają te z gry.
Zakładam temat, żeby info o komiksie nie mieszało w głównym wątku MKX.
Dżonks, z łaski swojej przerzuć posty w wolnej chwili :*

TEMAT ZAWIERAĆ MOŻE SPOILERY O FABULE GRY, A JUŻ NA PEWNO ZAWIERAĆ BĘDZIE SPOILERY JEŚLI CHODZI O DALSZĄ HISTORIĘ Z KOMIKSU. TAK WIĘC CZYTANIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ :P

A jak już piszę posta to dorzucę swoje 3 grosze....
Mam nadzieję, że komiks nie będzie pretekstem do wypatroszenia wszystkich postaci od MK4 wzwyż, choćby na to zasługiwały, i w ten sposób pozbycia się niewygodnych wątków. Na razie nie ma wzmianki o jakiejkolwiek postaci z czasów po MK4 [jeśli nie liczyć Quan Chi] i zaczynam wątpić czy w ogóle któraś z nich się pojawi w nowym MK.

Raven821:

--- Cytat: johnx w Stycznia 06, 2015, 02:34:21 pm ---@Raven
(click to show/hide)Kamidogu? Czyli znowu będzie motyw z Onagą? Dageon? To będzie pewnie i Taven. A Takeda to nie był czasem koleś w serialu MK Conquest który później był Scorpionem i przez to mylnie był nim później nazywany?
(click to show/hide)
--- Koniec cytatu ---
@johnx
Możliwe że Raiden uprzedził Shujinko w zbieraniu Kamidogu po to aby Onaga się nie odrodził ? W sumie to jest chyba niemożliwe, bo jeśli dobrze pamiętam to on zbierał Kamidogu już podczas trwania MK 1 ? Ehh nie wiem co oni kombinują.

johnx:

--- Cytat: Raven821 w Stycznia 06, 2015, 03:56:02 pm ---@johnx
Możliwe że Raiden uprzedził Shujinko w zbieraniu Kamidogu po to aby Onaga się nie odrodził ? W sumie to jest chyba niemożliwe, bo jeśli dobrze pamiętam to on zbierał Kamidogu już podczas trwania MK 1 ? Ehh nie wiem co oni kombinują.

--- Koniec cytatu ---
@Raven
Właśnie nie pamiętam kiedy dzieje się Conquest MK Deception, ale chyba masz rację - wydaje mi się że to jest już dużo wcześniej, jakby patrzeć na chronologię to chyba po MK9 Shujinko powinien być już przynajmniej w połowie swojej misji. Kto wie, a może Raiden chce nawet zabić Shujinko lub po prostu mu przemówić do rozumu. Wizje pewnie dalej będzie miał tak jak to było w MK9 więc w sumie warto sobie przypomnieć wszystkie Conquesty.

Raven821:
@johnx
Teraz mi się przypomniało że w trybie Conquest grając Shujinko można było spotkać Raiden który namawiał Shujinko do wzięcia udziału w MK 1, ten jednak odmówił tłumacząc się ważną misją.
Czyli jest tak jak mówisz, w trakcie MK 4 Shujinko jest gdzieś w połowie kolekcjonowania Kamidogu i albo Raiden chce go ubiec, albo zabić. Pozostaje jeszcze jedno pytanie skąd Kano wiedział o Kamidogu ? Czyżby jakiś zły charakter również miał wizje ?

johnx:
@Raven
No właśnie to też ważna kwestia skąd Kano się o tym dowiedział. On jest z Black Dragon, ale kto wie dla kogo wykonuje tę misję. Jak dla mnie to chyba największa szansa jest na to, że robi to dla Quan Chi.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej