Polskie Forum Mortal Kombat > Filmy

Amatorski Mortal Kombat

(1/17) > >>

forzateam:
Oficjalnie ogłaszam, że film produkcji Forza Team "Mortal Kombat 3" jest już ukończony. Premiera odbędzie się 22 października na "Krótkim Konkursie Filmowym" w Olsztynie. Bo oczywiście będzie brał udział:)
Na naszej stronie powinien się pojawić na początku listopada. Powinien, ale nie wiadomo, bo znów mi serwer zablkowali.
Film trwa 14min 30sek. Ile bedzie zajmował tego jeszcze nie wiem. Bo wyszła dopiero wersja na kasete.Jest w planach wydanie go na DVD.
W tym odcinku(bo sa planowane nastepne) jest bardziej wytłumaczona historia. Z kad się wział głowny bohater Kung Lao, co to jest tutniej MK itp. Walk może za dużo nie ma. Reszty nie zdradzę. Postaram się umieścić film jak najszybciej do pobrania.

strength:

--- Cytat: "forzateam" ---[...]Na naszej stronie powinien się pojawić na początku września.[...]
--- Koniec cytatu ---


tzn. wrzesnia przyszlego roku? :>

forzateam:
Maly blad sie wkradl. Na poczatku listopada.

forzateam:
Mieliśmy duże problemy z serwerem. Film dawno tam leżał, a nie można było nic z nim zrobić. Ale dziś to zostało rozwiązane !!
Odcinek jest już do sciagniecia z naszej strony.
Prosze pisać w tym wątku co sie podoba co nie. Wszelkie komentarze dobre jak i złe bardzo mile widziane. Pozdrawiam

www.forzateam.prv.pl

Sim:
"Ziomal. Ide do kibla ..." ten tekst mnie rozwalił (pozytywnie rzecz jasna :wink: ) do tego jeszcze ten głos.

A poza tym to bardzo pięknie zrobione logo Mortal Kombat, fajne sceny walki a nawet dobre, bardzo pożądnie zrobiony strój Raidena, efekty specjalne też dobre ale szkoda, że tak mało.
Ogólnie dobra robota i mam nadzieję, że następny film będzie jeszcze leprzy :wink:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej